LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 19. úno 2019 9:44:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 18. kvě 2013 9:57:14 
Ultras fans Lipiny

Drobek Huli sGang píše:
Při zápase s Orlovou vysvitlo sluníčko, bohužel dorazili i lidé obývající lavičky u kulturáku. Na toto téma jsme spolu Radku několik krát mluvili na schůzkách. Opili se před zápasem na tribuně a před úvodním hvizdem se nastěhovali do kotle. (vulgární hádky, fandění - nefandění, závan alkoholu podivného původů a nakonec spánek a pomočování). Toto chce mít Lipna jako vzor fanouška? Pořadatelská služba vázne a to hodně. A kotel není od toho, aby dělal pořádky na stadiónu!

Ja byl na stadioně cca od 15:30 a viděl jsem ja ty individua prošli zvesela těsně po mě bez placeni.Ale to maš jedno! Ty schuzky je jen placani.Založili jsme tady tema Diskuze z vedenim,člověk se zepta co je z Wozym a nic!! Kdyby ti aspon odepsali Pse ty kretene co je ti po tom,tak neřeknu ani Beee.No a že bezdaci chodi zadarmiko??? Kdyby tam byla Městska,tak si myslim že to problem vyřeši!! To jsme taky na schuzce navrhovali.A .........

PříspěvekNapsal: sob 18. kvě 2013 22:39:57 
Věrný fanoušek Lipiny

Já se před rokem zařekl, že nebudu diskutovat, protože není s kým. Navrhoval jsem tohle vlákno zrušit. Až na pár kolegů šílenců na mne všichni dali. Nikdo tu na nic neodpoví. Prostě jsme tady jen pro srandu. Ale i tak budu dál lipince fandit a doufat, že se někdo probudí.

PříspěvekNapsal: pon 20. kvě 2013 12:33:53 
Ultras fans Lipiny

Diky za vyjadřeni vedeni ohledně Wozyho.Pozdě,ale přece!
No a ted jsem se chtěl zeptat jak to vypada ze zraněnim Ondry Prepsla.Doufam že na tohle tema snad nebude informačni embargo :angry-tappingfoot: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: pon 20. kvě 2013 16:20:11 
Začátečník

Ondra Prepsl byl po včerejším utkání na vyšetření,které neprokázalo žádné vážnější zranění,má pouze natažený postranní úpon a týdenní klid bez zátěže.
Radek Myška.

PříspěvekNapsal: ned 02. čer 2013 23:07:35 
Toto forum je můj domov

Chtěl bych se zeptat, kde bude umístěn třinecký fanoušek během sobotního utkání. Snad můžu mluvit za všechny, když doufám, že za branou u umělky. S tímhle souvisí dotaz, zda do těchto míst budou nasměrování pořadatelskou službou všichni ti, kteří na sobě budou mít cokoliv bílo-červeného bez ohledu na věk či jestli chtějí fandit nebo ne. Jestli budeme také žádat policejní posily z Karviné mě nezajímá :lol:
Díky

PříspěvekNapsal: pon 03. čer 2013 11:41:49 
Ultras fans Lipiny

No ja bych možna až tak přisny nebyl,ale jak se do lesa vola,tak se z lesa ozyva :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Nas zavřeli do klece,policajti nas šacovali,tak doufam,že u brany nebude uvitaci vybor vitat divaky z Třince chlebem a soli.Jinač proti fandum Třince vubec nic nemam,před zapasem,jsme spolu pili v jedne hospodě :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .Ale jak se zachvali pořadatele a vedeni Třince k nam......... :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: pon 03. čer 2013 14:34:22 
Věrný fanoušek Lipiny

Za sebe moc prosím, abychom se k podobně debilním šaškárnám nesnížili. Mám k tomu hned několik argumentů :
- především, takto se k nám chovali pořadatelé a Policie, nikoli fanoušci. Nedovedu si představit, že někdo bude šacovat třinecké vedení. Fanoušci nás přivítali jako své kamarády a na nás je se zachovat stejně. Navíc to co pak řekli svým pořadatelům .....
- každá represe je startérem násilí. Podívejte se na zápas Sparty v Jihlavě. Naopak v Anglii sedí lidé prakticky na pomezní čáře a je klid.
- doufám, že se zase brzy do Třince podíváme, tak proč si kazit dobré jméno a zadělávat si na problémy ???? Neodnesly by je naši pořadatelé ani vedení, ale zase jenom my.
Tak rozum do hrsti a užijme si v sobotu zápas dvou týmů, které nebývalým způsobem vybočily z MSFL. A přidejme se k tomu i jako hostitelé. Nebo vy své návštěvy doma šacujete a zavíráte do klece ?

PříspěvekNapsal: pon 03. čer 2013 15:18:31 
Pokročilý člen

Já bych se nebál.Když nezavřeli do klece bezďáky,tak proč by tam zavírali slušné fanoušky :lol:

PříspěvekNapsal: pon 03. čer 2013 17:52:43 
Toto forum je můj domov

Ten původní dotaz byl samozřejmě psán do jisté míry ironicky. A ani nechci aby na něj třeba Radek Myška odpovidal. Jen tak pro připomenutí. Na druhou stranu je jasné, že až jednou do té druhé ligy proniknem, tahle opatření z Třince se stanou spíše pravidlem než vyjímkou. Prostě člověk nemůže obchcávat zrovna tamhleten keřík, když je někdo proti, i kdyby se mu líbil sebevíc. :D :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: pon 03. čer 2013 21:07:48 
Věrný fanoušek Lipiny

Jasně, Tome. Tak jsem to chápal. Ale na druhé straně - čím víc bude fans jako my a Třinec ( nebo Rosice, Hlučín, .... ) a čím víc budeme slyšet, tím větší šance bude, že se i v dutých hlavách rozjasní a zmizí klece i jiné debiloviny. A že na fotbal zase začnou chodit lidé ve velkém. Mimochodem v Dortmundu řeší, jak přitáhmout zpátky diváky na stadion. průměrná návštěva tam poklesla pod 87 000 na zápas ( výjma Ligy Mistrů, kdy je kapacita omezena ). Klec tam nemají ani pro křečka .....

PříspěvekNapsal: pon 03. čer 2013 22:20:03 
Ultras fans Lipiny

Tak ja se taky samosebou těšim jak s fanoušky Třince sednem a vypijem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Ale ta ironije tam musela trošku byt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Kluci co fandi za to nemohli.Šaškarnu provedlo Třinecke vedeni a pořadatele :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: .

PříspěvekNapsal: úte 04. čer 2013 10:47:15 
Začátečník

Dobry den,
mnel bych jen malou pripominku,chodim na Stovky nejmin 25 let,hodne se zmenilo smerem dopredu,opravdu mam hodne pozitiv ohledne vsech veci okolo-stav hracich ploch-zavlaha,umela trava-tribuna,na hlavaku sedacky pekne natreny a zrekonstruovany,novy kabiny pro mlady-vsechno hezky,az na toho komentatora,ten je daleko horsi,nez za dob davno minulych,o prestavce je mu zatezko i zopakovat sestavy,umrti hlasi v prubehu utkani-coz jsem myslel,ze mne snad omejou,no proste na klub s takovou tradici a takovymi ambicemi to je-no necham to radej bez komentare...

PříspěvekNapsal: úte 04. čer 2013 17:59:08 
Stálý člen

jerry píše:
Dobry den,
mnel bych jen malou pripominku,chodim na Stovky nejmin 25 let,hodne se zmenilo smerem dopredu,opravdu mam hodne pozitiv ohledne vsech veci okolo-stav hracich ploch-zavlaha,umela trava-tribuna,na hlavaku sedacky pekne natreny a zrekonstruovany,novy kabiny pro mlady-vsechno hezky,az na toho komentatora,ten je daleko horsi,nez za dob davno minulych,o prestavce je mu zatezko i zopakovat sestavy,umrti hlasi v prubehu utkani-coz jsem myslel,ze mne snad omejou,no proste na klub s takovou tradici a takovymi ambicemi to je-no necham to radej bez komentare...

Vedení i kotel těší, že změny tzv. dopředu vidíte a vnímáte. Ano, komentátor a využití tabule trochu vázne, ale vydržte. Co se týče ohlášení úmrtí, tak se musím vedení zastat. Bylo to při rozlučce Staňka ( což oslavovat a děkovat a poté minuta ticha) by bylo protichudné. Proto se na schůzce fans a vedení rozhodlo pro tuto poločasovou variantu.

PříspěvekNapsal: stř 05. čer 2013 8:37:34 
Začátečník

Ale jo jasne-zmeny,jsou videt a ja je rad vyzdvihnu,pac me to tesi.
Tak je to zasluhou mesta,ale tak to ma bejt-je to tak vsude,bez toho
by posun nebyl takovej jakej je.
Jeste tedy k tomu zminovanymu zapasu,myslim ze to byl 1.jarni match
a ty dve umrti byly hlaseny v prubehu 2 pule-coz se mne zdal vrchol nevkusu
mirne receno a myslim,ze na kdejaky vesnici by jsi tohle nedovolili,ale myslel
jsem si ze to necham bejt-kdyz to jinejm nevadi...ale nezlepsilo se vubec nic
hlasatel neni schopen o puli ani zopakovat sestavy,to nepamatuji nikde ani
na Slezanu ani na zadny vesnici-kde to delaj stari lide..a to je podle mne velkej duvod
na zamysleni...

PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 19:46:19 
Toto forum je můj domov

To občerstvení s Třincem to byl sakra dobrý úlet :D Fronty na pívo jsou, když se dostaví 500 lidí, když se dostaví 2500 lidí, tak si počet lidí ve frontě vynásobme pěti. Navíc v sobotu snad poprvé letos bylo na fotbale teplo a svítilo sluníčko. A stánek v rohu pod časomírou pro třinecké fans by se taky královsky uživil...

Co se týče rozhlasu, s tím mám jediný problém - je příliš potichu. Nevím jestli jde zesílit, jestli jo tak otočit na volume max :lol:

PříspěvekNapsal: sob 15. čer 2013 7:54:44 
Věrný fanoušek Lipiny

Musím za včerejšek moc poděkovat.Byl to super den,vážím si našeho vedení a trenérů,že si s námi sedli a velice ochotně nám odpovídali na naše dotazy.Myslím,že dělají maximum pro to,aby se vše zvládlo a aby se u nás 2 liga hrála.Nikdy by mě taky nenapadlo,že si ve svých 35 letech zahraju za Lipinu :handgestures-thumbup: Taky jsem díky panu Blahutovi poznal,jakou má ještě tvrdou střelu... :D Děkuji taky hráčům-bylo to super!!!!!

PříspěvekNapsal: sob 15. čer 2013 11:31:03 
Moderátor

Cito naprostý souhlas!!! Včera to pro mě byl velký zážitek a musím Lipince poděkovat za ochotu a nápad. :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: ned 23. čer 2013 19:17:39 
Ultras fans Lipiny

Ted jsem četl,že existuje i varianta,že některe zapasy by se hraly třeba i v Patek odpoledne.Doufam že se jedna jen o nepodařeny vtip :obscene-buttsway: .Mam snad podat v praci vypověd a stat se profesionalnim "fanouškem" sveho klubu ?????.Doufam že se jedna jen o vtip :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: úte 16. črc 2013 22:18:10 
Věrný fanoušek Lipiny

Platí jedna obecná zásada užívání netu - pokud otevřu něčí stránku a " vyblije " se na mne reklama, včetně tzv. selfpromotiom - česky reklamy sama sebe - je to nedůvěryhodná stránka a je jediné doporučení ji ihned zavřít a již nikdy neotvírat. Toto pravidlo jsem si nevymyslel, to platí v celém civilizovaném světě, tedy nikoli v ČR. Ale co tak se stát světoví a přestat s českou debilitou ? Mne je to totiž úplně jedno, jestli někdo rozhodne, že budeme mít ve znaku tchoře, skunka nebo majora zemana v modrobílém. Pro mne je Lipinka, naše skvělá, úžasná a jedinečná Lipinka. Tak se vyserne na ten bulvár a pojďme fandit !!!!! A už - do pudele - odstraňte ty vyskakující okna. Je to fakt trapné.

PříspěvekNapsal: sob 20. črc 2013 15:59:48 
Toto forum je můj domov

Nikdo tě ještě nepodpořil, tak musím já. Je to tak, co se týče webu, tak to vyskakovací okno se dá obecně považovat za největší sprostotu, kterou lze vytvořit a kterou lze návštěvu webu maximálně znepříjemnit. Pokud už je něco, tak důležitého, že to v tom okně opravdu musí být, tak prosím... Ale mít ho tam již 3-4 měsíce?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]