LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je stř 18. říj 2017 7:21:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Most
PříspěvekNapsal: sob 08. lis 2014 20:10:22 
Pokročilý člen

Jediná šance zápasu zůstala nevyužita.Jinak toho terén moc nedovolil.Pozitivní je,že to Cuf s Tiagem zvládli dobře při absenci stoperů.No co,každý bodík se počítá.

PříspěvekNapsal: ned 09. lis 2014 8:58:01 
Ultras fans Lipiny

Těžky teren. Bylo to o štěsti a nahodě,po 20 minutach se prakticky nedalo kombinovat a na nakopavane miče holt nemame typy hraču.Jak piše maestro,každy bod se počita :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: ned 09. lis 2014 20:09:31 
Věrný fanoušek Lipiny

Hokej se hraje v parném létě, fotbal v rýžovišti nebo na ledové ploché dráze. Hlavní je přilákat maximum spokojených diváků. Asi jsem totální kretén, ale nechápu to. Hřiště bylo jednoznačně nezpůsobilé fotbalu - kopaná se hrát dala. A tak vlastně vyhráli všichni - nikdo se nezranil, všichni to přežili a hlavní hrdina sudí ...... Jinak než 0 : 0 to vlastně ani dopadnout nemohlo. Takže radujme se, veselme se a hlavně vúbec neuvažujme o vyhřívaném trávníku. Kvůli 1625 divákům to nemá cenu.
Doufám, že ironii tam našli všichni ! Teď vážně - velký respekt před naší bojovností. Vydřeli jsme sakra důležitý bod - možná nám to dojde až na jaře - až se bude zase hrát fotbal na trávě. Tak hurá na superderby do Třince - a pamatujte " není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo, hlavně nesmí býti smutno, natož, aby se prohralo ...."

PříspěvekNapsal: ned 17. kvě 2015 17:23:07 
Věrný fanoušek Lipiny

Musíme dát branku za Most.. :D :D

PříspěvekNapsal: ned 17. kvě 2015 17:34:39 
Věrný fanoušek Lipiny

Bude detektor?????? :whistle: :whistle:

PříspěvekNapsal: ned 17. kvě 2015 17:49:15 
Toto forum je můj domov

Než se pošle přihláška do příští druholigové sezony, asi by bylo vhodné zamyslet se, co to sebou obnáší a jak asi příští sezona bude vypadat. Pokud není v plánu nějaká změna, která by A tým někam posunula, tak já osobně bych zvedl ruku pro tiskovou konferenci po sezóně alá HFK Olomouc. Vzhledem k možným odchodům hráčů a dosavadním příchodům není důvod k optimismu.

PříspěvekNapsal: ned 17. kvě 2015 17:58:34 
Věrný fanoušek Lipiny

Proč není důvod k optimismu??Dneska mančaft solidně vydělal :naughty: :naughty:

PříspěvekNapsal: ned 17. kvě 2015 18:03:42 
Toto forum je můj domov

Cita píše:
Proč není důvod k optimismu??Dneska mančaft solidně vydělal :naughty: :naughty:

Takhle někoho obviňovat mi nepřijde fér. Nicméně, kde nic není ani smrt nebere...

PříspěvekNapsal: ned 17. kvě 2015 18:13:54 
Věrný fanoušek Lipiny

Mě zase nepříjde normální, že podle našeho vedení a hráčů jedeme do Mostu pro 3 body, Most-který je na jaře úplně jalový a rozklížený (prohra v Kolíně, doma s Ustím) nám dá 3 goly-když si my dáme pro jistotu 2 sami...
Teď se zase nedaří Třinci,takže očekávám naši obligátní prohru 1-0.

PříspěvekNapsal: ned 17. kvě 2015 20:56:36 
Věrný fanoušek Lipiny

Zkuste se zamyslet sami nad sebou a to trochu do hloubky. Patříte pořád mezi fanoušky Lipiny ? Mě dnešní zápas nechal klidným, byl to sranda match, stejně jako za týden s Třincem a pak někdy s Opavou. Jde totálně o prd. A podezírat třeba Fituse ze sázek, je taková ubohost, že se s Tebou, Cito, odmítám dál bavit.
Tome, sestoupit dokáže každý debil, postoupit jen ten nejlepší - pokud se tedy dvakrát administratívně nepřesune o soutěž výše jako my. Já se nevzdávám, ani v těch nejbeznadějnějších případech. A mnohdy jsem nakonec i vyhrál. Ono se totiž mnoho věcí může změnit a taky se změní. Svět není černobílý - má jen milióny odstínů šedi. Tak třeba - všichni nadáváme na akcionáře ( minoritní majitele ). Ale máme vůbec nějakou akciovku ? Jestli jo, tak tajnou. Takže nadávejme na ty, kteří proflákali dva roky, kteří nechali vyčpět nadšení hráčů a fanoušků a místo podstatných věcí se zabývali 3 změnami znaku za dva týdny.
Já se už těším jak na derby s Třincem, tak i na další naše zápasy v NFL. A pokud spadnem až na dno, pojedu do Hrčavy stejně rád, jako jsem jel třeba do Varnsdorfu.
Takže rozum do hrsti, emoce do pr.ele a LIPINA FOR EVER !!! ( pro rusofily Lipina na vsegda !!!! )

PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2015 6:36:00 
Věrný fanoušek Lipiny

Ahoj Sigo.promiń. ale já jsem byl fakt vytočený.. Já samozřejmě nepodezírám hráče z nějakých nekalostí. (to už je taková beznaděj) Jenom mě neskutečně vytáčí, že vždycky na konci sezony(letos a vloni) se na to totálně vyserem. To nám fakt stačí to 14 místo? Píšeš, že to byl sranda mač. Tak proč ho jednou nemůžeme vyhrát? Např. vloni na Bohemce??Takže za mě veliké zklamání a pro Fituse omluva-vím ,že to je srdcař..

PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2015 7:38:50 
Ultras fans Lipiny

Šiga píše:
Zkuste se zamyslet sami nad sebou a to trochu do hloubky. Patříte pořád mezi fanoušky Lipiny ? Mě dnešní zápas nechal klidným, byl to sranda match, stejně jako za týden s Třincem a pak někdy s Opavou. Jde totálně o prd. A podezírat třeba Fituse ze sázek, je taková ubohost, že se s Tebou, Cito, odmítám dál bavit.
Tome, sestoupit dokáže každý debil, postoupit jen ten nejlepší - pokud se tedy dvakrát administratívně nepřesune o soutěž výše jako my. Já se nevzdávám, ani v těch nejbeznadějnějších případech. A mnohdy jsem nakonec i vyhrál. Ono se totiž mnoho věcí může změnit a taky se změní. Svět není černobílý - má jen milióny odstínů šedi. Tak třeba - všichni nadáváme na akcionáře ( minoritní majitele ). Ale máme vůbec nějakou akciovku ? Jestli jo, tak tajnou. Takže nadávejme na ty, kteří proflákali dva roky, kteří nechali vyčpět nadšení hráčů a fanoušků a místo podstatných věcí se zabývali 3 změnami znaku za dva týdny.
Já se už těším jak na derby s Třincem, tak i na další naše zápasy v NFL. A pokud spadnem až na dno, pojedu do Hrčavy stejně rád, jako jsem jel třeba do Varnsdorfu.
Takže rozum do hrsti, emoce do pr.ele a LIPINA FOR EVER !!! ( pro rusofily Lipina na vsegda !!!! )

S tim šigo souhlasim.

PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2015 8:49:20 
Začátečník

Kdo to včera neviděl tak neuvěří...

PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2015 9:52:31 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:

A já na rozdíl od Psa zásadně nesouhlasím. Jak píše Cita, žádné sranda mače v profesionální soutěži neexistují. To že nehrajeme o postup :D a už ani o záchranu nemůže být podnět k tomu, aby se zápas odehrál tak jak se odehrál. Můžeš klidně prohrát v Kolíně, Mostu, se Střížkovem nebo třeba se Zlínem, Varnsdorfem nebo s Olomoucí. Ale vždycky!!!!!! vždycinky to musí mít nějakou úroveň. Že to byl sranda mač, řekni těm, kteří do toho Mostu jeli sedm hodin vlakem. Takové výkony jako byly loni na konci sezony nebo několikrát letos na jaře (a to nás ještě tři mače čekají....) se dají vysvětlit pouze dvěma způsoby. Hráči nedostávají peníze (i přes několikeré ujištění že to tak není) - v tom případě je vše OK, já bych se na to taky vykašlal, ale tak to není - zaplacené jsou už i prémie za podzim 2015 :lol: V tom případě by po opakovaných excesech měly následovat čistky jako kobercové nálety.... V tom případě jsou trenéři, manažer, vedení klubu a fanoušci hráčům pro smích a každých 14 dní si ze všech dělají prdel.
A teď k tomu sestupu. Sestoupit sice dokáže každý debil, ale ODSTOUPIT s takovou grácii jako předvedlo HFK to jen tak někdo neumí. Uznali, že na to nemají a odstoupili ze třetího místa. Ted si hrají svoje v MSFL. Dělalo se jim to snadno, i když hráli o postup do první ligy, tak byli bez fanoušků. Ale to bude příští rok Lipina taky. Je zcela evidentní, že strategie kterou Lipina zvolila po ostoupení Duhana je špatná a nefunguje. Určitě je levnější ale prostě nefunguje a fungovat nebude! Pokud se bude zkoušet i v příští sezoně bude to tragédie. Zázraky se dějí, možná zrovna teď Radek telefonuje s ředitelem Applu a domlouvají sponzoring. Pokud ale do nové sezony půjdeme s tím, že budeme čekat na zázrak, tak to dobře nedopadne.

PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2015 10:12:35 
Ultras fans Lipiny

No ja souhlasil spiše s tim že na lipinu pojedu třeba do Hrčavy,neštastně jsem to vyjadřil .Ale chci podotknout na naši lipinu !!!!!!!!!!. Ono prohrat v Mostu je neskutečny trapas.Je pravdou že mnou ani tak neotřasla poražka,ale spiš mi bylo lito našich fakt obětavych fandu kteři v Neděli před Pondělni šichtou važili tak dlouhou cestu !! To co se děje v klubu ted mě psychicky hrozně ubiji. Nevysvětle si to ted zle.Do kotle v domacich zapasech chodit nebudu . Duvody ??? Rozdilne nazory s některymi členy spolku...... situace ve vedeni klubu....... napis ACAB ve Znojmě,,,,, . To neznamena že s pozice za branou budu svym milovanym"Valcovnam" fandit meně,nebo přestanzu jesdit ! Svou milovanou lipinku chci vidět jak už třeba v Hradci Kralove a když na to přijde klidně vyrazim i do Města Albrechtice.... . A plně souhlasim s tim co napsal Pepe na facebooku,Jsou hrači kteři nejsou hodni nosit Valcovensky dres !!!!!!!!!Ještě jedna věc.Byt ve vedeni klubu tak ted ženu Slovenske akcionaře,teda jestli vubec existuji,a s něma Rechtorika potěhem někde hodně daleko. A klečel bych před dveřmi Milana Duhana at se vrati zpět !!!!

Naposledy upravil pes dne pon 18. kvě 2015 11:45:52, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: pon 18. kvě 2015 10:39:58 
Pokročilý člen

Mně to jako srandamač vůbec nepřišlo.Hráči jsou profesionálové a způsob,jak k zápasu přistoupili,je neomluvitelný!Člověk si vezme dovolenou,jede přes celou republiku,a pak vidí tohle!Už po první půli jsem byl rozčarovaný i přes vedení v zápase.Jel jsem snad takovou dálku na Lískovec.A teď nemám nic proti klukům z farmy,protože ti by zahráli lépe a někteří z nich i do áčka patří.Druhý poločas to byla taková ostuda,že jsem měl sto chutí roztrhat vlajky a odejít.Ono soupeř byl tak zoufalý,že jsme si goly museli dát sami :puke-front: Vyzdvihl bych snad Hykela,toho bylo plné hřiště a je velkou nadějí do budoucna.Ostatní by si měli sáhnout do svědomí.Poslední kapkou bylo,když nám domácí fanoušci řekli,ať pošleme hráče na detektor lži :handgestures-thumbdown: Tolik od účastníka zájezdu.

PříspěvekNapsal: stř 20. kvě 2015 20:52:45 
Věrný fanoušek Lipiny

Kamarádi, dovolte mi pár postřehů.
Srandamač - Maestro, máš naprostou pravdu, profesionál musí podat pokaždé nejlepší výkon. Ale v každém povolání se najde moment, kdy i ten největší profík selže. Nebo ty pracuješ vždycky stejně dobře ? Z psychiky nejen hráčů Lipinky, ale obecně je zřejmě, že po dosažení cíle příjde uvolnění, které u sportovců vede ke ztrátě motivace. U nás je to horší v tom, že jsme loni vybouchli na Střížkově 7 : 1 ( nebo kolik to vlastně bylo ) a letos zachránili Most od megaostudy, že by nezískal za celé jaro ani bod. Proto jsem ten zápas označil za srandamač. Do Mostu jsem fakt nemohl, ale čestně příznávám, že pokud bych mohl, tak budu cestu sakra zvažovat. No a protože nejsme schopni splnit dlouholetý cíl - stabilizovat mužstvo - je řada hostujících kluků už myšlenkama v nových klubech a závěry sezóny i podzimu vypadají, jak vypadají.
Tome - já považuju Lipinku a Frýdek-Místek za tradiční druholigový tým a město. Když už nám ten postup spadl do klína ( pravda poté, co jsme skončili druzí o flotilu parníků před Prostějovem ), je třeba ho využít. Navíc je pravděpodobné, že bychom šli cestou HFK a s odřenýma ušima se zachraňovali v MSFL - a reptalo by se znova.
Ke kotli - já v něm zatím zůstanu. Ale mám jednu velkou výhradu - nebudu se účastnit žádného chorea nebo komorní atmosféry, to odejdu stranou nebo úplně. Odmítám se nechávat zneužívat k nějakým politickým akcím jako ve Znojmě. To do fotbalu nepatří. Já fandím proto, abych našim klukům pomohl a hlavně proto, že to mám fakt rád.
Takže čau v neděli - a abych nezapoměl - rád posedím s Vámi i s klukama a vedením. Narozdíl od věčných rýpalů si myslím, že je klukům za co poděkovat, stejně jako si třeba chlapsky říct, co nám hybe žlučí. A vzpomeňte si - před rokem jsme říkali, že druhý rok je kritický - no a byl. Takže jsme vlastně potíže čekali. A zas tak marný rok to nebyl. I když se bohužel dobré výkony konaly hlavně venku a asi i proto je těch nasraných lidí hodně.

PříspěvekNapsal: čtv 21. kvě 2015 15:40:40 
Pokročilý člen

Most byl pro mě nejhorší zážitek sezony.Ono to vždycky trvá,než to člověk překousne.Po zápase samozřejmě posedím taky :dance:

PříspěvekNapsal: ned 13. lis 2016 10:33:28 
Začátečník

Zdar prijede nekdo od vas pristi sobotu do Mostu na hokej?Chteli bychom nejakou Zabavu.Diky Brux... :obscene-drinkingcheers:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]