LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je čtv 12. pro 2019 1:11:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: hokej
PříspěvekNapsal: pon 28. zář 2009 10:02:22 
Pravidelný přispívatel

Čekal jsem horší reakce :doh: Pepo o ACS ani slovo :violence-pistoldouble: Fanděte si komu chcete,ale budete za to pykat :lol: Baník je Baník.Samozřejmě Lipina vede :music-rockout:

PříspěvekNapsal: pon 28. zář 2009 11:16:08 
Moderátor

ACS to byl extrém, ale promně stále lepší než Baník... :handgestures-thumbup: Však jasně to je vaše věc hlavně když fandíte Lipině... !!!!

PříspěvekNapsal: pon 28. zář 2009 13:25:20 
Pravidelný přispívatel

palfe píše:

Já tam nechodím (40kč za vstup na druhou ligu - na to se můžu vysrat) :happy-cheerleadersmileyguy:

prave proto tam bylo v sobotu mrtvo :angry-tappingfoot: hodne lidi se na to vykaslalo ale ja nevim proc... lidi asi nemuzou pochopit ze provoz haly neco taky stoji... kdyz se na fotbale plati 30,- tak vam prijde 40,- moc kdyz se musi platit za osvetleni a udrzbu haly v 30°C? a hraci taky nebudou hrat zadarmo kdyz nejsou sponzori

PříspěvekNapsal: pon 28. zář 2009 16:09:25 
Pokročilý člen

Jestli si mám vybrat fotbal na který chodím zadarmo, nebo hokej na kterém platím 40, asi tušíš co si vyberu :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pon 28. zář 2009 21:35:58 
Pravidelný přispívatel

no jestli chodis na fotbal zadarmo a uznaji ti ze nemas 15 tak chod i na hokej za 20,-!!!

PříspěvekNapsal: pon 28. zář 2009 22:10:45 
Toto forum je můj domov

zdenek píše:
no jestli chodis na fotbal zadarmo a uznaji ti ze nemas 15 tak chod i na hokej za 20,-!!!

Kdysi měli poloviční vstupné i žáci a studenti bez ohledu na věk. Stačilo se prokázat průkazem, indexem nebo co kdo měl. Já takhle chodil asi do svých 25 let za půlku :lol: To už teď neplatí?

PříspěvekNapsal: pon 28. zář 2009 22:18:52 
Pokročilý člen

zdenek píše:

Na fotbal zadarmo chodím díky protekci :shhh:

PříspěvekNapsal: pon 28. zář 2009 22:50:47 
Pravidelný přispívatel

tom píše:
zdenek píše:

Kdysi měli poloviční vstupné i žáci a studenti bez ohledu na věk. Stačilo se prokázat průkazem, indexem nebo co kdo měl. Já takhle chodil asi do svých 25 let za půlku :lol: To už teď neplatí?

na fotbale nevim, ale na hokeji do 15 ale to asi priblizne... kdyby tam prisel a rekl ze mu je 14 tak na to podle me nic nereknou... ja mam 14 a myslim ze v klidu bych mohl mit i 15 a pusti me normalne za dvacku

PříspěvekNapsal: pon 28. zář 2009 23:08:42 
Pokročilý člen

Mě bohužel 14 netipujou no :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 7:33:42 
Věrný fanoušek Lipiny

zdeno kazdeho kdy na fotbale nemusi platit tak pAK nepujde na podřadny sport hokej :lol: :lol: :lol: a jeste tomu za 20KČ :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2009 14:17:16 
Moderátor

Minule jsem objetoval 20kč a naposled! Takový sport mi za to nestojí... Tělovýchovná jednota... :handgestures-thumbdown:

Lipinááá !!! Jedině!!!! :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: sob 03. říj 2009 20:03:19 
Ultras fans Lipiny

Tak sem byl dneska na hokeji.Hodonin bohuzel"slezan"prejel,ale ja opravdu hokejistum preju,aby se v soutezi zachranili. Aspon at se ve frydku hraje 3.liga.

PříspěvekNapsal: sob 03. říj 2009 20:21:44 
Toto forum je můj domov

pes píše:
Tak sem byl dneska na hokeji.Hodonin bohuzel"slezan"prejel,ale ja opravdu hokejistum preju,aby se v soutezi zachranili. Aspon at se ve frydku hraje 3.liga.

Tak dneska to bylo asi dopředu jasné, každý mohl ve Fortuně vydělat :D (kurz nevím ale do ako5 bych to stejně nechytil :liar: )

PříspěvekNapsal: ned 04. říj 2009 17:33:41 
Pravidelný přispívatel

kurz byl den pred zapasem tusim 1.95 a pred utkanim 1.5 co jsem zaslechl

PříspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 22:30:44 
Pokročilý člen

Chlapi, jako všechna čest jak fandíte, ale dle mého názoru je fandit na slezanu pokřiky lipiny trochu moc. Děláte přesně to co nesnáším na baníkovcích :handgestures-thumbdown: Prostě řídit se heslem "Jedno město, jeden tým" mi příjde dementní. Sorry jestli si myslíte že ne, ale ikdyž třeba hokej není váš oblíbený sport tak je lepší tam nechodit, nebo fandit a třetí možnost je jenom se dívat. Ale skandovat na hokeji fotbalové pokřiky mi přijde pod vaši úrověň :roll: :hand:

PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 16:20:22 
Pravidelný přispívatel

palfe píše:
Chlapi, jako všechna čest jak fandíte, ale dle mého názoru je fandit na slezanu pokřiky lipiny trochu moc. Děláte přesně to co nesnáším na baníkovcích :handgestures-thumbdown: Prostě řídit se heslem "Jedno město, jeden tým" mi příjde dementní. Sorry jestli si myslíte že ne, ale ikdyž třeba hokej není váš oblíbený sport tak je lepší tam nechodit, nebo fandit a třetí možnost je jenom se dívat. Ale skandovat na hokeji fotbalové pokřiky mi přijde pod vaši úrověň :roll: :hand:

moje rec ale jim to nevysvetlis... proste jen chteli strapnit fanousky slezanu o nic vic jim neslo... to nechapu... ve vetsine mest je treba i na sale z jedne strany FC a z druhe HC a uplne stejny kotel chodi i na fotbal i na hokej...kdyby byl TJ Slezan jako fotbal i hokej jako rival valcoven tak to i chapu ale fotbalove tymy se spojily a hokejovy byl ve f-m vzdy jen jeden... sam jsem to tu nechtel napsat bo vim jaka by byla reakce... a vymluvy typu ze jste fandili frydku a kecy jako ze jste prervali hodoninsky fans jsou k zasmani... slo vas slyset tak 10 minut pred koncem kdyz jsme nestihali... jednim slovem PROVOKACE... kdyz se pridate k nam a nebudete rvat fotbalove pokriky tak proc ne ale takhle tam opravdu radsi nechodte nebo se prijdte "jen" podivat

PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 16:36:18 
Toto forum je můj domov

palfe píše:
Chlapi, jako všechna čest jak fandíte, ale dle mého názoru je fandit na slezanu pokřiky lipiny trochu moc. :roll: :hand:

A Kurva to jsem nevěděl. Jednou nejdu na hokej a vy děláte takové píčoviny? Vždyť ti kluci hrajou za párek v rohlíku 2 zápasy týdně! Máte štěstí, že jsem byl v Dobré na fotbalu, to by jste mě pěkně zklamali. Souhlas se vším co napsali Palfe a Zdena
:? :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 17:44:51 
Věrný fanoušek Lipiny

Na tom hokeji bylo většina pod vlivem. Já a Kamil jsme nebyli.Já jsem čekal, kdo mi kdy rozbije hubu za Robina, Psa a podob.

PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 17:58:18 
Moderátor

Ježiš když fanoušci slezanu jsou ticho ... tak jsme se nechtěli nechat zahambit a museli jsme fandit! Jenže jsme nemohli fandit slezan nebo mu nefandíme, tak jsme začali Lipinááá :lol: . Nevidím v tom problém. A že se podobáme Baníku jako jedno město jeden klub! Nejen Baníku... prostě když fanoušek fandí celým srdcem jednomu klubu tak to jinak nejde... a o tobě se to až tak říct asi nedá, takže naprosto chápu tvůj názor... Když se bude řvát slezan tak budem rádi ticho... :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 18:10:04 
Toto forum je můj domov

Mě nebaví volejbal a nikdy bych nešel na extraligu žen. Kdybych se tam už objevil, tak držím hubu nebo by mě to možná chytlo a začal bych s místníma fandit. Proč bych ale tam tahal Lipinu? Někdo mi něco udělal? Proč bych ze sebe dělal krétena tak jako vy? Proč kazíte pověst fandů Lipiny? 90 % diváků chodí na fotbal i hokej.To chcete aby se k vám na fotbale někdo přidal,když děláte tohle na hokeji?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 270 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]