LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je ned 24. úno 2019 6:00:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 229 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kotel,fanousci,pokriky
PříspěvekNapsal: čtv 17. kvě 2012 16:55:18 
Toto forum je můj domov

Takže postupně:
Šiga píše:
Drobku,
jestli Tě moje rýpání urazilo, chci se Ti omluvit. Myslel jsem, že víš, jak to na našem foru chodí. Děláme si ze sebe vzájemně legraci, hecujeme se. Co by potom měli psát Pes, Cita, Atlas a další. I do mne padesátiletého fotříka, který byl v kotli už na první lize, se kluci trefují. A to by mohli být nejen moje děti, ale s trochou ostudy i vnukové. Zkus to brát jako já - zasmát se tomu

:handgestures-thumbup: :obscene-buttsway: :mrgreen:

Drobek Huli sGang píše:
Čekám až si to přečte a ještě napíše, co tu dělám a jak se mi to hodí toto fans forum apod. ... (záůleží jestli si bude chtít opět rýpnout nebo ne). Člověk zaujatý proti HsG nic jiného! A stále nechápu proč?

Co tu děláš? Dle mého si na správném místě a píšeš svůj názor, za který ti nikdo hlavu trhat nebude. Dokonce ti ani Rootan tady nevytvoří samostatné vlákno, aby si se mohl vypovídávat jenom tam a nerušil ostatní, jak si předvedl ty na FB v mém přípradě. (ani nevím jestli tam to moje výsostné místo ještě je, mám už půlroku dislike, i když se snažím novinky sledovat :puke-front: ) :think: :mrgreen:

tom píše:
Ti, kteří dnes neměli objektivní důvody k absenci, by se měli zamyslet. Příště místo keců o druhé lize na internetu nebo u piva by měli zvednout zadnici a udělat pro to něco osobně. Jinak se do druhé ligy nedostaneme nikdy. Kde dnes bylo těch skoro 50 účastníků výjezdu do Holice nebo alespoň těch 20 ve Zlíně?
Porovnej tohle s tím, co napíšu (a už jsem to tady psal kdysi dávno) teď:
Chtěl bych poděkovat, že tady konečně napsal taky někdo jiný, než těch čtyři max. pět blbců, co jsou zde jako doma. Je tady registrováno 84 lidí, ale 90 %ům nestojí za to, hráčům poděkovat za výborné výkony či se jinak vyjádřit k dění v Lipině.

Drobek Huli sGang píše:
Hlavně pro ty co sice jezdí, ale celý zápas drží ústa a na domácích zápasech ani do kotle nechodí tak podporuje on LIPINU.

Většinou opravdu nechodím (naposled na podzim s HFK a Olmikem), inu vzhledem k tomu, že trávím v Praze 5 dní v týdnu, využívám domácí zápasy k rozhovorům s kamarády, které vidím jenom jednou za 14 dní, ale v té první větě si mě možná s někým pleteš.

Drobek Huli sGang píše:
onen autor...

Já se na lipinafm.cz nepodepisuji, protože každý ví, že to jsem já. Ovšem, když to říká někdo, kdo na FB Huli sGang píše osobní příspěvky/útoky pod přihlášením Huli sGang, přičemž přihlásit se pod tímto nickem může s nějvětší pravděpodobností xx lidí, tak to se opravdu směji :lol: :lol: :lol:

Drobek Huli sGang píše:
Já budu po noční......

Práce je základ a má přednost jaksi před vším. Někdo má šanci si volno udělat (jako třeba naštěstí prozatím já, i když máme otevřeno po-ne 7-21). Proč do toho ve dvou příspěvcích na FB taháš nějaké omluvenky? Fakt netuším, jestli si tak strašně vtipný nebo to myslíš vážně. Práce, svatby, finance a bohužel také pohřby....tomu říkám objektivní důvody k "absenci". Do HFK bylo ochotno jet 50 lidí. Minulou sobotu bylo ovšem asi 10 fanoušků v práci, 10 oslavovalo 100 let své babičky, 10 nemá peníze a bohužel poslední desítka byla na posledním rozloučení.. Byl to prostě klasický den blbec, Ondra by mohl vyprávět. Mě je jedno, jestli se někdo hlásí k těm nebo oněm, 9 lidí na zápas, který byl stejně důležitý jako ten s HFK je myslím opravdu málo.

Tvé aktivity respektuju, i když mi někdy připadají v podstatě směšné a zbytečné (viz. zástávky, samolepky atd), ty respektuj mě, protože oba fandíme Lipině. :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:
:auto-biker:

Přílohy:
breclav.png
breclav.png [ 22.67 KiB | Zobrazeno 1901 krát ]

PříspěvekNapsal: pát 18. kvě 2012 16:27:28 
Věrný fanoušek Lipiny

Pro Drobka-na schůzi jsem byl-pravda ne na té poslední...a :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: byl jsem rovněž na schůzi,kdy se vůbec řešily Stovky a převod stadionu.

PříspěvekNapsal: sob 19. kvě 2012 12:47:57 
Stálý člen

Tak trochu ještě z jiného pohledu:

Blokovaná uživatel na HsG je pouze jeden a to lipina je prostě lipi, jinak mohou všichni dělat všechno!
Přesunutí úvah do diskuze bylo proto, aby ses vypovídal, a nezasíral ´´ důležité info´´ , když si měl období úvah.
Po dlouhé době i nějaká pochvala, beru na vědomí.
Pod HsG píšu hlavně já, nebo popík, jelikož tam nesou naše ksichty podepisujeme se.
Bohužel práce byl hlavní důvod.
Aktivity: Po roce o je HsG se hodně změnilo, to aby zastavoval autobus hodinu před a hodinu po utkání, když kolem stejně jede beru jako dobrý nápad. A vidět v jízdním řádu Stadión Stovky u lidí vyvolá kladnou odezvu. Samolepky... bylo uděláno 600 balíčků ( 530 prodáno, tudíž to nevidím jako nesmysl). Jinak proběhlo mnoho novinek a nápadů, to že na to Lipina jebe je už druhá věc ( 40 tribuna, 30 ochoz), štípání zápasů na permicích, sponzor zápasu ( bylo jen jednou), místo čokolády a sektu, kopání penalt, Autobusové výjezdy( po dlouhé době a i povedené), Věští účast fanoušků na některých výjezdech, Nové pokřiky, hlasitější fandění, reklama v MHD, Reklama bus( nevím jak dopadne), fanouškovské stránky na officu, informace o výsledku po zápase a né až v pondělí.
Plánujeme: nová serie samolepek, soutěž o maskota týmu, nové trika, mikiny, šály, čepky (domluvit výrobu, prodej, návrhy). Oprava záchodů, protože když se nepostoupí ona rekonstrukce tribuny bude banán. trenér na děkovačce, zapojení tribuny do fandění, zapojení s charitou (zviditelnění v mediích).

tak asi tak myslím, že za rok bylo mnoho příjemných změn a bylo to fouknutí do plachty. Jak jsem psal vedení na to kašle, což je škoda.

PříspěvekNapsal: ned 27. kvě 2012 22:44:31 
Věrný fanoušek Lipiny

Tak se dívám na statistiku výjezdů a hlava mi to nebere. Na hovno match v Novém Jičíně přijelo 21 lidí. Do Kromce - po fantastickém výkonu v Břeclavi okeřeněném těžkou krizí HFK - celých 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9. Kur.a, kde jste ? To je Vám fakt jedno, jak Lipinka dopadne ? Do NJ 60 kiláků do Kromca 208 - no rozdíl , jak prase !!!!
Ale budu upřímný - je mi Vás moc líto. Sami se okrádáte o ty nejúžasnější zážitky z fandění. Takže seďte v sobotu doma a doufejte, že Vám ten fotbal přinese nahá Pamela na zlatém podnose přímo na gauč ( a ten podnos Vám samozřejmě nechá ).
Ať žije největší kotel v MSFL !!! Jo a samolepek stačí objednat 9.

PříspěvekNapsal: ned 27. kvě 2012 23:54:37 
Stálý člen

mou reakci máš ve zprávách, nerad bych opět hnal někomu vodu na mlýn

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 0:38:29 
Toto forum je můj domov

Drobek Huli sGang píše:

v Břeclavi nemastně... a v Kromu střílí Prokeš první gól (to by mě zajímalo, kdo mu nahrával :D ) tomu mlýnu se asi utrhne kolo :handgestures-thumbdown: :greetings-wavingyellow: onlajnům třikrát hurá hurá hurá, rozchod a spát, dobrou :!:

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 0:57:55 
Stálý člen

tom píše:
Drobek Huli sGang píše:

v Břeclavi nemastně... a v Kromu střílí Prokeš první gól (to by mě zajímalo, kdo mu nahrával :D ) tomu mlýnu se asi utrhne kolo :handgestures-thumbdown: :greetings-wavingyellow: onlajnům třikrát hurá hurá hurá, rozchod a spát, dobrou :!:

statistům a pamětníkům z ligy.cz také.. a nevím, kde je napsáno na onlajnech, že Lipina v Břelavi půl hodiny nekopla po brance....Jinak mlýnu se kolo utrhlo co se tebe týče už před týdnem, tak proč by se mělo trhat novu? Jo jinak ten nejslabší možná tým vyhrál dneska s ročníkama 92 6:1.. tak aktualizuj statistiku. :handgestures-thumbup: :techie-ebay:

PříspěvekNapsal: ned 10. čer 2012 21:34:11 
Ultras fans Lipiny

Pořad mi vrta hlavou,jestli se hajny Robatko a loupežnik Rumcajs mohli setkat :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: . přeci jen Řaholec a Robatkuv revir....... :think: :think:

PříspěvekNapsal: ned 10. čer 2012 21:38:22 
Věrný fanoušek Lipiny

Myslím,že to bude hned vedle.Koneckonců,Rumcajs to tam prochodil celé,myslím,že se za ty roky museli potkat....

PříspěvekNapsal: stř 11. črc 2012 19:57:54 
Věrný fanoušek Lipiny

Pejsku,ty jsi hráčský agent!!!!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: Jednou se zmíníš o Kornetovi v autobuse a už obléká lipinský dres. :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: pát 13. črc 2012 20:06:42 
Toto forum je můj domov

Zatím v minianketě :D převládají optimisté a to je dobře. Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko :obscene-drinkingcheers: :music-rockout: :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: pon 16. črc 2012 11:25:33 
Ultras fans Lipiny

Kurec,s Opavou v utery s Bahnikem v patek a ja mam odpo :handgestures-thumbdown: .To mi snad dělaji schvalně :doh:

PříspěvekNapsal: stř 25. črc 2012 21:04:04 
Stálý člen

pes píše:
Kurec,s Opavou v utery s Bahnikem v patek a ja mam odpo :handgestures-thumbdown: .To mi snad dělaji schvalně :doh:

Je čas sednout na mok.

PříspěvekNapsal: pát 27. črc 2012 17:32:00 
Toto forum je můj domov

Drobek Huli sGang píše:
pes píše:

Je čas sednout na mok.

no zatím jsem v přípravě viděl jeden zápas a to ještě až v Dolním Benešově. takovou neúčast nepamatuji.... :handgestures-thumbdown: Ale možná jsou ty termíny schválně. když zápas nikdo nevidí, nikdo nemůže kritizovat :happy-cheerleadersmileyguy:

pojďme kurde, stále je čas se nějak sehrát a ukázat všem záda :handgestures-thumbup: petrovice - další příprava :!: :!: :!: :!: :!: :!:

PříspěvekNapsal: ned 26. srp 2012 11:38:11 
Ultras fans Lipiny

Včerejši zapas v Prostějově bych zařadil mezi mych 10 top zažitku s lipinou!!.kdybych měl vybrat,tak bez pořadi namatkově: Prostějov-MFK 1:3,Vitkovice_Fotbal F-M 1:3,HFK-MFK 1:1,Divize E Banik Albrechtice-Fotbal F-M 1:2,2 liga Karvina_ VP F-M 0:1, Uherske Hradiště-VP F-M 1:3,Xaverov-VP F-M 0:1,VP F-M-Bohemians 2:1,či MSFL Znojmo-Fotbal F-M 2:3 a samozdřejmě 1maj Karvina-VP F-M 0:2 :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: Ale našel bych asi hodně dalšich!!!! Tak jen tak dal kluci :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 26. srp 2012 11:55:48 
Toto forum je můj domov

pes píše:
Včerejši zapas v Prostějově bych zařadil mezi mych 10 top zažitku s lipinou!!.kdybych měl vybrat,tak bez pořadi namatkově: Prostějov-MFK 1:3,Vitkovice_Fotbal F-M 1:3,HFK-MFK 1:1,Divize E Banik Albrechtice-Fotbal F-M 1:2,2 liga Karvina_ VP F-M 0:1, Uherske Hradiště-VP F-M 1:3,Xaverov-VP F-M 0:1,VP F-M-Bohemians 2:1,či MSFL Znojmo-Fotbal F-M 2:3 a samozdřejmě 1maj Karvina-VP F-M 0:2 :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: Ale našel bych asi hodně dalšich!!!! Tak jen tak dal kluci :handgestures-thumbup:

to jsou vzpomínky :-D teď nevím jestli si byl osobně na mači Opava - VP FM 0:1, když Opaváci přišli o postup :lol:

PříspěvekNapsal: ned 26. srp 2012 12:41:05 
Ultras fans Lipiny

tom píše:
pes píše:

to jsou vzpomínky :-D teď nevím jestli si byl osobně na mači Opava - VP FM 0:1, když Opaváci přišli o postup :lol:

samozdřejmě že byl!!! Lada Bohdal jim zavřel v 87 minutě huby,na stadionu bylo ticho jako v kostele :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .6000 plačicich divaku se šouralo domu a mala skupinka hostu za branou slavila :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 26. srp 2012 13:16:14 
Moderátor

Byl to krásný výjezd! ... :handgestures-thumbup: Za týden všichni do Orlové!!! :happy-cheerleadersmileyguy:

PříspěvekNapsal: pon 27. srp 2012 10:59:07 
Stálý člen

pes píše:

Zapomněl si na Letenskou pláň a místní ČKD :-D

PříspěvekNapsal: úte 28. srp 2012 10:04:51 
Ultras fans Lipiny

spojeni v sobotu do Orlove:
13:27 z F-M vlakem do OV na hlavni,tam mame čas na pivko a 14:45 hura busem do Orlove.Přijezd cca 15:15!
Zpatky nam to jede každou chvilku na Ov,směr Nam.J.Gagarina a odtamtut je to cca 15 minut na nadro OV střed.Takže v sobotu 13,15 na vlakači a doufam že se všeci vlezem do vlaku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 229 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]