LIPINA FANS FORUM
http://lipina.funsite.cz/

Nejdele hrajici fotbalista ve Frydku
http://lipina.funsite.cz/viewtopic.php?f=4&t=207
Stránka 1 z 1

Autor:  jerry [ úte 25. čer 2013 11:38:03 ]
Předmět příspěvku:  Nejdele hrajici fotbalista ve Frydku

Chci se zeptat nedalo,by se nekde dohledat,kdo je u nas nejdele hrajicim hracem-s kolika starty sezonama..udelat takovou tabulku,nikde to nemuzu najit,myslim si ze to bude asi Peta Literak,ale jistej si nejsem..a pak to hodit,treba na fans stranky,ktere jsou delany fakt moc dobre.Dik.

Autor:  tom [ úte 25. čer 2013 13:01:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nejdele hrajici fotbalista ve Frydku

Dle mě takové věci nikdo nevede, protože jinak by byly určitě na ofi webu nebo by bylo hráčům při různých jubilejích veřejně poděkováno. A myslím, že by nebylo špatné začít, protože lépe pozdě než vůbec. Tohle mi chybělo a hlavně z tohoto důvodu jsem to na fanouškovských stránkách začal počítat já, takže starty góly atd. lze lehce zjistit v historii na konci každé sezóny za poslední 4 roky. Tabulky střelců ve starších sezónách mám buď z nějakých mých zápisků nebo z různých zdrojů, některé na netu už ani nejsou. Všechno to je samozřejmě neoficiální neb zápisy o utkání nemám. Souhrny jsem nedělal, to mě nenapadlo a minimálně souhrnná tabulka střelců, či startů by asi byla zajímavá. I když tabulka střelců by asi byla bídná, protože když to trošku přeženu, vstřelí-li někdo za sezonu za Lipinu pět gólů, asi cítí že ho první liga nemůže minout. Střídání útočníků v Lipině je příšerné. :handgestures-thumbdown: Dohledat zpětně se dá určitě všechno - dle klubové kroniky, ale to by asi chtělo v klubu zaměstnat jednu pracovní sílu navíc. Město teď vypadá štědře tak proč ne :D

Co se týče hráčů, kteří hrají nejdéle, tak je to určitě Petr Literák, který začal hrát za áčko Lipiny hned po sestupu z druhé ligy v roce 2000. Zřejmě v sezoně 2002/03 si na rok někde odskočil, to by věděl určitě Pes.
Dalšími veterány v modrobílém by mohli být Jirka Prokeš s Martinem Cesnekem, ale od Fituse mají solidní odestup :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

http://www.sfc.cz/statistiky.asp
právě historickou tabulku střelců měli na opavském webu, po jeho změně loni to všaj již nevidím :o

Autor:  pes [ úte 25. čer 2013 17:55:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nejdele hrajici fotbalista ve Frydku

Fitus si odskočil do Frydlantu nad ostravici :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

Autor:  tom [ čtv 27. čer 2013 21:32:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Nejdele hrajici fotbalista ve Frydku

pes píše:
Fitus si odskočil do Frydlantu nad ostravici :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

Fitus vynechal taky sezonu 2005/06 - 2. místo v divizi za Fulnekem

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich