LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je ned 21. črc 2019 13:48:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 271 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hujer match
PříspěvekNapsal: stř 05. srp 2009 21:15:17 
Věrný fanoušek Lipiny

Zdenku, je to lepší. My staří máme čas na trochu regenerace po práci. A navíc kolem 18h už není taková vysoká teplota. Teba by to bavilo běhat venku kde by měl okolní vzduch teplotu cca 30°C?

PříspěvekNapsal: stř 05. srp 2009 22:28:07 
Pokročilý člen

No zejtra má bejt přes den kolem 25 stupnu...takze si troufam tvrdit ze uz bude celkem chladek v tech 6 no ;)

Jinak navrhuju trošku natáhnout hřiště. Podle mě by bylo lepší kdyby bylo delší... ;)

PříspěvekNapsal: čtv 06. srp 2009 10:06:37 
Pokročilý člen

dostanete naprdel šmejdici :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

PříspěvekNapsal: čtv 06. srp 2009 10:07:46 
Pokročilý člen

a 18 hodin je to promě akurat když dělam do17*45

PříspěvekNapsal: čtv 06. srp 2009 20:38:23 
Moderátor

Tak dneska nemám chuť nic psát. Aspoň, že jsem zesměšnil hibrida jak jsem si ho přehodil centr gol ! ;) Jinak přiště budem hrát na daleko větším hřišti nebo ten anti fotbal co ste hráli mně ani trošku nebavill.... !!!

PříspěvekNapsal: čtv 06. srp 2009 21:46:44 
Pravidelný přispívatel

Pepa (admin) píše:
Tak dneska nemám chuť nic psát. Aspoň, že jsem zesměšnil hibrida jak jsem si ho přehodil centr gol ! ;) Jinak přiště budem hrát na daleko větším hřišti nebo ten anti fotbal co ste hráli mně ani trošku nebavill.... !!!

Jn, šibenici přes celé hřiště by nedal ani Péťa Čechů :roll: Jinak jsem hibrida celkem zesměšnil také... :lol: Dal sice hattrick ale mohl dát i 3 :)

PříspěvekNapsal: čtv 06. srp 2009 22:20:03 
Pokročilý člen

Taky se mi nelíbílo že Starší jen kopali od své brány míče směrem ke zdenovi nebo zabetonovali svoji branku a poslali hibrida na brejky, ale jak určitě víme, účel světí prostředky a tak je potřeba hrát jako za stavu 2:0 či 3:1 ;)

PříspěvekNapsal: čtv 06. srp 2009 22:49:03 
Věrný fanoušek Lipiny

My hrajeme účelně, na tom terénu se nedá kombinovat. K tomu nakopávání: Stačilo si pohlídat na še centrované míče. fotbal se hraje na goly ne na krásu!!!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 10:02:08 
Pokročilý člen

pepo pepo kdybys ses aspon trochu vracel tak ste nemusely prohrat tak vysoko 9*3 ale zdenu jedineho musim pochvalit jo apřimo z nakopavanych balonu od branki jste dostaly max 3 goly kdeje těch zbivajicich 6 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 15:34:46 
Ultras fans Lipiny

holt mladi musi poradne potrenovat.vcera to byla dost nuda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . 9:3!!!!!!!!!!!.

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 16:23:10 
Věrný fanoušek Lipiny

Pejsku, mladí můžou trénovat jak chcou. ale pokaždé budeme my staří, co jsme hráli anti fotbal vyhrávat.

Mladí, jestli nás chcete obvinovat z antifotbalu tak prosím, ale podívej te se na terén na kterém se hraje. Je nerovný a ten kombinaci po zemi vylučuje. Proto se to hrálo vzduchem.
My jsme nic nevymýšleli na rozdíl od vás a rvali jsme to rovnou na bránu a vy než jste si udělali svoje kličky, tak naše obrana už to zabetonovala.

P.S. Pepo, ty něco vykládej o antifotbalu, včera si hrál antitýmově. Sám a všechno sám. Sem tam si nahrál. Já být trenérem a udělal by si to samé co včera pode mnou. Tak jsi skončil v poločase.

Pepo, to P.S. myslím extrémně upřímně.

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 16:37:07 
Moderátor

Mně, ale nezajímá názor váš, ale mého celku. Já jsem v útoku od toho ať dávám goly. My to už máme tak v sobě v žité jenom noví dawo a spol. se musíme ještě sehrát. Okopávate nás (aspoň mně a nebrečím). Takže nechápu. Jinak to hrište určo zvědčíme klidně udělám anketu. Terén co proti němu máte ? Já na něm hraju od malička a když je hráč dobře vybavený technicky tak si nožičku je ve vzduchu. Jestli jsem málo nahrával, tak od toho že mám dávat goly jinak za všechno mluví moje nahrávka na 3:1. Já hraju pro tým tak abych mu dal co nejvíce, takže budu radši dávat v útoku goly než špatně bránit. Jinak ke konci jsem skončil už v obraně, nebo nevím co se tam dělo. Váš názor mně, ale nezajímá. Po zápase mně Robin chváli a spol. Jestli můj tým se mnou není spokojený tak at to řeknou oni to se potom herně změním. Ale zatím to tak není. Jinak chápu že váš štve naše dravost krása a kdyby jsme hráli jenom na výsledek tak dávno spadnu jak mně Pejsek nebo Hibrid okopávali ve vápně a máme aspon 2-3 pokutáky. Samodřejmě jestli by jste to zase nedali na přímý volný jako jste to nám udělali dvakrát nebo aspon jednou. Jak jsem dával 3 či 10 golu tak ste neřekli nic jednou dám jeden gol a už jsem nejhorši v zápase. Tot vše. Na přístí zápas se daleko lépe připravíme. Nebo váš názor mně ještě více namotivoval. :x

TROŠKU HEC DO DALŠÍHO ZÁPASU :D

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 16:43:07 
Toto forum je můj domov

no myslím, že mladí mají šanci na dobrý vysledek jedině tehdy až posílím starší já. Né že bych byl nějaké dřevo, ale když si 10 let nekopnete do balónu a přiberete 15 kilo tak optimismem nehýříte :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 16:45:17 
Věrný fanoušek Lipiny

od 8.8 2009 se zdržuji jakéhokoliv komentování. když není nikdo na můj názor zvědavý.

Tome s tvým odmítavým postojem k zápasům si myslím že za staré nenastoupíš.

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 16:48:17 
Moderátor

Jak vidíte další zápas ? Zase příští čtvrtek ?

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 16:51:47 
Toto forum je můj domov

Dědek píše:
od 8.8 2009 se zdržuji jakéhokoliv komentování. když není nikdo na můj názor zvědavý.

Tome s tvým odmítavým postojem k zápasům si myslím že za staré nenastoupíš.

No jediný den, kdy můžu nastoupit je asi sobota, i když to se asi teď se začátkem sezóny nehodí. Ale mladí nezoufejte! První dva týdny v září mám dovolenou, takže možná máte šanci ;)

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 16:55:14 
Moderátor

Tome šanci máme i tet :-) Jestli se sejde naše sehrané parta od 3 třídy... Pepa,Atlas,Patrik a doplní nás ZdenA, Robin, dawo, nebo pár hráčů jako jsou Miros nebo hanz skoty... to všechno příjde... hlavně se domluvit na taktice a mít zažitý sistém... Jednou jak se sešla naše stará parta tak stařiky jsme rozdrtili 14:10 a mohlo to být ještě více a je jedno že jsem dal 10 golu nebo jako tým jsme obstáli na všech frontách jenom zdeněk se dostávat do své dnešní formy :lol:

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 17:04:15 
Pravidelný přispívatel

Dobře tedy,vyjádřím se i já :D nelíbilo se mi to jak jste vy staří pouze překopávali hřiště a nebo posílali ihned jednotlivce do brejku...Člověk potom běhal jenom tam a zpátky a byla to opravdu nuda.Nevím jestli se to dá nazvat antifotbal.A i když jsme byli všichni nacpaní kolem Zdeňka,dostali jsme ho tam.A vím že jsem to samozřejmě dupal i já.Jinak Zdena parádně chytal...Na terén bych se až tak moc nevymlouval i když je pravda že kolikrát centruju nebo se už chystám spracovat a najednou tuk tuk a míč je jinde...Ale až tak moc bych ten terén jako špatný nebral.Příště bude lepší jak poupravíme to hřiště.Četl jsem tady něco jako se nějak natrénovat,myslím že by to nebylo špatné ale při zápase by to bylo asi o dost jiné.Možná by to nebylo účelné :idea:

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 17:06:55 
Moderátor

Já mám zkušenosti, že učelné to je. Hlavně naše tajná zbran S Patrikem, ale včera nám nešlo nic no. My mladí si chodíváme zatukat někdy, až 5 týdně, když je čas. Tak jestli budete mít čas tak budu psát už i vám ;) :)

PříspěvekNapsal: pát 07. srp 2009 17:08:31 
Pravidelný přispívatel

Pepa (admin) píše:
Já mám zkušenosti, že učelné to je. Hlavně naše tajná zbran S Patrikem, ale včera nám nešlo nic no. My mladí si chodíváme zatukat někdy, až 5 týdně, když je čas. Tak jestli budete mít čas tak budu psát už i vám ;) :)

Tak jestli to pomůže klidně můžeš :!: :P

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 271 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]