LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je stř 12. pro 2018 23:18:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Oficiální stránky Lipiny
PříspěvekNapsal: úte 22. čer 2010 22:02:09 
Pravidelný přispívatel

ale klíííd, já to nemyslím ve zlém... snad se nic tak velkého nestalo :snooty: naopak říkám, že je super a web slezanu je strašně zastaralý, ale momentálně pracujeme ve spolupráci s ABM na novém tak se to určitě zlepší :greetings-wavingyellow: ale fakt... nějak takhle jsem si to představoval a znovu říkám: nemám nic proti lipině!!! :naughty: :D

PříspěvekNapsal: čtv 24. čer 2010 11:10:21 
Pokročilý člen

zdenek píše:
ale klíííd, já to nemyslím ve zlém... snad se nic tak velkého nestalo :snooty: naopak říkám, že je super a web slezanu je strašně zastaralý, ale momentálně pracujeme ve spolupráci s ABM na novém tak se to určitě zlepší :greetings-wavingyellow: ale fakt... nějak takhle jsem si to představoval a znovu říkám: nemám nic proti lipině!!! :naughty: :D

ještě ti tu halu nezbouraly :angry-extinguishflame:

PříspěvekNapsal: stř 13. říj 2010 15:37:24 
Toto forum je můj domov

By mě zajímalo, kdo hlasuje v těch anketách na ofiwebu. Já jsem vyzkoušel asi pět počítačů a ani z jednoho mně nikdy hlasovat nejde - vždycky vyskočí nějaké okno s chybou a co jsem slyšel nejsem sám.... A co se týče výsledku...ligová posila - nemá cenu hlasovat, když je to mimo realitu a ten kdo chodí na ochozy tak nové WC vůbec nepotřebuje , neb v přírodě je to nejlepší :obscene-drinkingcheers: :music-rockout: :happy-cheerleadersmileyguy: (konečně téma, ke kterému se hodí můj obrázek :D

PříspěvekNapsal: stř 13. říj 2010 20:36:20 
Věrný fanoušek Lipiny

Mi anketa taky nejde-hlasuji pro wc a doprovodný program-penalty.

PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2010 7:09:45 
Věrný fanoušek Lipiny

u tehle ankety nebylo co tak hlasovat nic ztoho mi nechibi

PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2010 9:25:22 
Toto forum je můj domov

Atlas píše:

Mě nejde ani tak o to, že si nemám co vybrat, ale o to, že hlasovat prostě nejde! Že je ten problém celkem velký je vidět na celkem malém počtu hlasů při porovnání s návštěvností webu. Jinak souhlas s Citou - zavést penalty! Jinak ty buletiny nemají smysl, nic nového v nich není, jsou zbytečné

PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2010 14:20:04 
Moderátor

Atlas píše:

Právě naopak! :naughty: Všechny možnosti by se na stovkách hodily ... :dance:

PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2010 23:44:45 
Člen

mně hlasování jde :dance:
já bych místo hajzlíků či posily ocenil stánek s pivem vzdálený od kotle max. 10 metrů. To aby i Houba z toho fotbalu něco měl :mrgreen:

PříspěvekNapsal: ned 03. dub 2011 22:35:15 
Věrný fanoušek Lipiny

Musím si trochu rýpnout do oficiálního webu. Je fajn, že vím za kolik si můžu pronajmout umělku, ale já bych uvítal jiné informace. Máme velkou marodku a jak se ukazuje není naše lavička tak silná, aby důstojně nahradila naše opory. Tím spíše by mě zajímalo, jak to s marodama vypadá. From nehraje od léta ale byl na sousředění. Dál už jsem o něm nic nenašel. Totéž Cabi. Jak to s nima je ???? Zranili se Soukup a Jirka Prokeš - co oni ?????

PříspěvekNapsal: čtv 07. dub 2011 19:52:40 
Věrný fanoušek Lipiny

Safra, netušil jsem jaké mám slovo. Díky moc za odpověď na "oficku". Všem klukům - a tím i nám fandům - přeju co nejrychlejší návrat na hřiště. V sobotu to sice bez Vás ještě určitě zvládnem, ale rádi Vás uvidíme aspoň na té lavičce. LIPINÁÁÁ.LIPINÁÁÁ, ...!!!!!!

PříspěvekNapsal: úte 16. srp 2011 11:27:44 
Toto forum je můj domov

Přesunu se ze soukromých zpráv sem... Každé zkvalitnění webu by asi bylo super, na druhou stranu srovnávat web Lipiny s weby Jablonce, Slavie nebo dokonce Sparty je podobné jako z hlediska nýdeckeho fanouška porovnávat web Lipiny a Nýdku. Z jediného ale zásadního důvodů: počet fanoušků a potencionálních návštěv webu). Na těch webech v sekci fanoušci je konec konců to samé co na webu Lipiny. Suvenýry, fórum, ankety, nějaká soutěž (tipovačka už u nás asi nefunguje, nevím) ...jediný rozdíl je, že to mají v jedné sekci. Jinak souhlasím se zavedením maskota, kterého by měli zvolit fanoušci asi nějakým hlasováním z více variant

PříspěvekNapsal: úte 16. srp 2011 12:40:55 
Stálý člen

Na více variant není čas. Je to náročné a dělá se to ve volném čase. Hlasování na oficiálu znám už moc dobře. Trochu mě mrzí, že si tu z naší komunikace nedal podmět těch stránek Jablonce, Slovácka, Sparty. Ale prvoligové kluby mají své fanoušky a s mnoha z nich se potkáváme v MSFL když hrají B týmy. Jsem statutární město hrající 3 ligu. Nyní jde o to srovnávat jestli s horní dolní, nebo co se týče fanoušků.Na druhou stranu, aby MFK zaplatilo za web stejně jako třeba město, to se raději udělají stránky na web zdarma či jak se to jmenuje a nakupte něco potřebnějšího. Opět mě mrzí, že je to zase jen částečná reakce a mnozí ani neví o co jde. :-( Navíc soukromá konverzace je soukromá, ale mám další zkušenost. :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: úte 16. srp 2011 12:47:49 
Stálý člen

Pokusím se to uvést, pokud mohu, na správnou míru. Na webu, Jablonce, třeba je udělána sekce fanoušci, jak jsme se bavili na schůzkách. Potom rolovačka, kde jsou přímé odkazy na web fans, nebo diskuze, nebo fotky fanoušku, soutěže a podobně. Kvalitu webu jsme vůbec nesrovnával. Snad jsem již plně pochopen.
http://www.fkjablonec.cz/

PříspěvekNapsal: úte 16. srp 2011 13:14:17 
Toto forum je můj domov

Bavíme se o kvalitě webu, aby chápali i ostatní. Hodil jsem to tady, zapojit se může každý se svým názorem, i když se to asi nestane. Tvoji snahu oceňují a jestli se podaří protlačit nějaká změna bude jen dobře. Já už jsem tady snad před dvěma roky kritizoval jednu věc a to jsou reportáže ze zápasů, které za něco stály naposled, když je dělal Dája Damek co by asistent Látala. Měl vše napsané hned po zápase a už z autobusu to diktoval směr FM a web. Dnes aktualizace příšerná a co je horší web nemusí existovat, protože co je na webu, je do písmene stejné taky v deníku.cz a mnohdy to tam je ještě dříve. Je to taky ale o lidech, když se nenajde nikdo zapáleny pro věc...byla tady před časem výzva hledá se člověk na web...asi se nikdo nenašel. Na druhou stranu stačí se podívat na ostatní weby msfl a jsme mistři světa. :think: :think: :think:

PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 13:18:44 
Moderátor

Maskota máme !!! :lol:

Přílohy:
SP_A0250.jpg
SP_A0250.jpg [ 463.6 KiB | Zobrazeno 2589 krát ]

PříspěvekNapsal: pon 18. úno 2013 19:04:20 
Věrný fanoušek Lipiny

Díky za pohled do naší nejslavnější historie. Jen možná malou poznámku - jestli si dobře pamatuju, stadion byl úplně nový. Otevíral se někdy v květnu 1975 a první mistrák byl ten se Spartou !!! K rekonstrukci došlo o rok později, když jsme šli do ligy. Na druhou ligu nebyly ochozy za brankou ani proti tribuně. Za brankou byly nějaké dva stupínky a proti tribuně asi tři. Je to vidět i na fotkách.

PříspěvekNapsal: úte 12. bře 2013 14:17:54 
Ultras fans Lipiny

Zdarec.V ponděli 18,3 2013 v 16,00 ve VIPce na stovkach ma proběhnout setkani hraču vedeni a treneru s fanoušky Lipiny!!.Kdo ma dotazy a zajima ho děni kolem LIPINY je :handgestures-thumbup: vitan.

PříspěvekNapsal: ned 19. kvě 2013 18:52:11 
Toto forum je můj domov

Také o nás...bez nás :happy-cheerleadersmileyguy:
http://m.denik.cz/moravskoslezsky_denik ... 30517.html

PříspěvekNapsal: pon 20. kvě 2013 11:31:21 
Věrný fanoušek Lipiny

Nikdy jsem Baník neměl rád, ale tohle jsem mu fakt nepřál. Je ale pravda, že odkup Bazalů by jenom prodloužil agonii o jeden rok. Pro Lipinu je to úžasná zpráva - ve středu je o co hrát !!!!!

PříspěvekNapsal: pon 20. kvě 2013 11:38:24 
Pokročilý člen

pěkná fraška.podruhé to prošlo :D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]