LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 20. lis 2018 17:13:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Příprava 14/15
PříspěvekNapsal: čtv 03. črc 2014 12:00:01 
Stálý člen

Tady je zase mrtvo, chtělo by to trošku oživit! :))) tak co říkáte na přípravu a případné posily? oproti tomu co se dělo na konci sezóny to zatím vypadá slibně, no ni? :D

Předmět příspěvku: Re: Příprava 14/15
PříspěvekNapsal: pát 04. črc 2014 10:27:10 
Ultras fans Lipiny

Sem tam nějake jmeno už se objevi.Ještě jsem kluky neviděl v akci,tak nevim co v něch je.No skoukneme v Utery přatelaček v Chlebovicich a budem chytřejši :mrgreen:

PříspěvekNapsal: pon 07. črc 2014 19:27:46 
Administrátor

Dnes byl dotažen přestup Hynka Prokeše do Hradce. A na oficiál stránkách vůbec nic, asi jim nestojí za to informovat své fanoušky o odchodu klíčového útočníka. :violence-hammer:

Zdroj: http://www.fchk.cz/A-tym/Novinky/Hynek- ... feed=amuzi

Takže místo posílení kádru je to řádné oslabení.

PříspěvekNapsal: pon 07. črc 2014 20:08:15 
Moderátor

Já bych to neviděl, až tak černě. I příprava napovídá tomu, že nějaké posily, budou opravdu posily! Například takový Uškovič, vypadá hodně gólový a tím pádem dobrou náhradou za Hynka. Já to vidím optimisticky. :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pon 07. črc 2014 22:37:38 
Toto forum je můj domov

ROOTAN píše:
Dnes byl dotažen přestup Hynka Prokeše do Hradce. A na oficiál stránkách vůbec nic, asi jim nestojí za to informovat své fanoušky o odchodu klíčového útočníka. :violence-hammer:

Zdroj:soc. tp://www.fchk.cz/A-tym/Novinky/Hynek-Pr ... feed=amuzi

Takže místo posílení kádru je to řádné oslabení.

O přestupu vím od pátku. Bylo a je to na mém webu (kdo čte pořádně našel to :D ) i FB Hujerů. To, že se o přestupu nejlepšího hráče Lipiny nepíše na ofic. webu je samozřejmě ostuda a potom se hlavně nikdo nemůže divit nadávkám a pomluvám třeba na sociálních sítích, jak o tom zrovna mluvil Milan Duhan v rozhovoru... :violence-hammer: :violence-hammer: :violence-hammer:

Posily nevypadají zle, počítám že by ještě někdo mohl přijít

PříspěvekNapsal: úte 08. črc 2014 8:32:32 
Věrný fanoušek Lipiny

Z mého pohledu se nic zvláštního neděje. Že Hynek odejde věděl asi každý. Úvodní "krach" v jednání s Hradcem byl jen obchodním tahem.
No a k úrovni oficka se nemá cenu vyjadřovat. Pokud chci najít informace, hledám je na Tomových stránkách nebo na stránkách některých naších konkurentů.
Co se posil týká, všechno ukáže čas. Je škoda, že jediný zápas na dlouhé týdny "skoro" doma hrajeme proti béčku Žiliny a ještě dostane prostor širší kádr. Takže asi ani po dnešku moc moudří nebudeme. Prověří nás opravdu až Opava.

PříspěvekNapsal: úte 08. črc 2014 8:50:51 
Stálý člen

Podle mého názoru by odchod Hynka nemusel být extra nějakou ztrátou, na jaře už tak nezářil, samozřejmě je to skvělý hráč, který kdyby zůstal, tak můžeme být pouze rádi, ale Uškovič by jej snad mohl nahradit... podle idnesu má i supr statistiky v první lize.. 21 startů 6 gólů... To nemá ani opjevovaný Jakub Petr ooobrovská posila slávie (samozřejmě a tuto sezónu) :D

PříspěvekNapsal: úte 08. črc 2014 11:08:54 
Začátečník

Zdravím fanoušky Lipiny, kterým bych se rád touto cestou představil. Jmenuji se Radim Mamula a v našem klubu MFK Frýdek-Místek působím jako marketingový a obchodní ředitel a v této souvislosti mám na starosti koordinaci komunikace s veřejností.
S ohledem na výše uvedené mi nyní dovolte poděkovat vám jménem klubu za přízeň.
Dále chci reagovat na vaše dohady ohledně přestupu Hynka do Hradce, ke kterým sděluji následující. V současné době vrcholí několika měsíční jednání se zájemci o jeho přestup, přičemž tento není stále oficiálně stvrzen! Toto je také hlavní důvod, proč jsme vás a ostatní veřejnost dosud neinformovali na klubovém webu. Jakmile bude přestup formálně uzavřen, ihned tuto informaci zveřejníme.
Pokud budou další dotazy a připomínky, rád bych s vámi komunikoval v sekci „diskuze s vedením“.
Děkuji vám, sportu zdar a Lipině zvlášť 

PříspěvekNapsal: úte 08. črc 2014 19:48:16 
Ultras fans Lipiny

Radim Mamula píše:
Zdravím fanoušky Lipiny, kterým bych se rád touto cestou představil. Jmenuji se Radim Mamula a v našem klubu MFK Frýdek-Místek působím jako marketingový a obchodní ředitel a v této souvislosti mám na starosti koordinaci komunikace s veřejností.
S ohledem na výše uvedené mi nyní dovolte poděkovat vám jménem klubu za přízeň.
Dále chci reagovat na vaše dohady ohledně přestupu Hynka do Hradce, ke kterým sděluji následující. V současné době vrcholí několika měsíční jednání se zájemci o jeho přestup, přičemž tento není stále oficiálně stvrzen! Toto je také hlavní důvod, proč jsme vás a ostatní veřejnost dosud neinformovali na klubovém webu. Jakmile bude přestup formálně uzavřen, ihned tuto informaci zveřejníme.
Pokud budou další dotazy a připomínky, rád bych s vámi komunikoval v sekci „diskuze s vedením“.
Děkuji vám, sportu zdar a Lipině zvlášť 

A Pan je dokonalym politikem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: pon 14. črc 2014 13:19:51 
Stálý člen

12:38Druholigoví fotbalisté MFK Frýdek-Místek mění trenéra. Dosavadní kouč Milan Duhan se nedohodl na podmínkách s akcionáři klubu. Nahradí ho Slovák Vladimír Goffa.

to jsem nyní objevil na idnes.cz :O

PříspěvekNapsal: pon 14. črc 2014 14:01:42 
Moderátor

Tak už to tak vypadá, že to tak bude. Je to celkem šok. Milan pro frýdecký fotbal udělal neskutečně mnoho, zvedl naší hru a po 13 letech nás dostal do druhé nejvyšší soutěže v ČR. Vladimír Goffa je jasným vyústěním nových sponzorů a musím uznat, že kariéru má za sebou opravdu velkou. Snad se Lipina tímto krokem dostane zase o něco výše.

PříspěvekNapsal: pon 14. črc 2014 15:53:57 
Věrný fanoušek Lipiny

Popravdě řečeno, nevím,co si mám o té změně myslet. Jestli to bude krok správným směrem se teprve uvidí. Nicméně někteří trotli můžou začít slavit. (ne zde, ale na FB) Já osobně si myslím,že pan Duhan udělal pro lipinu strašně moc a já mu za to děkuji. :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pon 14. črc 2014 16:03:18 
Toto forum je můj domov

Cita píše:
Popravdě řečeno, nevím,co si mám o té změně myslet. Jestli to bude krok správným směrem se teprve uvidí. Nicméně někteří trotli můžou začít slavit. (ne zde, ale na FB) Já osobně si myslím,že pan Duhan udělal pro lipinu strašně moc a já mu za to děkuji. :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

Změna v půlce přípravy velmi nestandardní, jinak podepisuju do posledního písmena a tečky

PříspěvekNapsal: pon 14. črc 2014 16:27:41 
Pokročilý člen

Popravdě jsem čekal změnu trenéra dříve.Dneska celkem šok.Jinak díky p. Duhanovi za vše,co pro lipinu udělal.

PříspěvekNapsal: pon 14. črc 2014 22:25:10 
Věrný fanoušek Lipiny

Pane Duhane, díky za vše. Byly to moc hezké tři roky a budeme rádi vzpomínat.
Pane Goffo, vítejte mezi námi a hodně úspěchů - třeba takových jako Janko Zachar .......

PříspěvekNapsal: úte 15. črc 2014 16:29:45 
Ultras fans Lipiny

Od začatku "spoluprace" ze Slovenskym partnerem mi to vše připada jako pořadny tunel.Jsem zvědav kam kračiš LIPINO ?????? Abychom nakonec nesplakali nad vydělkem.Jako docilit toho,že se vyměni trener,po uspěšne připravě 2 tydny před sezonou mužuou jen ....... ani nechci řict kdo

PříspěvekNapsal: úte 15. črc 2014 16:42:53 
Věrný fanoušek Lipiny

Když se dívám na sestavu proti HFK-to bude děs...

PříspěvekNapsal: úte 15. črc 2014 16:48:28 
Pokročilý člen

Jenom mám strach,ať to dobré,co v kádru máme,nenahradí průměrní hráči ze Slovenska.

PříspěvekNapsal: úte 15. črc 2014 17:02:46 
Moderátor

Vy pesimisti. :doh:

PříspěvekNapsal: úte 15. črc 2014 17:11:42 
Pokročilý člen

Já ne,to Cita :D se koukám na onlajny Smrček nude asi Švrk :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]