LIPINA FANS FORUM
http://lipina.funsite.cz/

repiste
http://lipina.funsite.cz/viewtopic.php?f=5&t=124
Stránka 1 z 1

Autor:  pes [ sob 07. lis 2009 17:36:59 ]
Předmět příspěvku:  repiste

..Tak sem se dnes byl podivat na zapas Repiste-Valcovny,b 1:0
Repiste vyhraly naprosto zaslouzene a krome golu jeste nepromenili dalsich,asi 6-7 golovych sanci na cemz ma hlavni zasluhu vynikajici!! brankar Maler!!!!!. Ten v brane becka doslova KOUZLIL :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: . Tento clanek,ale pisu z naprosto jineho duvodu! Asi v 80 minute zlikvidoval nas brankar Maler golovou sanci domacimu hraci a pak zustal zraneny lezet u nasi brany,nasi mladi hraci chteli zakopnout mic do zamezi,kdyz vtom se ozval freneticky krik "trenera" Jurcika..........NECH HO TAAAAAAAAAAK. Tak to snad ne! rikam si ja.Co ma tenhle trener spolecneho ze sportem ze se vysere na vlastniho zraneneho chlapa? Golman Maler dnes vykon :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

Autor:  Dědek [ ned 08. lis 2009 15:59:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: repiste

Tuto větu co pronesl 'pan trenér' Jurčík. Byly jsme tam 4 z Fans FM a tato věta zaskočila všechny přítomné. Tuto větu slyšel i asitent trenéra pan Chlebek. A pokud je ve Fotbal FM taková nouze o trenéry Týmu B a dává tam trenéra, kterého nezajíma zdravotní stav golmana jeho týmu. tak je to trochu na zamyšlením o jeho působení u týmu B.

Golman Maléř odchytal velice kvalitně tento zápas. Zatím nejlepší výkon golmana týmu B. Na druhém místě by se umístil Lužný a posl. místo třetí Balko. Od začátku podzimu měl chytat Maléř. Toto je můj názor.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/