LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je stř 21. lis 2018 2:41:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: prémie
PříspěvekNapsal: čtv 09. dub 2009 18:46:21 
Věrný fanoušek Lipiny

Fans Fotbalu Frýdek-Místek se rozhodlo dát speciální prémii prvnímu střelci jarní části ligy. První střelec jarní části ligy obdrží jako prémii 0,5L Myslivce. Chlapi dáme vám jen toho myslivce, prachy a baby vám nedáme. :D

Předmět příspěvku: Re: prémie
PříspěvekNapsal: čtv 09. dub 2009 20:27:45 
Moderátor

Kdo dá první gol na jaře tak mu klidně vytisknu i diplom ! :D :lol:

PříspěvekNapsal: čtv 09. dub 2009 20:33:27 
Věrný fanoušek Lipiny

Z diplomu nic není. Z Myslivce bude. :D

PříspěvekNapsal: ned 12. dub 2009 22:26:50 
Věrný fanoušek Lipiny

V civilizovaném světě bývá zvykem, že hráči po takových výkonech, jako naši kluci doma předvedli, platí fanouškům vstupné, Na Lipince platí fanoušci po takových výkonech prvnímu střelci flašku ! Z toho mám smíšené pocity. Na jednu stranu jsem šťastný, že u nás našemu fotbalu fakt fandime. Ale na druhé straně ... Čekal bych alespoň na stránkách klubu nějakou reakci na situaci po Slovácku. Od vedení, od trenéra, od hráčů. Nemusela to být zrovna omluva, i když by zřejmě byla na místě. Ale nechávat iniciatívu jen na fanoušky ??? Není to moc laciné ???? Bod z Blanska může být v boji o záchranu zlatý, ale ( zase ale ) není to trochu málo ? Nechtěli jsme náhodou trochu více než jen se strachovat o záchranu - což je momentální realita ?

PříspěvekNapsal: pon 13. dub 2009 11:14:54 
Ultras fans Lipiny

sigo,musim chte nechte reagovat. myslim ze ta flaska neni az tak premie jako hec! jinak lipina vykonnostne o zachranu? to snad ne!! vzdyt nas herne nikdo neprehral,ale beru ze fotbal se hraje na goly a ne na krasu.jinak to slovacko se opravdu moc nepovedlo,ale na dekovacku ste sli krom me a jaryna vseci. nerad pisu,radsi to proberem u pivka v sobotu. no kromec kluci roznesou na kopytech!!!!

PříspěvekNapsal: pon 13. dub 2009 12:14:29 
Pokročilý člen

pes já taky nebyl po slovácku na děkovačce.ale je pravda že se fotbal pouze na krásu nedá hrát,ale musíme být trpěliví a výsledky se brzy dostaví o tom žádná.hlavně aby se kluci nebáli a šli do soubojů s tím že když se jim něco nepovede,že jim za to nikdo hlavu trhat nebude.už teď je mi Kromce líto :D :D :D

PříspěvekNapsal: pon 13. dub 2009 14:27:54 
Věrný fanoušek Lipiny

Kluci, taky doufám, že to Kromec odnese. Jasně flaška je hec, to chápu. Ale mrzí mě, že na klubovém webu se nic neděje. Ze čtyřech zápasů 2 ušmudlané body. A to už budou soupeři jenom lepší. Myslím, že už by to reagovat chtělo. Jo, s tou záchranou je to trochu hec i ode mne. Pokud se ale nevzpamatujeme hned v sobotu, začne to být fakt realita. Ze 2. ligy spadnou 2 moraváci, Sparta bečko zachrání - takže od nás padají 3.
Na "děkovačku" jsem po vahání šel. Ne, poděkovat, ale říct, že jedeme dál a zas to bude dobré.
Tak čauec v sobotu a :
LIPINA,...., LIPINA,..., LIPINA, LIPINA, LIPINA !!!!

PříspěvekNapsal: pon 13. dub 2009 14:50:31 
Moderátor

Já souhlasím určitě se Šigou. Prostě je to tak budeme mít problémy se záchranou! Myslím,ale že MSFL si stoprocentně uhlídáme a pro budoucnost nám to pomůže. Jednu sezonu jsme prostě museli objetovat aby kádr se ustálil. Bylo to velice rozumné nebo na postup už jsme neměli. Rozhodně, ale na oficiálním webu by mohli dát názory celého týmu jaké vlastně chcou mít výsledky. Nejvíce mě bude asi štvát, že náštěvy budou malinkaté jestli budeme hrát jak ze Slováckem. No uvidíme jak to všechno bude, ale hoši LiPiNa FoReVer :P

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]