LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je stř 21. úno 2018 10:47:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 01. zář 2012 21:19:12 
Ultras fans Lipiny

tak ja to zahajim.Chtěl bych se zeptat proč nebyl v Orlove Kuba Teply ???

PříspěvekNapsal: pon 03. zář 2012 10:37:27 
Pokročilý člen

myslim žeti nikdo neodpovi

PříspěvekNapsal: pon 03. zář 2012 16:15:59 
Toto forum je můj domov

hibrid píše:
myslim žeti nikdo neodpovi

Hibrid kurňa nebuď pesimista, od toho tady máme Citu :D :lol: :D

PříspěvekNapsal: úte 04. zář 2012 13:16:01 
Začátečník

Jakub Teplý byl v nominaci na Orlovou. Bohužel svým přístupem a výkonem v sobotním utkání B mužstva se Slavkovem o nominaci přišel.
Milan Duhan

PříspěvekNapsal: úte 04. zář 2012 21:43:21 
Věrný fanoušek Lipiny

Dobrý den, trenére, dovolte, abych zareagoval na Vaši odpověď. Myslíte, že je správné, aby hráči nominování na zápas "áčka" hráli ve stejný den jen několik hodin před zápasem ještě za " béčko " ? V podstatě jsem měl stejnou připomínku po Kroměříži. Přijde mi, že pokud se chceme poprat o postup, mělo by mít "áčko" přednost -možná absolutní přednost- a ne počkat, co na něj zbude.

PříspěvekNapsal: sob 08. zář 2012 8:44:15 
Začátečník

Šiga píše:
Dobrý den, trenére, dovolte, abych zareagoval na Vaši odpověď. Myslíte, že je správné, aby hráči nominování na zápas "áčka" hráli ve stejný den jen několik hodin před zápasem ještě za " béčko " ? V podstatě jsem měl stejnou připomínku po Kroměříži. Přijde mi, že pokud se chceme poprat o postup, mělo by mít "áčko" přednost -možná absolutní přednost- a ne počkat, co na něj zbude.

Dobrý den,
vysvětloval jsem to již na předsezónním setkání s fanoušky. Pokud naši hráči nebudou v sezóně nastupovat v základní sestavě, tak bohužel nebudou mít herní praxi a tudíž se nemohou ani zlepšovat. Hráči potřebují hrát a všechno co trénují si musejí zažít i v ostrých utkáních. Pokud toto nebudou mít a budou jen naskakovat na pár minut do zápasu, pro jejich hráčský růst, potažmo pro MFK F-M, to bude obravská ztráta. Tento systém se děje normálně i v ligových oddílech, tak nevidím důvod, proč to nemůžeme praktikovat i my. Doufám, že jsem vše vysvětlil a uvedl na pravou míru, proč tento systém takto praktikujeme.
S pozdravem Milan Duhan

PříspěvekNapsal: pon 10. zář 2012 21:20:30 
Začátečník

Odpověď na příspěvek Šigy:
Můžu tě uklidnit, hráči A týmu odvádějí v juniorce výkon jen na 50 %, takže můžou v pohodě odehrát i celý zápas za A tým (viz utkání B týmu v Petřkovicích).

PříspěvekNapsal: ned 16. zář 2012 23:46:16 
Věrný fanoušek Lipiny

Pane trenére, sice jste mi na mou otázku neodpověděl, ale odpověděl jste alespoň na něco, na co jsme se Vás nikdo neptali. I tak dobrý, můžu alespoň navázat a pokusit se zeptat, tentokrát méně kulantně a naprosto na plnou ústa :
1. Píšete, že hráči, kteří nemají na "A" mužstvo, se musí o místo v sestavě poprat v "B". Naprostý souhlas. Kdy tedy dáte možnost Neubertovi předvést v juniorce, že má na zařazení do " áčka " ? Respektive kolikrát Vás musí v "áčku" zklamat, abyste jej dal rozehrát do juniorky ? A nestálo by za to dát šanci se v juniorce prosadit i některým zkušeným hráčům, kteří hrají alibisticky a bez důrazu ?
2. Náš útok není produktivní - pouhé 3 góly v 6 zápasech se asi nedají jinak označit - proč se tedy Souki nedostane alespoň na lavičku a nenastoupoí jako žolík na poslední minuty ? V juniorce hraje celý zápas a pan Samec ho ( stejně jako Kubu Teplého ) chválil. Chápal bych, že se jej snažíte šetřit, aby se jeho návrat neuspěchal, pokud by za nás dával Hynek každý zápas gól nebo dva. Ale .... ?

PříspěvekNapsal: pon 17. zář 2012 11:37:07 
Ultras fans Lipiny

Včera jsme se bavili i s Radskem o možnem přichodu Patrika Oboyui či jak to sklonit do lipiny.Samozřejmě vime že se jedna o Kenskeho reprezenta a o hrače ktery ma i ligove zkušenosti z Mostu.Ale přece jen rok si v Ružomberoku nekopl v ostrem zapase do miče.Nevim jestli to bylo zpusobeno zraněnim či jinymi vnějšimi vlivy.Myslite že by mohl byt přinosem??? Nebylo by lepši lepit diru v utoku?? Myslim že všichni co se o lipinu zajimame vime,že předevšim tam nas tlači bota!! A usilujese nebo mame v planu posilovat tym i o utočnika??? Slava Molnar je tam prozatim bohužel sam.....uzdravil se Peta Soukup,na poločas fyzicky stači Chylas a dal?????? Martin Neubert bohužel herně zaostava,to vidi všichni,možna za 2-3 roky ano!!! A Kuba Teply taky potřebuje čas.Tak co na to veden?? Chceme do te 2 ligy?? nebo budem hrat dale co nejvyš v MSFL.Což o to ja a dalši věrni budem chodit,fandit,držet pěsti dal!! Ale co ostatni divaky?? Bude to bavit??bojim se že pokud budem přešlapovat,taky se muže stat že bude chodit 300-400 lidi.A to nechcem!!!

PříspěvekNapsal: úte 18. zář 2012 16:50:16 
Začátečník

Šiga píše:
Pane trenére, sice jste mi na mou otázku neodpověděl, ale odpověděl jste alespoň na něco, na co jsme se Vás nikdo neptali. I tak dobrý, můžu alespoň navázat a pokusit se zeptat, tentokrát méně kulantně a naprosto na plnou ústa :
1. Píšete, že hráči, kteří nemají na "A" mužstvo, se musí o místo v sestavě poprat v "B". Naprostý souhlas. Kdy tedy dáte možnost Neubertovi předvést v juniorce, že má na zařazení do " áčka " ? Respektive kolikrát Vás musí v "áčku" zklamat, abyste jej dal rozehrát do juniorky ? A nestálo by za to dát šanci se v juniorce prosadit i některým zkušeným hráčům, kteří hrají alibisticky a bez důrazu ?
2. Náš útok není produktivní - pouhé 3 góly v 6 zápasech se asi nedají jinak označit - proč se tedy Souki nedostane alespoň na lavičku a nenastoupoí jako žolík na poslední minuty ? V juniorce hraje celý zápas a pan Samec ho ( stejně jako Kubu Teplého ) chválil. Chápal bych, že se jej snažíte šetřit, aby se jeho návrat neuspěchal, pokud by za nás dával Hynek každý zápas gól nebo dva. Ale .... ?

Dobrý den,
na Vaše dotazy jsem odpověděl na schůzce Psovi a Tomovi, kteří Vám budou reprodukovat mé odpovědi. Příště Vám, pokud se budou týkat hráčů a jejich zdravotního stavu, zodpovím příště.
S pozdravem Duhan

PříspěvekNapsal: úte 18. zář 2012 21:47:04 
Věrný fanoušek Lipiny

Admine, navrhuji zrušit toto vlákno. Je totálně k ničemu. Já na něm končím. Tome a Pse, nic mi nereprodukujte, nemá to cenu.

PříspěvekNapsal: stř 19. zář 2012 8:55:29 
Toto forum je můj domov

Šiga píše:
Admine, navrhuji zrušit toto vlákno. Je totálně k ničemu. Já na něm končím. Tome a Pse, nic mi nereprodukujte, nemá to cenu.

Šigo, nepruď :roll: :roll: :doh:

PříspěvekNapsal: stř 19. zář 2012 10:03:15 
Věrný fanoušek Lipiny

Tome, máš naprostou pravdu. Chtěl bych se všem omluvit, to jsem opravdu přehnal. Je to tím, že jsem to nepsal já, ale moje uražená ješitnost. Nechci nikoho prudit, naštvávat nebo dokonce urážet. Takže, prosím, berte to jako bych to nenapsal. Je mi líto, ale zpátky se to vzít nedá. Díky moc a těším se odpo.

PříspěvekNapsal: sob 22. zář 2012 22:09:47 
Stálý člen

Bez střelby nejsou góly a ani body. Proti Hlučínu to bylo hodně mizerné 2 pokusy z poza šestnástky :-(. pokud jsem ten jeden další přehlédnul, tak se omlouvám. A když se Souki dostal do šance, kdy šel sám na brankáře, tak to polínko na čáře mávne ofsaid, který bohužel nebyl. V útoku křeč. Pochvala defenzívě a hlavně Ondrovi.

PříspěvekNapsal: ned 23. zář 2012 9:50:51 
Ultras fans Lipiny

Četl jsem v novinach že se jednalo o přichodu Hynka Prokeše na hostovačku.Chtěl bych se zeptat na čem to ztroskotalo?? Duvodem Oboyi byla asi jeho vysoka smlouva? že?

PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 12:56:08 
Začátečník

pes píše:
Četl jsem v novinach že se jednalo o přichodu Hynka Prokeše na hostovačku.Chtěl bych se zeptat na čem to ztroskotalo?? Duvodem Oboyi byla asi jeho vysoka smlouva? že?

S hráčem Oboyou a jeho mateřským klubem MFK Ružomberok jsme byli na všem domluveni. Bohužel těsně před uskutečněním tohoto transferu vyvstaly nové problémy mezi hráčem a jeho mateřským klubem MFK Ružomberok, které tento přesun prozatím přerušili. Určitě se k tomuto ještě vrátíme v zímním přestupním termínu.
Hynka Prokeše SFC Opava nabídla pouze na hostování do konce kalendářního roku, čili na 8. mistrovských utkání s tím, že musíme převzít podmínky hráčovy profesionální smlouvy. V návaznosti na to, bychom museli uvolnit některého z hráčů stávajícího kádru. Naše představa byla, že hráče chceme na dlouhodobé hostování do 30.6.2013. I když toto se nám nyní nepovedlo, jsme s Hynkem v kontaktu a pevně věříme, že se v budoucnu zde na Stovkách opět objeví.
Radek Myška

PříspěvekNapsal: úte 25. zář 2012 14:21:50 
Ultras fans Lipiny

Vedení MFK píše:
pes píše:

S hráčem Oboyou a jeho mateřským klubem MFK Ružomberok jsme byli na všem domluveni. Bohužel těsně před uskutečněním tohoto transferu vyvstaly nové problémy mezi hráčem a jeho mateřským klubem MFK Ružomberok, které tento přesun prozatím přerušili. Určitě se k tomuto ještě vrátíme v zímním přestupním termínu.
Hynka Prokeše SFC Opava nabídla pouze na hostování do konce kalendářního roku, čili na 8. mistrovských utkání s tím, že musíme převzít podmínky hráčovy profesionální smlouvy. V návaznosti na to, bychom museli uvolnit některého z hráčů stávajícího kádru. Naše představa byla, že hráče chceme na dlouhodobé hostování do 30.6.2013. I když toto se nám nyní nepovedlo, jsme s Hynkem v kontaktu a pevně věříme, že se v budoucnu zde na Stovkách opět objeví.
Radek Myška

Diky.taky si myslim že hostovani jen na 8 zapasu by bylo asi nekoncepčni.

PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 20:53:09 
Toto forum je můj domov

Na fotbal.cz je zápas FM-Rosice přesunutý na neděli 4. 11. v 10:15
Předpokládám dobře, že vycházíme vstříc Rosicím, které budou mít po pohárovém zápasu s Libercem? Stejně se mi to nelíbí, měli už dávno vypadnout :lol: :lol: :angry-tappingfoot: :violence-sniperdark:

PříspěvekNapsal: ned 07. říj 2012 21:49:20 
Věrný fanoušek Lipiny

Dejte nám, prosím, brzo vědět a upravte to i na oficku - pokud je to pravda. Nezdá se to, ale pár lidí si vede diář i měsíc dopředu. Zrovna dneska diskutoval Šiga Team, kdy hrajeme v Uničově a Třinci, abychom si blokli termíny. Doma se to zdá jednodušší, ale přeci ....

PříspěvekNapsal: pon 08. říj 2012 15:00:13 
Začátečník

Zápas s Rosici se hraje v neděli 4.11 v 10:15 z důvodu pohárového utkání,které hraje náš soupeř ve čtvrtek 1.11.Tato změna byla nařízena svazem.
Jaroslav Jež

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]