LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pon 17. pro 2018 1:07:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: www.fotbalfm-ultras.wbs.cz
PříspěvekNapsal: pon 20. črc 2009 13:28:38 
Moderátor

Já jsem to určitě nekopíroval s jabloneckých ultras. Sedl jsem si a vymyslel jsem to s vlastní hlavy. Takže žádné ultras nebo jak ty píšeš dokonce huligans aktivity nemyslím. Je to taková hrozná osduta ??? Napišmi chybu já jí klidně opravím, ale nezdásemi, že jich tam mám milion, nevidím ani jednu teda. Fanatik ty mně udivuješ! Nikdy na tomto forům nenapíšeš nic o lipině jenom kritizuješ. Mi to, ale nevadí tak pomoš napiš mi kde jsou chyby opravím. :!: :!: :!:

PříspěvekNapsal: pon 20. črc 2009 15:11:54 
Toto forum je můj domov

Pepa (admin) píše:
Třeba jak vznik název... to já nevím :lol:
Myslíš Hujerovi? Jednou nás jelo na nějaký výjezd víc, ve vlaku klasika jízdenky Sone+ a průvodčí se nějak nemohla dopočítat a teď nevím jestli ona nebo někdo z nás se zeptal, KAM AŽ SAHAJÍ HUJEROVI? :) Ty ses toho po čase asi nějak chytil. A to je konec pohádky, další zase zítra ;)

PříspěvekNapsal: úte 21. črc 2009 10:00:05 
Věrný fanoušek Lipiny

tome a byl to vyjezd na mutěnice

PříspěvekNapsal: sob 25. črc 2009 11:12:05 
Pravidelný přispívatel

Mě se ta odvedená práce náhodou převelice líbí.Ty odkazy jsou vymyšlené parádně.Vytvoření sekce ´´O nás Hujerech´´ se mi taky líbí i když nejsem Hujer a nepřipadá mi že je to zkopírované zrovna od Jablonce.Nechápu co máte všichni na Pepu nějakou tu chybu udělá přece každý a že jich je u někoho víc nedá se nic dělat.Můžeme být všichni rádi že se najde někdo schopný jak je Pepa...Ke tvorbě webu může vypomoct kdokoliv ale zřejmě bude lepší si na někoho vyskakovat,samozřejmě vše beru jsou to vaše názory ;) :idea:

PříspěvekNapsal: sob 25. črc 2009 11:15:47 
Moderátor

Chyby budu dělat pořád nebo nejsem dospělý který má za sebou vysokou školu! jEŠTĚ SE POŘÁD UČÍM UČÍM UČÍM A CHODÍM DO ŠKOLY.... Nechápu proč mi furt píšete že se mám nad sebou zamyslet, když já prostě nejsem dokonalý a lepší to dislektikem nebude.... jako zdena napsal na web a strapnil mně před všema diky TŠ !

PříspěvekNapsal: sob 25. črc 2009 11:38:19 
Ultras fans Lipiny

dawo píše:
Mě se ta odvedená práce náhodou převelice líbí.Ty odkazy jsou vymyšlené parádně.Vytvoření sekce ´´O nás Hujerech´´ se mi taky líbí i když nejsem Hujer a nepřipadá mi že je to zkopírované zrovna od Jablonce.Nechápu co máte všichni na Pepu nějakou tu chybu udělá přece každý a že jich je u někoho víc nedá se nic dělat.Můžeme být všichni rádi že se najde někdo schopný jak je Pepa...Ke tvorbě webu může vypomoct kdokoliv ale zřejmě bude lepší si na někoho vyskakovat,samozřejmě vše beru jsou to vaše názory ;) :idea:

svata pravda. 1:pepa dela web podle me dobre,chyby dela kazdy . 2:stara se o aktivitz hujeru. 3:JE TO OPRAVDOVY HUJER :mrgreen:

PříspěvekNapsal: sob 25. črc 2009 12:19:47 
Pravidelný přispívatel

Pepa (admin) píše:
Chyby budu dělat pořád nebo nejsem dospělý který má za sebou vysokou školu! jEŠTĚ SE POŘÁD UČÍM UČÍM UČÍM A CHODÍM DO ŠKOLY.... Nechápu proč mi furt píšete že se mám nad sebou zamyslet, když já prostě nejsem dokonalý a lepší to dislektikem nebude.... jako zdena napsal na web a strapnil mně před všema diky TŠ !

Tak trochu se těma chybama ztrapňuješ sám... Chybu udělá každý, ale počítal jsem to a udělat 23 chyb v 1 článku u 5-10 řádcích je vážně moc! Je sice hezké, že si dáš tu práci dělat to, ale vem si že nereprezentuješ jen sám sebe, ale oficiálním webem Hujerů také nás všechny. Návštěvnost není zrovna malá (díky tobě) a nejsou zde jen fanoušci FOTBALU F-M. Myslím, že udělat 20 chyb v článku na oficiálním webu fanoušků není zrovna nejlepší vizitka. Když někdo napíše nějaký příspěvek tady, nebo na ICQ tak to nevadí, ale já si třeba článek po sobě 5x přečtu než to vůbec uložím a netvrdím, že se mi to napoprvé podaří bez chyb. Chyby typu "brzi" atd jsou opravdu už moc a myslím si, že takový pravopis je schopný naučit i dislektik... Sorry jestli jsem tě nějak moc ztrapnil, ale nemohl jsem si to odpustit napsat.

Naposledy upravil zdenek dne sob 25. črc 2009 13:40:55, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: sob 25. črc 2009 12:33:03 
Pravidelný přispívatel

zdenek píše:
Pepa (admin) píše:

Tak trochu se těma chybama ztrapňuješ sám... Chybu udělá každý, ale počítal jsem to a udělat 23 chyb v 1 článku u 5-10 řádcích je vážně moc! Je sice hezké, že si dáš tu práci dělat to, ale vem si že nereprezentuješ jen sám sebe, ale oficiálním webem Hujerů také nás všechny. Návštěvnost není zrovna malá (díky tobě) a nejsou zde jen fanoušci FOTBALU F-M. Myslím, že udělat 20 chyb v článku na oficiálním webu fanoušků není zrovna nejlepší vizitka. Když někdo napíše nějaký příspěvek tady, nebo na ICQ tak to nevadí, ale já si třeba článek po sobě 5x přečtu než to vůbec uložím a netvrdím, že se mi to napoprvé podaří bez chyb. Chyby typu "brzi" atd jsou opravdu už moc a myslím si, že takový pravopis je schopný naučit i dislektik... Sorry jestli jsem tě nějak moc ztrapnil, ale nemohl jsem si to odpustit napsat.

EDIT: Očekávám "názory" a to hlavně od Dědka. :)

Ok...očekáváš názory tak se zapojím :) Je sice pěkné že si čteš chyby nejen po sobě a taky je dokonce počítáš po jiných.Ale já když čtu články zaměřuju se na obsah v nich ukrytý takže pravopisu si kompletně nevšímám ale možná je někdo jiný ;)

PříspěvekNapsal: sob 25. črc 2009 12:38:06 
Věrný fanoušek Lipiny

znedo je sice pravda ze pepa nereprezentuje sam sebe ale i tento web ale vem si nebyt jeho tak zaden web nemame sice je pravda ze nekde sou nake hrubky ale kdys se splete y s i tak se to da pochopit

PříspěvekNapsal: pon 03. srp 2009 17:26:30 
Moderátor

Soutěž propagace klubu se právě pořádně rozjela kukněte na fotky ;) :)

PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 12:55:04 
Moderátor

Takže jak jste si už jistě všimli, nějaká zákeřná kurva mi všechno vymazala z webu, nebo nechápu jinak proč by se to stalo. Otázka je jestli má vůbec cenu pokračovat, když každý se směje mému pravopisu. Proto se ptám fakt se nenajde kdo by se webu ujal za mně?

PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 13:00:11 
Pokročilý člen

Řekl bych že sou dvě možné varianty. Buď ti někdo prolomil heslo, nebo se na websnadno podělal hosting. Každopádně ani v jednom případě to nic nemění na tom že ty informace z webu jsou ztraceny... Můžeš zkusit napsat adminům websnadno a zeptat se jich co je příčinou...

PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 13:31:03 
Moderátor

Mi nic asi nic nepomůže. Musím od znova. Jdu se kajsik trefit asi.

PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 14:24:30 
Toto forum je můj domov

Dědku první varování - zmínka o hokeji mimo téma :lol: potom banán :lol: a Pepa jestli nemá záložní soubory, tak je to fakt Pepík :lol: zdravím

PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 14:26:20 
Moderátor

Mám všechno uloženo v PC, ale musím všechno dát zase na web. A moc směšné mi to nepříde!

PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 14:32:37 
Toto forum je můj domov

Pepa (admin) píše:
Mám všechno uloženo v PC, ale musím všechno dát zase na web. A moc směšné mi to nepříde!

Aspoň nebudeš mít čas prohlížet na netu nějaké sprosťárny :greetings-wavingyellow:

PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 15:21:09 
Moderátor

Čas se vždycky najde :D

PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 17:25:28 
Věrný fanoušek Lipiny

Uznávám svoji chybu. Prosím Admina nebo moderátora aby smazal můj příspěvěk. kde použil j¨sem použil hokejový výraz (slezan)

PříspěvekNapsal: sob 12. pro 2009 19:38:42 
Moderátor

No tak jsem se teda rozhodl, že v tom webu budu pokračovat a věnovat tomu můj čas. Nenechám někomu takovou radost, aby mě tak rozebral.

PříspěvekNapsal: ned 13. pro 2009 9:52:02 
Ultras fans Lipiny

Pepa (admin) píše:
No tak jsem se teda rozhodl, že v tom webu budu pokračovat a věnovat tomu můj čas. Nenechám někomu takovou radost, aby mě tak rozebral.

:handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :obscene-drinkingcheers:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 136 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]