LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 25. kvě 2018 14:49:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: lipinka
PříspěvekNapsal: pon 11. kvě 2009 16:24:53 
Ultras fans Lipiny

MUJ NAZOR.doufam ze mansaft jaky mame zustane DLOUHO!spolu.kluci hrajou fakt dobre a to sredce je doufam modrobile LIPINSKE!!! trener? myslim ze lepsi chlap,to nemohl byt VLAAADA SKALBA!! a vedeni? janoviak zachranil fotbal ve frydku! Zato obrovsky dik!! a Radek Myska je supr. takze NENI VETSI SILY!!!!!!!!!!! LIPINA!

Předmět příspěvku: Re: lipinka
PříspěvekNapsal: pon 11. kvě 2009 17:18:51 
Toto forum je můj domov

Jsi se dostal do nějaké euforie :) Kdybych byl v Hlučínu tak jsem v ní možná taky ;) Každopádně jestli by chtěli hrát někdy o čelo tabulky, tak udržení a jemné doplnění mužstva je nutností.

PříspěvekNapsal: pon 11. kvě 2009 17:21:23 
Věrný fanoušek Lipiny

To přece nikdo nezpochybňuje... ;)

PříspěvekNapsal: pon 11. kvě 2009 17:44:04 
Ultras fans Lipiny

jojo konecne zase fandime PRAVE LIPINE

PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 14:25:45 
Moderátor

Doplnění kádru by stačilo pouze jedním hráčem. Sebrat všechny penníze co máme a koupit Lukáše Fujeríka!!! Zase jsem dal anketu koho by lidé chtěli do kádru a zase Fujerík vede. Je tu strašně oblibený a nejen to! Kdyby se nám tu podařilo koupit tak spolupráce Němec+Fujerík by nás mohla dostat strašně moc daleko !!! Vemte si to takhle naši sestavu : Brance ondra Prepsl golman který se pomalu dostává do formy a má náhradu Ditterta který má skvělý reflex. Obrana máme tam bojovníka jako Prokeše vedle něho stojí hráč který hrával první ligu Staňka na boku se může ocitnout kvalitní Švrček nebo fitus nebo právě staněk. Záloha to je ráj !!! Němec tvoří hru. Husarik rychlík. Cesnek skvělá střela. Cabák technik. A útok Myšisnký srdcař a kdyby byl doplněným hráče fujeríkem tak máme sestavu MSFL !!! V brance by se ještě klidně mohl objevit i Lužný ! Největší problém bude tu ty hráče udržet z hostování třeba i Schaffartzik by se vpoho mohl dostat do mojí sestavy prostě udržet tuto partu !!!

PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 14:58:16 
Toto forum je můj domov

No co k tomu napsat? Včera jsem byl na fóru Sparty a líbil se mi tam příspěvek, který vzkazoval ostatním: "Poprvé na jaře se prohrálo a vy všichni už zase chcete odvolávat trenéra." U nás zdá se mi to je opačné. FM z 10! zápasů podruhé vyhraje a najednou je vše OK a jsme mistři světa. Já mám taky radost, doufám, že třetí výhra přijde už v Uničově, ale kádr jako my má dalších 10 týmů MSFL...

PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 15:07:04 
Toto forum je můj domov

tom píše:
No co k tomu napsat? Včera jsem byl na fóru Sparty a líbil se mi tam příspěvek, který vzkazoval ostatním: "Poprvé na jaře se prohrálo a vy všichni už zase chcete odvolávat trenéra." U nás zdá se mi to je opačné. FM z 10! zápasů podruhé vyhraje a najednou je vše OK a jsme mistři světa. Já mám taky radost, doufám, že třetí výhra přijde už v Uničově, ale kádr jako my má dalších 10 týmů MSFL...

Proto je MSFL letos vyrovnaná tak, jak snad nikdy nebyla. Každý může porazit každého, nikdo nevyčnívá, rozhoduje aktuální forma, individuality v týmech viz. Pacanda a bohužel taky rozhodčí.
Ve druhé lize je situace podobná, jen o kus kvalitnější. A v první to samé. Proto letošní vítěz MSFL příští rok velkou díru do světa neudělá a bude to boj o přežití.

PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 15:11:43 
Moderátor

U nás by dělal ten rozdíl Fujerík ;)

PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 15:47:07 
Ultras fans Lipiny

tom píše:

nema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 15:51:00 
Moderátor

pes píše:
tom píše:

nema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přesně tak Lipina je jenom jedna !!!

PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 15:55:29 
Toto forum je můj domov

Pepa (admin) píše:
U nás by dělal ten rozdíl Fujerík ;)

Můj názor je, že potřebujeme 1 kvalitního útočníka k Macečkovi (chýlek prozatím jen střídat) a 1
ještě lepšího ofenzívního záložníka na kraj hřiště. Tak jsem se zasnil a zpět do reality. Jinak mi Pepo řekni jeden důvod, proč by se měl Fuji vrátit, když nezapomeneš na to, že se musíš uživit. :)

PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 15:59:35 
Ultras fans Lipiny

proc zrovna k maceckovi? i lukas je podle me na stejne urovni.i kdyz typologicky jsou kazdy jiny

PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 16:03:42 
Toto forum je můj domov

pes píše:
proc zrovna k maceckovi? i lukas je podle me na stejne urovni.i kdyz typologicky jsou kazdy jiny

Tak tuhle otázku jsem čekal :lol: :lol: :lol: a nemám jasnou odpověď. Takže to zkusíme vtipně: Kdyby na Lukyho nezbylo místo tak ho berem do Dobré, ta hraje systém 4-3-3, a k Javůrkovi, Ďurfinovi a bráchovi nemají kvalitního čtvrtého forvarda na vystřídání ;)

PříspěvekNapsal: úte 12. kvě 2009 16:13:21 
Ultras fans Lipiny

tom píše:
pes píše:

Tak tuhle otázku jsem čekal :lol: :lol: :lol: a nemám jasnou odpověď. Takže to zkusíme vtipně: Kdyby na Lukyho nezbylo místo tak ho berem do Dobré, ta hraje systém 4-3-3, a k Javůrkovi, Ďurfinovi a bráchovi nemají kvalitního čtvrtého forvarda na vystřídání ;)

zeptam se hibrida.ale to uz bby si bracha nekop :D :D

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 18:48:31 
Moderátor

Dneka jsem byl s Atlasem,Zdeňkěm a Dědkem na Lpině "B" a pozoroval jsem hráče Žůrka ! Myslím, že rozhodně za á-tým nepředvedl skvělé výkony spíše naopak katastrofální. Myslím , ale že tomu to hráči by se měl dát ještě jedna šance. Je to velice technický hráč, který má kvalitu. Rozhodně, ale nepatří do vápna a do útoku. Už jak knám přišel z Vítkovic tak byl záložník. Pro mně je to typický ofenzivní nebo podhrod utoků, který dokáže obehrát hráče nebo vymyslet nějakou parádičku. Je to velice mladý kluk který má budoucnost. Kdyby tu přestoupil tak jsem asi jediný rád, ale myslím, že ještě něco ukáže. Doufám ,že v áčku dostane šance a potvrdí můj názor, že na to má!!! Žůrku teťka jsem tě namotivoval tak se ukaž :lol: :lol: :P

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 19:26:57 
Ultras fans Lipiny

Pepa (admin) píše:
Dneka jsem byl s Atlasem,Zdeňkěm a Dědkem na Lpině "B" a pozoroval jsem hráče Žůrka ! Myslím, že rozhodně za á-tým nepředvedl skvělé výkony spíše naopak katastrofální. Myslím , ale že tomu to hráči by se měl dát ještě jedna šance. Je to velice technický hráč, který má kvalitu. Rozhodně, ale nepatří do vápna a do útoku. Už jak knám přišel z Vítkovic tak byl záložník. Pro mně je to typický ofenzivní nebo podhrod utoků, který dokáže obehrát hráče nebo vymyslet nějakou parádičku. Je to velice mladý kluk který má budoucnost. Kdyby tu přestoupil tak jsem asi jediný rád, ale myslím, že ještě něco ukáže. Doufám ,že v áčku dostane šance a potvrdí můj názor, že na to má!!! Žůrku teťka jsem tě namotivoval tak se ukaž :lol: :lol: :P

v raskovicich hraje jisty MARTIN SPADT.to je plejer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 22:44:46 
Toto forum je můj domov

Jestli někdo zazáří v okresní soutěži, tak to nic neznamená. Tam hrajou kluci co si přijdou jednou za týden zatrénovat, v sobotu před zápasem chlastají do tří do rána a potom si jdou začutat. ;) Prostě žumpa bez náznaku kvality.

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2009 17:31:12 
Ultras fans Lipiny

tom píše:
Jestli někdo zazáří v okresní soutěži, tak to nic neznamená. Tam hrajou kluci co si přijdou jednou za týden zatrénovat, v sobotu před zápasem chlastají do tří do rána a potom si jdou začutat. ;) Prostě žumpa bez náznaku kvality.

no je to trochu pravda, ja sem se taky i v takove soutezi zamotal.no a ta soutez je opravdu"grcna" ty souteze zacinaji od O.P tam uz soou kluci co to trosku umi,cimz se nechci dotknout O.S,i am se hraje fotbal a kazdy hrac tam musi neco umet. kdo neveri ,at si to skusi!!

PříspěvekNapsal: pon 08. čer 2009 13:21:37 
Moderátor

Cabi se nám vrátil! Myslím, že tento hráč nám dost chyběl!!! Technik, který dokáže přejít přes hráče a vytvořit šanci...

PříspěvekNapsal: pon 08. čer 2009 14:49:45 
Pokročilý člen

Super zpráva fakt jsi mě potěšil :) :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]