LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je ned 21. led 2018 18:27:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Oficiální stránky Lipiny
PříspěvekNapsal: sob 04. říj 2008 15:09:39 
Administrátor

Už by mohli konečně dát nějaké nové fotky a videa, naposledy tam mají Břeclav z 9.8.2008 :P

Předmět příspěvku: Re: Oficiální stránky Lipiny
PříspěvekNapsal: sob 04. říj 2008 17:54:22 
Pravidelný přispívatel

No oni to tam mají, ale v článcích. Nechápu proč to dále nezařazují do sekce Foto/Video :roll:

PříspěvekNapsal: stř 22. říj 2008 12:57:01 
Začátečník

jo no to je uoe na pc ale stranky jsou good na par malych zavad

PříspěvekNapsal: stř 22. říj 2008 17:01:08 
Pravidelný přispívatel

mohl by byt lepsi design :arrow:

PříspěvekNapsal: pát 28. lis 2008 20:56:36 
Pravidelný přispívatel

dawo píše:
mohl by byt lepsi design :arrow:

No mohl, ale zase je to přehledné.

PříspěvekNapsal: pát 05. pro 2008 11:10:07 
Pokročilý člen

je to prehledne,ale zase zmenu by to chtelo

PříspěvekNapsal: pon 02. úno 2009 23:37:18 
Pravidelný přispívatel

Tak nám smazali web :) No nevím jak vám, ale mě nejde zoobrazit. Že by konečně nějaká změna :?:

PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 13:26:23 
Pokročilý člen

zdenek píše:
Tak nám smazali web :) No nevím jak vám, ale mě nejde zoobrazit. Že by konečně nějaká změna :?:

Mě jede krásně... :idea:

PříspěvekNapsal: úte 03. úno 2009 20:39:02 
Pravidelný přispívatel

palfe píše:
zdenek píše:

Mě jede krásně... :idea:

Jo už jo, ale včera večer ne

PříspěvekNapsal: sob 01. srp 2009 9:27:40 
Toto forum je můj domov

Týden dělají reklamu, že bude na webu rozhovor, a já se z něho nedozvěděl vůbec nic nového. :lol: :oops: :!:

PříspěvekNapsal: čtv 08. říj 2009 15:26:18 
Moderátor

No tak na oficiálních stránkách proběhl velmi zajimavý rozhovor s Karlem Macečkem. Jeho názory na Jahodu jsou velmi zajimavé a taky na zápas v Zábřehu. 8-)

PříspěvekNapsal: úte 10. lis 2009 17:37:08 
Toto forum je můj domov

Ještě bych chtěl reagovat na článek k zápasu v Olomouci. Téměř jako omluva zní hned na začátku reportáže zmíňka, že za "V olomouckém dresu se pak na hřišti objevilo spoustu hráčů A mužstva Sigmy – brankář Blaha, obránci Machalický, Murin a Nuc, záložníci Bajer, Navrátil a Štěpán a útočníci Caihame s Petrem."

k tomu bych dodal, že útočník Caiheme odehrál v první lize 144 minut, ještě hůře jsou na tom Murin (nikdy nenastoupil), Machalický (1 minuta :D ), záložník Navrátil (11 minut v životě):D . Brankář Blaha tři zápasy v prví lize, Nuc 12 zápasů (letos 80 minut). 42 zápasů má na svém kontě Štěpán, který ještě loni pravidelně pendloval mezi áčkem a béčkem a mediálně nejznámějším je určitě Lukáš Bajer, ikdyž má v lize odkopáno jen 26. zápasů.

zdroj: http://www.sigmafotbal.cz/index.php?umenu=4-1-1-
http://www.sigmafotbal.cz/index.php?umenu=4-4-1-

Naopak v MSFL letos nastoupili Blaha ke 13 utkáním, Navrátil 13, Nuc 12, Murin 11, Machalický 10, Caihaime 8, To jsou hráči béčka, kteří hrají pravidelně MSFL, ne áčka. Až na již zmiňované Štěpána (letos za béčko 2 zápasy) a Bajera (jednou) :handgestures-thumbup:

http://www.sigmafotbal.cz/index.php?umenu=5-4-1-

V soubojích např. s Baníkem B bývá jeho soupiska mnohem více nabita zvučnými jmény, viz. např. náš podzimní zápas (mimochodem 4-1). Označit za hráče áčka již zmíněné Caihema, Murina, Machalického nebo Navrátila a další je více než odvážné a spíš trapné.

PříspěvekNapsal: úte 10. lis 2009 19:05:54 
Ultras fans Lipiny

tom píše:
Ještě bych chtěl reagovat na článek k zápasu v Olomouci. Téměř jako omluva zní hned na začátku reportáže zmíňka, že za "V olomouckém dresu se pak na hřišti objevilo spoustu hráčů A mužstva Sigmy – brankář Blaha, obránci Machalický, Murin a Nuc, záložníci Bajer, Navrátil a Štěpán a útočníci Caihame s Petrem."

k tomu bych dodal, že útočník Caiheme odehrál v první lize 144 minut, ještě hůře jsou na tom Murin (nikdy nenastoupil), Machalický (1 minuta :D ), záložník Navrátil (11 minut v životě):D . Brankář Blaha tři zápasy v prví lize, Nuc 12 zápasů (letos 80 minut). 42 zápasů má na svém kontě Štěpán, který ještě loni pravidelně pendloval mezi áčkem a béčkem a mediálně nejznámějším je určitě Lukáš Bajer, ikdyž má v lize odkopáno jen 26. zápasů.

zdroj: http://www.sigmafotbal.cz/index.php?umenu=4-1-1-
http://www.sigmafotbal.cz/index.php?umenu=4-4-1-

Naopak v MSFL letos nastoupili Blaha ke 13 utkáním, Navrátil 13, Nuc 12, Murin 11, Machalický 10, Caihaime 8, To jsou hráči béčka, kteří hrají pravidelně MSFL, ne áčka. Až na již zmiňované Štěpána (letos za béčko 2 zápasy) a Bajera (jednou) :handgestures-thumbup:

http://www.sigmafotbal.cz/index.php?umenu=5-4-1-

V soubojích např. s Baníkem B bývá jeho soupiska mnohem více nabita zvučnými jmény, viz. např. náš podzimní zápas (mimochodem 4-1). Označit za hráče áčka již zmíněné Caihema, Murina, Machalického nebo Navrátila a další je více než odvážné a spíš trapné.

Tome mas naprostou pravdu. Na lipine to zacina zavanet velkym alibismem a ja si myslim ze TUDY CESTA NEVEDE :naughty: :naughty: :snooty: :snooty: :shhh:

PříspěvekNapsal: pát 18. čer 2010 22:24:29 
Toto forum je můj domov

V posledním týdnu se na webu 2x objevila informace, že současné 4. místo je v "novodobé historii" největším úspěchem po předchozím dvakrát 5. místě a jednou 6.

Kdykoliv se bavím s někým o nedávných výsledcích, tak vycházíme z toho, že umístění v posledních ročnících bylo postupně 4., 5. a 6. místo, letos opět 4. (mělo být letos 7. :mrgreen: )

Ten problém je sezóna 2006/2007, kdy autor článku vychází z toho, že FM skončil 5.
Podle mě to tak není, FM skončil 4. Po skončení ročníku měly tři mužstva 49 bodů (Uničov, FM a Slovácko B).

Podle tradiční tabulky (která vychází i v novinách, protože těžko se nějaký novinář bude vrtat v podrobnostech), kde rozhoduje skóre by FM opravdu byl až 5.

3. Uničov +15 golů
4. Slovácko +13
5. FM jen +11

Typicky chybná tabulka po skončení soutěže dělaná podle skore je třeba tady: http://vysledky.lidovky.cz/fotbal/fotba ... outez=1494

Soutěžní řád ČMFS platný pro všechny soutěže, ale jasně udává, podle kterých kritérií se určuje konečné pořadí mužstev v tabulce a je jedno jestli se jedná o první ligu nebo okresní přebor a je jedno jestli se jedná o 1.-2. či 9.-10.místo:

1.Vítězem příslušné třídy (skupiny) soutěže je družstvo, které dosáhne největšího počtu bodů. Družstvo, které dosáhne nejmenšího počtu bodů se umístí poslední.
2.Pokud mají po ukončení soutěže dvě nebo více družstev stejný počet bodů, rozhoduje o jejich pořadí v tabulce větší počet bodů získaný ve vzájemných utkáních. Jestliže je stejný, rozhoduje nejdříve lepší brankový rozdíl ze vzájemných utkání a posléze větší počet branek vstřelený ve vzájemných utkáních. Pokud ani tato kritéria nerozhodnou, rozhodne lepší brankový rozdíl ze všech utkání v soutěži a je-li i ten stejný, zaujme vyšší pořadí v tabulce to družstvo, které vstřelilo v celé soutěži více branek. Není-li možno rozhodnout o pořadí ani podle předchozího kritéria, sehrají družstva kvalifikační utkání podle rozhodnutí řídícího orgánu, to však jen v případě, má-li se určit postupující nebo sestupující. O vyšším pořadí v tabulce je možno rozhodnout i losem v případě časové tísně, kdy kvalifikační utkání již nelze sehrát.

Takže má-li rozhodovat vzájemný zápas mezi týmy Uničov, FM a Slovácko (všechny 49 bodů),
pak je pořadí takové:

3. Uničov 9 bodů
4. FM 6 bodů
5. Slovácko 3 body

(Zápasy: FM-Uničov 0-1, Uničov-FM 0-2, Slovácko-FM 3-1, FM-Slovácko 2-1, Uničov-Slovácko 1-0, Slovácko-Uničov 2-4)

Překonal by prosím někdo nějaké osobní či jiné zábrany, které tady brání kromě pár jedincům diskutovat a vysvětlil mi, proč se na webu píše o 5. mistě? Snad zase tolik času to vysvětlení nezabere, také jsem nějaký čas hledal vše, co jsem zde napsal. Já se rád nechám poučit, nikdo učený z nebe nespadl a rád uznám chybu, jde přece o h.ovno, ale tohle mi z principu hlava nebere.

PříspěvekNapsal: sob 19. čer 2010 22:16:59 
Člen

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
tak tomu říkám profesionální fanoušek. Ale ten dotaz by jsi měl směřovat na ČMFS či na tohosi kohosi kdo tu tabulku tvořil. Teda hyzdil :puke-front:

PříspěvekNapsal: ned 20. čer 2010 10:33:31 
Moderátor

Určitě jste si všimli, že náš oficiální web http://www.fotbalfm.cz poslední dny nefunguje. Proto mi to nedalo a zkusil jsem na seznamu najít třeba náš nový web. Povedlo se! :handgestures-thumbup: Sice jde vidět, že se na něm ještě pracuje, ale vypadá to opravdu velmi pěkně. Tady je odkaz: http://www.msfl.cz :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: ned 20. čer 2010 13:00:55 
Pokročilý člen

Pepa (admin) píše:
Určitě jste si všimli, že náš oficiální web http://www.fotbalfm.cz poslední dny nefunguje. Proto mi to nedalo a zkusil jsem na seznamu najít třeba náš nový web. Povedlo se! :handgestures-thumbup: Sice jde vidět, že se na něm ještě pracuje, ale vypadá to opravdu velmi pěkně. Tady je odkaz: http://www.msfl.cz :obscene-drinkingcheers:

Luxusní, už se těším na uvedení do provozu :music-rockout:

PříspěvekNapsal: pon 21. čer 2010 21:44:05 
Pravidelný přispívatel

1 slovo: nádherný ;) ale slezan bude mít lepší ještě :D

PříspěvekNapsal: úte 22. čer 2010 18:59:42 
Toto forum je můj domov

Chtěl bych ocenit, že z obou článku již zmizly zmínky o 5. místu v sezóně 2006/07. Pan autor si příště dá určitě větší pozor. Někdo si toho možná nevšim, jiný to přešel, mě to hodně nadzvedlo, zejména, když se to opakovalo. Reakce se tady člověk sice nedočká, za to se ale splní většina přání zde vyslovených. Tak to zkusíme: Messi alespoň na hostování :D :dance: :greetings-wavingyellow:

PříspěvekNapsal: úte 22. čer 2010 21:39:50 
Pokročilý člen

zdenek píše:
ale slezan bude mít lepší ještě :D

Si na fóru lipiny a tohle je vyloženě provokace. Pak se nediv že ti ostatní nadávají :handgestures-thumbdown:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]