LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je sob 18. srp 2018 23:33:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FM /Stovky
PříspěvekNapsal: úte 18. zář 2012 19:35:16 
Toto forum je můj domov

Rychle ještě ráno nechat vyčistit trubky, změnit dodavatele piva a klobásky/párky řádně propéct/nespálit jinak to vidím bledě a bude ostuda :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Předmět příspěvku: Re: FM /Stovky
PříspěvekNapsal: stř 19. zář 2012 23:28:40 
Toto forum je můj domov

Lipinská klobása nebo spíš párek :doh: :doh: :doh: za 40,-. Dnes dokonce s křenem a teplá i uvnitř :lol: 5/10

Pivo Starobrno za 25,- :snooty: :doh: , tady se to nemůže vyšplhat výš než na 4/10 bodíky. Nejsme v Brně :!: Někomu to možná chutná, já si ty dva kousky za zápas dám, jen proto, že pivo jaksi k fotbalu patří :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: čtv 20. zář 2012 7:25:06 
Ultras fans Lipiny

Kdybych hodnotil Pivo přimo v hospodě tak 12 Radegast 9.5 bodiku.Pivko fakt vynikajci :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .Když budu hodnotit fotbal,tak musim řict že Starobrno mi fakt nechutna,ale jak piše Tom pivo k fotbalu patři.takže pivu bych dal 5 bodiku a to jen kvuli holkam ktere ho čepujou,jinač bych dal tak 4 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .No a klobas? 40 je takova normalni fotbalova cena,ale jinač nic moc,Tak 3 bodiky a to mam přimhouřene obě oči,prostě nic pro gurmany :handgestures-thumbdown: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: čtv 20. zář 2012 18:33:16 
Ultras fans Lipiny

pes píše:
Kdybych hodnotil Pivo přimo v hospodě tak 12 Radegast 9.5 bodiku.Pivko fakt vynikajci :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .Když budu hodnotit fotbal,tak musim řict že Starobrno mi fakt nechutna,ale jak piše Tom pivo k fotbalu patři.takže pivu bych dal 5 bodiku a to jen kvuli holkam ktere ho čepujou,jinač bych dal tak 4 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .No a klobas? 40 je takova normalni fotbalova cena,ale jinač nic moc,Tak 3 bodiky a to mam přimhouřene obě oči,prostě nic pro gurmany :handgestures-thumbdown: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:handgestures-thumbdown: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 675&type=1

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :obscene-drinkingcheers: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :obscene-tolietpush: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun: :animals-dogrun:

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]