LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je stř 22. kvě 2019 19:21:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: muzi a
PříspěvekNapsal: pát 29. črc 2011 11:59:05 
Věrný fanoušek Lipiny

na ofi strankach je napsany že byl přeřazen do B tymu

PříspěvekNapsal: čtv 16. úno 2012 19:32:59 
Věrný fanoušek Lipiny

Ahoj všichni. Tak Grusi zůstává - to je hodně dobrá zpráva. Grusi, moc Ti děkuju. Ukázal jsi, že i v naší zemi jsou ještě lidé, kteří se neženou jen za kroupama, mají svou čest a znají svou cenu. Neboj, v srpnu si druhou ligu zahraješ. Jestli v Opavě to záleží na tom, jaké bude mít Lipinka rozlosování !!!!!

PříspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 17:53:06 
Ultras fans Lipiny

A mě se chce něco řict,a mě se chce něco řict............. A to konkretně o posilach v poslednich letech,krom Voziho,A mě se chce něco řict,ale necham si to pro sebe.A my se o tom s klukama bavili,my vime.A ono to stejnak pak dopadne co my fandove si šuškame,asik n ejsme uplnini volove no

PříspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 18:11:02 
Ultras fans Lipiny

A propos.Jediny trener kteremu nebylo umožněno si dovest "posilu" za posledni roky byl Vlada Skalba!!! a A ono to šlo!!!! Tim nechci snižovat praci Milana,protože fotbal jaky hraje Lipina ted se mi fakt libi !!!!!! Jen prosim o meně,možna zbytečnych experimentu.Sorry že to tak pišu.Ale na Lipině mi opravdu zaleži.Vždyt ja jsem fanda 30 let a treneři i vedeni se střida.Ja budu fandit pořad a hodně lidi,co se ted k Lipině hlasi si možna ani na Frydek_mistek nevspomene.Tak proč tedy zkoušime hrače tipu Niedermazer,Mucha atd.Copak jsme Charitativni společnost?????

PříspěvekNapsal: sob 02. čer 2012 12:52:05 
Pokročilý člen

krásná práce pánové :music-rockout: :music-rockout: :music-rockout: uničovu jste krásně :obscene-buttsway: ať nejsem moc neslušný :drool: ale co k zápasu říct madam Damková? buďme rádi že tuto dámu která rozumí fotbalu více než dnešní pískala s máváčkama na lajnách dokupy strčí do zahradnické kapsičky při okopávání brambor a už je nevytáhne nahoru a nechá je sledovat tuto soutěž z povzdálí :D ale buďme fér nic lepšího si sudí nezasloužil pokud ano tak jsem se koukal vedle a nebo čůral :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: ned 17. čer 2012 9:33:16 
Ultras fans Lipiny

Chtěl bych všem poděkovat za letošni nadhernou sezonu v MSFL.Diky vedeni,že se podařilo seskladat tak skvěly tym.Diky trenerum za to,že tymu vtiskli tvař a za to jaky dobry,co dobry,vyborny fotbal se tu hral !! A hračum,naprosto všem!!!! za to co na hřišti předvaděli a z čeho my fandove jsme měli v drtive většině velkou radost!!!!! A na zavěr velka prosba.Ukažte pokud možno to lipinske srdce a zustante Hynku.Vozy,Souki,Švrčo ,Biolisu atd včetně posledniho nahradnika!!!! Věřim že pokud se podaři tenhle tym aspon z 90 procent udržet,tak se v přišti sezoně daji očekavat velke věci! A to nemyslim jen postup,ten beru jako samozřejmost :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :mrgreen: :mrgreen: ,ale tenhhle tym bude soupeře valcovat!!!!!!!!. :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

PříspěvekNapsal: ned 17. čer 2012 11:56:40 
Toto forum je můj domov

Taky se připojuji ke gratulaci. Dle mého, i přes spadnutí Třince bude v příští sezoně šance na postup tak velká, jaká se dalších několik let nemusí naskytnout. Třinec bude hrát určitě s hodně obměněným mužstvem a než se sehraje bude podzimní část pryč. Lipina na jaře šlapala, každý tuší kteří 2-3 hráči by mohli v létě odejít a je na vedení a těch hráčích, jak se k tomu postaví :think:

PříspěvekNapsal: ned 17. čer 2012 12:02:35 
Věrný fanoušek Lipiny

Respekt k výkonům našich hráčů!!!!A zároveň obava z možných odchodů.... :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: ned 17. čer 2012 22:10:30 
Věrný fanoušek Lipiny

Vše bylo řečeno - ale myslím, že nedokážeme dostatečně poděkovat. Jsem na Vás hrdý a jsem šťastný, že Vám můžu fandit. Udělali jste neskutečný kus práce. Ze všeho nejvíce si cením, že jste se nesložili, když nám to nešlo a pořádně se hecli. Zážitky z Břeclavi, Kromce, Rosic i odjinud - fantazie !!! Budou mě hřát celé léto a jen doufám, že budeme ve spanilé jízdě pokračovat. Tentokrát ne až bude pozdě, ale hned od první minuty prvního kola. A zasloužený postup oslavíme ne za 52 týdnů, ale za nějakých 49 nebo dřív.
Všem klukům, kteří to příští rok zkusí jinde - samozřejmě ne v MSFL - budu držet palce a budu doufat, že se zase jednou sejdeme při děkovačce. Krásné léto, krásný fotbal a krásný postup !!!!

PříspěvekNapsal: pon 18. čer 2012 14:05:04 
Pokročilý člen

dik a kdo odejde dostane do dršky :violence-hammer:

PříspěvekNapsal: sob 30. čer 2012 14:17:24 
Ultras fans Lipiny

V poharu do Petrovic.pak připadně Zlin.Rychle vypadnout a soustředit se na MSFL!!!!!!

PříspěvekNapsal: sob 30. čer 2012 21:52:49 
Toto forum je můj domov

dal bych v petrovicích prostor co nejširšímu kádru a nadějným dorostencům, ať si vyzkouší ostrý soutěžní zápas v dresu áčka, určitě si to zaslouží :obscene-drinkingcheers: :D :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: úte 03. črc 2012 20:26:22 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak hlučín chce postoupit....Více na opavském deníku... :? :?

PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2012 13:24:46 
Stálý člen

Se ani nedivím. Předloni celkem kousal, loni mladíci nasbírali zkušenosti a letos to bude další soupeř o postup. Ale 80 bodů snad k postupu stačit bude.

PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2012 14:11:40 
Věrný fanoušek Lipiny

Každý, kdo kdy dělal nějaký sport, hrál nějakou hru apod. chtěl vyhrát. Kdo tvrdí něco jiného, je pokrytec. Takže pokud chce Hlučín postoupit, je to v naprostém pořádku. I ostatních 15 klubů by mělo chtít totéž. Jinak přece nemá smysl tu soutěž vůbec hrát !!! A Hlučín má jedny z největších předpokladů - hrával léta 2. ligu, nemá potíže se zázemím a zřejmě na 2. ligu má i finance. Takže bráno z pohledu minulé sezóny ( o té budoucí je zatím těžko spekulovat, protože o 15 klubech je minimum informací a o Lipině žádná ), by se měly o postup prát Lipina, Třinec, Hlučín, juniorka Sigmy a černý kůň Prostějov. No a postoupí Lipinka - kurňa, kdo jiný ?!?!?!

PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2012 14:33:39 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak Lipinu si můžeš pomalu škrtnout.Ono se totiž špatně na offic bude psát,že je kádr v hajzlu.... :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2012 15:35:41 
Věrný fanoušek Lipiny

Ale Cito, zas tak černě bych to neviděl. Minulé jaro se asi nebude tak lehce opakovat. Ale myslím, že málokdo očekával stejný kádr. Hynek se vypracoval na úplně jinou klasu, toho bychom asi těžko udrželi i ve 2.lize. Biolis je mladý, perspektivní a vypadalo to už před rokem, že odejde a asi by i odešel, kdyby ho nezabrzdilo zranění. Trochu mě překvapuje Grusi. Jaro měl asi nejhorší za celou dobu, co je v Lipině. Tam asi dobře pracuje agent nebo taťka. A kvůli Kostě fakt brečet nebudu.
Samozřejmě by mě zajímalo, kterých 8 až 10 hráčů na testy máme, jak to vypadá s klukama, kteří hostovali na jaře, jak to vypadá s marodama, kdo se na první trenink dostavil a kdo ne, kdo by měl přejít z dorostu atd. No snad Tom něco zjistí, jinak se to nedozvíme.

PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2012 16:31:28 
Toto forum je můj domov

No, ze tří klíčových hráčů zřejmě dva odejdou (nebo už odešli) to se bude nahrazovat těžko. Dle mého útočník č. 1 a záložník č. 1 (pokud odejde i Grussi tak v podzimní formě i záložník č. 2). Zejména Hynek se zdá z mého pohledu v podstatě nenahraditelný. Fráze, že každý je nahraditelný je samozřejmě pravdivá, ale jen co se týče kusu za kus, ne kvality. Útočník, který kromě běhání si umí dobře pokrýt míč a v podstatě sám udělá celou akci...na jaře mu to navíc začalo střílet. Když se doma nedařilo systém nákopu na Hynka taky většinou fungoval. No a u Biolise samozřejmě zamrzí, že zřejmě odejde kluk z Frýdku, na těch by se mělo stavět a bude zase o jednoho míň.

PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2012 16:56:02 
Věrný fanoušek Lipiny

No,jestli chtělo vedení udržet kádr z 90%,tak se jim to nepovede.Jediná možnost je zapracovat do týmu Teplého.Potom by to mohlo fungovat.

PříspěvekNapsal: stř 04. črc 2012 17:28:59 
Toto forum je můj domov

Hlučín možná má peníze, určitě má výbornou mládež, ale na postup to určitě nebude, to se klidně vsadím. Zábřeh to samé, to je spíš k smíchu. Zajímavý bude Prostějov, chtějí hrát 5. místo, s tím kádrem ale mohou hrát celkem suverénně o postup. Z Třince nakonec odešlo míň lidí než se čekalo, takže pro mě favorit č. 1. To se může změnit, záleží na tom, kdo příjde do Lipiny. O tom žádná. Mě by se třeba líbil někdo komu neprodloužili smlouvu v HFK. Třeba útočník Richter? Ještě vyšší než Hynek, rychlý, ted si nějak neuvědomuju, jak je na tom technicky, ale něco umět musí

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 269 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]