LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je stř 12. pro 2018 23:19:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: lipinka
PříspěvekNapsal: pon 08. čer 2009 15:33:08 
Toto forum je můj domov

Fanatik píše:
Super zpráva fakt jsi mě potěšil :) :)

Mě zase udělal radost výsledek hlasování o termínu konání zápasu. Ten vysledek je zajímavý i z pohledu toho, že se hlasovalo právě v neděli, takže měli možnost hlasovat i ti, kteří třeba v sobotu dopoledne nechodí :)

PříspěvekNapsal: pon 08. čer 2009 15:52:02 
Toto forum je můj domov

Jinak u Cabyho je vidět, jak obrovský rozdíl je mezi 2. a 3. ligou. Vždyť ten kluk tam odehrál kolik? 15 minut? Včera v noci jsem diskutoval mimo jiné i s Karlem Hodákem na znojemském fóru a i on připustil, že v případě postupu Znojma by bylo zapotřebí opravdu hodně posilit. My můžeme jen závidět ty sponzory, kteří mají zájem o znojemský fotbal. Tedy alespoň podle toho, co naznačoval.

PříspěvekNapsal: pon 08. čer 2009 19:23:31 
Věrný fanoušek Lipiny

ja myslim ze mezi 3 a 2 ligou je velky rozdil a myslim ze cabi u nas bude mit jisty zaklad

PříspěvekNapsal: čtv 25. čer 2009 21:32:53 
Moderátor

A je to tady... Konečně známe rozlosování MSFL!

Upřímně já nemůžu být více spokojen... Doma uvítáme takové celky jako je Baník B, Líšeň nebo Znojmo. Na další sezonu se těším snad jak nikdy. Zase do soutěž přišli daleko zaimavější celky. Moc se těším na dvojzápas obou dvouma celky, který sestoupili s druhé ligy. AŤ na Fulnek nebo na HFK Olomouc! Myslím, že tyto zápasy budou stát opravdu zato. Znojmo musíme konečně porazit nebo komplex ze Znojma už mně vážně štve! Myslím, že se máme určitě na co těšit!!! Takže Lipinko pěkně posil, ať se můžeme kochat smutnými pohledny od soupeřů jako jsou například HFK či Znojmo!!! LIPINA FOREVER !!! ;) :!:

PříspěvekNapsal: čtv 25. čer 2009 21:47:52 
Toto forum je můj domov

Tak to je superlos, včetně prvního kola. Bystrc bude hodně oslabená o několik klíčových hráčů a mohli by mít na začátku problémy. Ať se dívám jak se dívám, nevidím zápas, ve kterém by jsme mohli na podzim ztratit body ;) takže v půlce listopadu 48 bodů listopadu ;)

PříspěvekNapsal: čtv 25. čer 2009 22:59:32 
Pokročilý člen

tom píše:
Tak to je superlos, včetně prvního kola. Bystrc bude hodně oslabená o několik klíčových hráčů a mohli by mít na začátku problémy. Ať se dívám jak se dívám, nevidím zápas, ve kterém by jsme mohli na podzim ztratit body ;) takže v půlce listopadu 48 bodů listopadu ;)

A na jaře spanilá jízda která bude završena postupem 8-) :) :)

PříspěvekNapsal: pát 26. čer 2009 9:21:56 
Moderátor

Optimisti z Lipiny !!! :D :

Myslím, že každý rok se MSFL jenom zlepšuje a tento ročník bude snad nejkvalitnější co jsem zažil... Kdyby jsme kvalitně posílili tak by bylo možné bojovat o první místečko... Ale musíme si počkat na přestupové období nebo krásný fotbal to my umíme, ale bez golu se vyhrát MSFL nedá! Chce to střelce....

PříspěvekNapsal: pát 26. čer 2009 10:51:13 
Toto forum je můj domov

Tak přece jenom jsem na losu našel chybičku. Jedná se o zápas se Znojmem. Zrovna tento zápas je předehrávaný ve středu což možná sníží návštěvu, ale hlavně ten zápas bude předehrávaný i na jaře, což bude pěkně komplikovat výjezd zejména co se týče počtu hujerů na něm :(

PříspěvekNapsal: sob 27. čer 2009 7:16:12 
Věrný fanoušek Lipiny

no tak znojmo mi bude v kilometrovniku nejspis chybět ale na ddruhou sranu nebudemit znojmo na stadione vice nes 900lidi podle komentatora :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: pon 29. čer 2009 11:13:14 
Moderátor

Jak se tak dívám tak v klubu FOTBAL Frýdek-Místek se zatím nic neděje. Mohli by už dát na web aspoň plán přípravy... :( Za to v HFK Olomouc se dějí věci jde tam Obal i Zedníček vypadáto, že HFK nebude mít konkurenci. Vydím to tak, že tento ročník vyhraje HFK Olomouc druhou pozici obsadí Znojmo (ZASE:D) a 3.pozici obsadí Lipinka... Přistí sezonu, ale vyhrajem a Znojmo skončí druhé !!! :lol: :!:

PříspěvekNapsal: úte 30. čer 2009 10:20:16 
Věrný fanoušek Lipiny

pepo Znojmo te musi nenavidet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: úte 30. čer 2009 10:53:22 
Moderátor

Nene !!! Spíše naopka !!! Já nenavidím ZNOJMO ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ty porážky od Znojma mně pěkně deprimují... :(

PříspěvekNapsal: pát 03. črc 2009 14:32:26 
Moderátor

Tak nám odešli Žůrek a Schaffartzik. Myslím, že pro nás je to stráta... ale dalo se to čekat..

PříspěvekNapsal: ned 23. srp 2009 18:57:47 
Toto forum je můj domov

Celá hra je úplně rozhozená. V obraně neskutečné díry, dneska to nebýt Ondry mohlo skončit taky sedmičkou a minule s Baníkem to taky několikrát hořelo. Záloha zase nic nevymyslí pro útočníky. Dva zápasy venku a dá se říct ani jedna opravdová gólová šance (jedno brevno po náhodné i když pěkné střele). Brankáři soupeřů naprosto bez práce. Pouze dvě žluté karty ze tří zápasů,říkají něco o bojovnosti

Předmět příspěvku: lipina
PříspěvekNapsal: pon 12. kvě 2014 13:24:49 
Začátečník

to sem nečekal že porazíme Hradec klobouk dolu před klúkama ještě baník most a jsme druholigovy :D

PříspěvekNapsal: stř 04. čer 2014 19:36:34 
Ultras fans Lipiny

Tak ten zavěr soutěže ,myslim posledni 3 kola nebyl hoden lipiny.Trošku by se měli zamyslet ti kteři nosi dres z tradičnim pruhem.

PříspěvekNapsal: stř 13. srp 2014 18:34:21 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak náš trenér si po 4 utkáních uvědomil, že nemáme kádr na 2 ligu...Možná, kdyby nehrálo 5 posil, zůstala minulá obrana a doplnil se útok o Uškoviče, nebyl by megaprůser -obrana, záloha i útok. S Táborskem to vidím reálně 0-3. :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: stř 13. srp 2014 21:00:14 
Začátečník

Zase na druhou stranu je dobře, že to někdo takhle otevřeně řekl, teď je na tahu vedení klubu, které má na daném stavu asi největší podíl. A s tím, že mužstvu chybí fotbalová osobnost, která by měla respekt spoluhráčů a udělala by v kabině pořádek, je nutno taky souhlasit. Pokud se však nepodaří co nejdřív sehnat zkušeného stopéra, tak to vidím s podzimem taky černě.

PříspěvekNapsal: čtv 14. srp 2014 9:32:19 
Pokročilý člen

Opravdová posila Uškovič toho zatím moc neodehrál. Zbavit se na poslední chvíli takového stopera,jako je Cigánek,se mi taky nelíbí.U Matuše s Ilkem nelze upřít snahu.Pribula s Ďuricou nejsou posilami ani pro Lískovec.Přesto doufám v sobotu v 3 body.Snad se stane zázrak :think:

PříspěvekNapsal: čtv 14. srp 2014 13:08:01 
Ultras fans Lipiny

Matuš,Uškovič to by mohlo v Sobotu jit !!! Oba jsou zatim golovi :handgestures-thumbup: .Snad budem hrat doma na 2 utočniky.Jsme doma,je třeba na soupeře vlitnout !!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]