LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pon 20. srp 2018 0:42:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Něco z přípravy "A" - mužů
PříspěvekNapsal: sob 12. bře 2011 15:31:11 
Ultras fans Lipiny

Fuj..To byl dneska facan od Baniku b.Ještě že to byla jenom připrava :violence-hammer:

PříspěvekNapsal: ned 13. bře 2011 10:53:47 
Věrný fanoušek Lipiny

první poločas byl tak tak a ve druhém už byla Lipina zesměšněna hostujícím týmem. Nelibil se mi přístup některých hráčů k zápasu i vzhledem k blížící se mu startu jarní části ligy. Nebudu konkretní ale 3-4 hráči by jsi zasloužily B tým za včerejší výkon. Nebyl nikdo koho bych vyzvedl.

PříspěvekNapsal: ned 13. bře 2011 11:54:55 
Pokročilý člen

Dědek píše:
první poločas byl tak tak a ve druhém už byla Lipina zesměšněna hostujícím týmem. Nelibil se mi přístup některých hráčů k zápasu i vzhledem k blížící se mu startu jarní části ligy. Nebudu konkretní ale 3-4 hráči by jsi zasloužily B tým za včerejší výkon. Nebyl nikdo koho bych vyzvedl.

Dědku myslím že těch adeptů včera do B-týmu bylo více bohužel.ale na druhou stranu aspoň kluci dostali ukázku z nasazení a bojovnosti které nám včera jaksik totálně chybělo.naše nasazení a bojovnost totálně odešla s letošním sněhem :D

PříspěvekNapsal: čtv 16. led 2014 7:53:17 
Věrný fanoušek Lipiny

Myslím,že na jaře budem bez Hynka... Čtěte zde :cry: :doh:

PříspěvekNapsal: čtv 16. led 2014 10:04:09 
Pokročilý člen

Hynek má na 1.ligu nejvyšší čas.Souhlasím s tím,že jedině na přestup.

PříspěvekNapsal: čtv 16. led 2014 23:09:10 
Ultras fans Lipiny

To už je ohrana pinička.Hynek chce pryč,pak chce Hynek zpatky a pak zase přijde nabidka a Hynek chce zase pryč,jenže pak se mu nedaři a zase chce umřit za lipinu.Asi se s tim budem naučit žit.Doufam že vedeni uděla maximum aby Hynka udrželi.Myslim že i pro Hynka bude lepši hrat prvni housle ve Frydku,než sbirat vteřiny na jižni moravě.No je to i na něm jestli ma to zpravne modrobile srdce!!! Osobně mě by moc mrzelo kdybychom o něj přišli.I když začinam citit že Milan Duhan začina velice citlivě připravovat Mariana Kovařika na to že na něm bude ležet větši tiha .Zatim v připravě se mi Kovařik moc libil

PříspěvekNapsal: úte 28. led 2014 17:49:50 
Věrný fanoušek Lipiny

Ty výsledky z přípravy jsou tragické. Vím , že o nic nejde ,ale rozhodně to na klidu nepřidá.. :naughty: :naughty:

PříspěvekNapsal: úte 28. led 2014 20:14:52 
Věrný fanoušek Lipiny

bud v klidu :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: stř 29. led 2014 23:03:39 
Věrný fanoušek Lipiny

Výsledky z přípravy jsou dobré jenom pro novináře. Důležité je, jak trenéři hráče prozkoušejí a vymyslí, co s nimi. Klidně ať prohrajem všechny přípravy rozdílem třídy a pak nás čeká čtrnácti zápasová vítězná šňůra.

PříspěvekNapsal: sob 01. úno 2014 20:51:03 
Věrný fanoušek Lipiny

Může mi někdo z fandů, kteří byli v Orlové, napsat něco víc z průběhu zápasu, popř. napsat alespoň něco pozitivního? Je mi tak nějak z naší střelecké produktivity nějak nedobře...zlý zlý.....nepěkná věc!!! :D :D

PříspěvekNapsal: sob 01. úno 2014 21:13:21 
Ultras fans Lipiny

Cita píše:
Může mi někdo z fandů, kteří byli v Orlové, napsat něco víc z průběhu zápasu, popř. napsat alespoň něco pozitivního? Je mi tak nějak z naší střelecké produktivity nějak nedobře...zlý zlý.....nepěkná věc!!! :D :D

Pozitivni je že Dědek podal velmi dobry vykon jako pomezni rozhodči :mrgreen: .Ted važně.Dobře hral tradičně taloš.Libil se mi dnes i Zapalač,hlavně to jak se rval o miče a jeho zapal pro hru.Obrana vypada velice dobře!!! Ciganek,Fitus,Židas,Uvira,Švrk i novic Palko se mi libi.Coufiho zatim hodnotit nemužu,protože jsem ho letos neviděl.Ve druhem poločase chytal za nas golman Szekely,ktery ma jeden start v Corgon lize.Nejde hodnotit,nic na něj nešlo :mrgreen:
Cito hlavně si nikde nevazej smyčku !!!!! je to jen připrava,testuji se novi hrači .Kdysi Trener Pospichal řikal že dobre vysledky v připravě znamenaji že mužstvo v připravě špatně trenuje :mrgreen: Loučim se s tebou tvym oblibenym ...BUDE HUŘ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: pát 14. úno 2014 0:53:55 
Stálý člen

Bohužel nevěřím svým očím, Kubáň přichází na hostování do Třince... je to smutné, že naše vedení není schopno přivézt odchovance a vyfoukává nám je Třinec, nicméně Třinec opravdu dobře posílil, Kubáň, Haša, Vomáčka.. no jsem zvědav

PříspěvekNapsal: sob 22. úno 2014 17:22:59 
Věrný fanoušek Lipiny

Trnava-Lipina 5-0. A není to málo Antone Pavloviči? :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: sob 22. úno 2014 19:07:24 
Věrný fanoušek Lipiny

ja ti nato řeknu jedno
https://www.facebook.com/l.php?u=https% ... =oAQFVSH4Y

PříspěvekNapsal: sob 29. bře 2014 21:19:09 
Ultras fans Lipiny

V braně mame skvěleho Ondru Prepsla,v utoku Hynka Prokeše a tim to konči.bohužel.......Ten kdo domlouval a schvaloval zimni"posily" snad krom Ciganka,Uviry a Zapalače... .-. Dnes Kmoniček??? proč hral ???.Přišel Taloš oživil !!! No a Souki ??? Přišel a patřil k nejlepšim!!!. Kluci dnes dřeli,bojovali,ale chce to vystřelit.

PříspěvekNapsal: ned 30. bře 2014 19:38:07 
Věrný fanoušek Lipiny

Pse, díky za nahrávku na smeč. Ano, záměrně jsem v jiném vlákně nezmínil Hynka. Je to naše superstar - se vším všudy - bohužel. Hynkovi moc rozumím - zůstal v útoku úplně sám. Po zranění Šroma je naším jediným a zcela osamoceným hrotem. Předtím mu Šrom posílal skvělé centry, které Hynek ještě lépe realizoval. Ale posledních 14 kol kolem něho není na 50 metrů jediný hráč, který by mohl něco spolu s ním udělat. Na podzim tam byl flink Lukáš ( chromý hlemýžď ), teď ......Chápu jeho flustraci, beznaděj a totální nasrání. A chápu i jeho zoufalou snahu získat aspoň standartku. Stal se tak z něho druholigový Švanci a rozhodčí na něho nezapískají ani vraždu, natož obyčejný zjevný faul. Brzy získá osmou kartu a bude další dva zápasy chybět. Pak už soupeř opravdu nebude muset postavit nejen brankáře, ale ani obranu. Při našem stereotypním systému - "vše na Hynka a jestli nedá gól, jsme v prde..", bude jeden defenzívní záložník přebytečnou rezervou.
Bohužel naše skvělé posily jsou akvizicemi pro Lískovec, pokud se do jeho sestavy vůběc dostanou. Zimu jsme prostě prosrali a v nastoupeném trendu pokračujeme. Opravdu nechápu, proč nehrál Taloš a proč Souki může hrát jen pár minut na zcela nezvyklém místě. Je to proto, aby měl trenér důvod ho vyhodit ? Těch pár minut odedřel Souki naplno. Ale je normální, aby hrál houslista na klavír ?????? A proč je zase protěžován naprosto nevýrazný Staško ? Proč nesměl hrát Kovařík, když Staško 3 zápasy předtím nezvládl ? Anebo proč se nemůže vedle Hynka postavit Souki, se kterým jsou léta sehraní ?
Jsem fakt nasraný - kurev..ý nasraný, Ne proto, že to teď nejde, ale předvedli jsme, že jsme schopni být absolutní top druhé ligy. A pak jsme se doslova posrali - na pohár s Třincem jsme nasadili Lískovec, v Hradci jsme si vymodlili karty, abychom mohli pustit další zápas Mostu, obden měníme znaky, šály krademe Manchestru City, a místo doplnění kádru řešíme hostesky a kreténské promoakce. Děláme všechno proto, abychom spadli. Ale jsme tu ještě my fans - a my to nedovolíme. My pro Lipinklu žijeme a v Třinci to ukážeme. Tak, kluci, pojďte s námi .- Lipinka je nej, nej nej a nej !!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: pon 31. bře 2014 9:43:09 
Ultras fans Lipiny

:handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pon 31. bře 2014 11:03:42 
Moderátor

:handgestures-thumbup: :clap: :handgestures-thumbup:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]