LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je pát 24. kvě 2019 16:47:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 229 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kotel,fanousci,pokriky
PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 10:03:57 
Pokročilý člen

houba píše:
maestro píše:
:handgestures-thumbup: nebýt trumpet,fandilo by více lidí.

i bez trubek fandí stejný počet lidí takže to na trubky nesvádět!!!! :violence-hammer: :violence-hammer: :violence-hammer:

a mám li být upřímný jediné trubky jsme fakt asi my že tam děláme tu atmosféru :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

asi jsem fakt už magor že musím citovat sám sebe :violence-hammer: :violence-hammer:
včera jsem si všiml že i s trubkama fandilo celkem dost lidí takže nevím v čem by měl být problém a ty trubky mi přijdou celkem vhod jako kulisa protože zase nevím co říct na názory cituji : ty vole s těma trubkama to je skvělý nápad dále bude to často protože to zní skvěle dále konečně je z kotle slyšet i něco jiného anebo už je vás konečně slyšet .....

samozřejmě jsme demokratická společnost a některým se to líbí a některým ne já jsem pro a líbí se mi to i když to ještě není to pravé ořechové ale to se časem nějak skloubí. :clap: :clap: :clap:

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 12:20:52 
Stálý člen

houba píše:
houba píše:
maestro píše:
:handgestures-thumbup: nebýt trumpet,fandilo by více lidí.

i bez trubek fandí stejný počet lidí takže to na trubky nesvádět!!!! :violence-hammer: :violence-hammer: :violence-hammer:

a mám li být upřímný jediné trubky jsme fakt asi my že tam děláme tu atmosféru :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

asi jsem fakt už magor že musím citovat sám sebe :violence-hammer: :violence-hammer:
včera jsem si všiml že i s trubkama fandilo celkem dost lidí takže nevím v čem by měl být problém a ty trubky mi přijdou celkem vhod jako kulisa protože zase nevím co říct na názory cituji : ty vole s těma trubkama to je skvělý nápad dále bude to často protože to zní skvěle dále konečně je z kotle slyšet i něco jiného anebo už je vás konečně slyšet .....

samozřejmě jsme demokratická společnost a některým se to líbí a některým ne já jsem pro a líbí se mi to i když to ještě není to pravé ořechové ale to se časem nějak skloubí. :clap: :clap: :clap:

byl si tam včera vůbec? Sežeň si jejich CD a pouštěj si ho v obýváku, když se to tak líbí. Na fotbal mi to nenos.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 12:32:49 
Pokročilý člen

byl si tam včera vůbec? Sežeň si jejich CD a pouštěj si ho v obýváku, když se to tak líbí. Na fotbal mi to nenos

Drobku naštěstí jo byl jsem tam a viděl a slyšel :handgestures-thumbup:
ale zas takový fanda jejich hudby nejsem že je musím mít doma ve své zbírce CD tam mám mnohem zajímavější hudbu mému sluchu lahodící :character-beavisbutthead: :character-beavisbutthead: :character-beavisbutthead: :music-deathmetal: :music-guitarred: :music-headbanger: :music-rockon:

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 12:38:42 
Stálý člen

houba píše:
byl si tam včera vůbec? Sežeň si jejich CD a pouštěj si ho v obýváku, když se to tak líbí. Na fotbal mi to nenos

ale zas takový fanda jejich hudby nejsem že je musím mít doma ve své zbírce CD tam mám mnohem zajímavější hudbu mému sluchu lahodící :character-beavisbutthead: :character-beavisbutthead: :character-beavisbutthead: :music-deathmetal: :music-guitarred: :music-headbanger: :music-rockon:

Z toho jak je na Lipině potřebuješ to ani tak nevypadá. Jinak by mě zajímalo, kolik kladných hlasů bylo z kotle? KDYŽ JE V KOTLI 5 PRO A 30 PROTI. Kdyby byli na tribuně, tak by to těm lidem taky vyhovovalo a u nás byl klid. Je škoda, že v obývaku to mít nechceš a z Lipiny cirkus chceš udělat. Včera fandil pes a 3 lidi kolem něj, občas se někdo přidal, ale to při nanovače. Jen ať si v ikoně. J8 byl 0-20 u Rosic, slyšen jen pes. přesně jak jsem psal.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 12:53:27 
Pokročilý člen

Drobek Huli sGang píše:
houba píše:

Z toho jak je na Lipině potřebuješ to ani tak nevypadá. Jinak by mě zajímalo, kolik kladných hlasů bylo z kotle? KDYŽ JE V KOTLI 5 PRO A 30 PROTI. Kdyby byli na tribuně, tak by to těm lidem taky vyhovovalo a u nás byl klid. Je škoda, že v obývaku to mít nechceš a z Lipiny cirkus chceš udělat. Včera fandil pes a 3 lidi kolem něj, občas se někdo přidal, ale to při nanovače. Jen ať si v ikoně. J8 byl 0-20 u Rosic, slyšen jen pes. přesně jak jsem psal.

tak jak to zní z kotle víme a jak to zní na tribuně a v ochozech slyším od lidí kteří tam stojí či sedí a ti to berou velice kladně a dokonce se to líbí i hulisákům ale jak říkám někteří jsou pro a někteří proti.... anebo třeba akce cvičené opičky při skandování faaajneeee mjjeeeestoooo bylo zajímavé ale toho jsem se nezůčastnil

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 12:59:35 
Ultras fans Lipiny

Nechtěl jsem vubec reagovat.Holt chtě nechtě musim. Před zapasem když trumpetiste přišli jsem jim jen ja,podotykam JA!! řekl že by bylo pro nas kotel nejlepši kdyby dnes s nama netroubili,že to děla zlou krev.Ostatni drželi usta a když jsem se otočil o podporu,tak se ozvalo tušim i ze strany Hulisaku... proč?? zustante dobre to bylo! a to bylo řečeno před zapasem!! Tudiš za cypa jsem zustal ja,protože jsem jediny z kotle hudebnikum ze šuby řekl aby odešli i když ja proti tomu nic nemam! Ted se zase rozviji diskuze,každy je schovany za klavesnici! To co jsem napsal se před zapasem stalo a je to naprosta pravda! Ja jsem taky pro jednotu kotle! Pro dobro fanděni,jsem trumpetisty chtěl poslat pryč! A všichni ostatni drželi hubu.Ted se dělaji ramena :snooty: :snooty:

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 13:03:18 
Věrný fanoušek Lipiny

Drobku, kde jsi vzal poměr 5 pro - 30 proti ? Když se to mělo včera vyříkat a trumpety vyhodit, NIKDO se neozval. Pes a pak i já jsme prosili, ať se ozve, komu se to nelíbí. A bylo ticho jak na schůzi KSČ. Proč těch 30 lidí mlčí ? To byla jedinečná šance experiment ukončit.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 13:05:38 
Stálý člen

houba píše:
Drobek Huli sGang píše:
houba píše:

tak jak to zní z kotle víme a jak to zní na tribuně a v ochozech slyším od lidí kteří tam stojí či sedí a ti to berou velice kladně a dokonce se to líbí i hulisákům ale jak říkám někteří jsou pro a někteří proti.... anebo třeba akce cvičené opičky při skandování faaajneeee mjjeeeestoooo bylo zajímavé ale toho jsem se nezůčastnil

Tak ať jdou na tribunu, stejně by tam byli, kdyby je pes nepozval.O Hulisácích, kterým se to líbí nic nevím, já jsem ze svýma lidma v kontaktu a ti co chodí tak jsou proti, i Palko který nadšeně byl pro včera zjistil, že to je na piču. Fajne mjesto, bylo předem domluveno avizováno a nikdo nebyl nucen se účastnit. To je myslím trochu rozdíl.Akce šuba duba není nic jíného než reklama a jejich zkurvená propagace. Kdyby byla 1 trubka neřeknu ani popel, ale 4, stojánek a noty. Fakt nevím jestli je vše v pořádku. Pohár se naplňuje a jak přeteče je na plnou hubu pošlu do piče. Všichni ví, že většina kotle je proti. A to, že je byli proti Rosicím opět v kotli beru jako velkou chybu. Ale každá akce má reakce. A jestli chceš jmenné seznamy kdo je pro a proti, klidně ti ho ze včerejška udělám. Byla to hurá akce, kterou je třeba rychle zabrzdit, měli být na tribuně, pes si j pozve do kotle, viděl reakci, pozve si je znovu. Vidí reakce a je raději ticho, pozve si je znova. Nikomu se nic neřeklo, zavolat mi předtím, tak bych je hnal a byl by klid, bo by byli na tribuně.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 13:21:35 
Stálý člen

pes píše:
Nechtěl jsem vubec reagovat.Holt chtě nechtě musim. Před zapasem když trumpetiste přišli jsem jim jen ja,podotykam JA!! řekl že by bylo pro nas kotel nejlepši kdyby dnes s nama netroubili,že to děla zlou krev.Ostatni drželi usta a když jsem se otočil o podporu,tak se ozvalo tušim i ze strany Hulisaku... proč?? zustante dobre to bylo! a to bylo řečeno před zapasem!! Tudiš za cypa jsem zustal ja,protože jsem jediny z kotle hudebnikum ze šuby řekl aby odešli i když ja proti tomu nic nemam! Ted se zase rozviji diskuze,každy je schovany za klavesnici! To co jsem napsal se před zapasem stalo a je to naprosta pravda! Ja jsem taky pro jednotu kotle! Pro dobro fanděni,jsem trumpetisty chtěl poslat pryč! A všichni ostatni drželi hubu.Ted se dělaji ramena :snooty: :snooty:

ano, měl si tam nějakou debatu, otočil ses na mě a řekl si tak co. Já volal , že náš názor znáš, výsledek opět cirkus. Vedení to tady čte a dělá opět nic. Radkovi se psalo, odepsal pořešíme v soukromí. Kdo ví co v tom je. Nic méně příště budeme 2 bo, už mě to sere, nějaké ramena a podobné pičoviny, když se přesně vědělo, jaké je situace měli se poslat do piče bez debat. Já od nich slyšel jen slovo vedení pokud se nemýlím. Velmi mě překvapilo, že si bojovník, většinou to končí já si jdu zafandit a je mi to jedno. Další věc je neplést si chlastající partičku s Hulis. Jediný kdo za nás orodoval byl Palko, to ale po chvíli změnil.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 18:57:50 
Pokročilý člen

Musím říct.že Pes si je do kotle nepozval.Když přišli,tak jim říkal - dneska ne.Pak následoval rozhovor s jejich kapelníkem a z něho už jsem moc neslyšel.Nicméně třeba v Orlové, nebo v Prostějově fandili Hulisáci i Hujeři super, a šlo to i bez trúb.Akorát na domácích zápasech to vázne :naughty:

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 19:07:30 
Začátečník

Mě se tá dechovka jednoznačně líbí, je to velké oživení fandění, a nechápu názor, že jeden trumpetista nevadí a čtyři už vadí. Je to jako omezovat počet bubnu nebo hlasivek při fandění. Konečně jde slyšet i něco jiného než pokřiky a bum-bumbum, nebo bumbum-bumbumbum. Zvuk trubek se nese pěkně celým stadionem a podporovany bicími vytvaří příjemnou kulisu. Fandím cca 23 let a toto na Stovkách ještě nepamatuji a je to vítaná obměna. Velmi často jezdím na venkovní zápasy a pokřiky jsou skoro všude stejné, jen se v nich mění jméno klubu, ale toto nemají nikde !!! Ať si říká každý tomu jak chce třeba zmíňovaný "cirkus" to je jedno, ale je to určitě přínosem.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 20:28:53 
Pokročilý člen

Drobku s tím fajnym mjestem se ti musím omluvit protože v tom máš pravdu to byla předem domluvená akce naproti rychloakci se ŠDB.ze začátku jsem byl taky proti ale při fandění to už bylo o něčem jiném a bylo to fajn a líbilo se mi to.ale budiž ještě jedno kolo máme doma tak to ještě necháme žít a na jaře se uvidí co a jak.....
To: Martin_R :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 20:57:29 
Stálý člen

houba píše:
Drobku s tím fajnym mjestem se ti musím omluvit protože v tom máš pravdu to byla předem domluvená akce naproti rychloakci se ŠDB.ze začátku jsem byl taky proti ale při fandění to už bylo o něčem jiném a bylo to fajn a líbilo se mi to.ale budiž ještě jedno kolo máme doma tak to ještě necháme žít a na jaře se uvidí co a jak.....
To: Martin_R :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:

Doufám že proti Kroměříži už tam nebudou. Žít to určitě nenechám.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 21:07:03 
Stálý člen

Martin_R píše:
Mě se tá dechovka jednoznačně líbí, je to velké oživení fandění, a nechápu názor, že jeden trumpetista nevadí a čtyři už vadí. Je to jako omezovat počet bubnu nebo hlasivek při fandění. Konečně jde slyšet i něco jiného než pokřiky a bum-bumbum, nebo bumbum-bumbumbum. Zvuk trubek se nese pěkně celým stadionem a podporovany bicími vytvaří příjemnou kulisu. Fandím cca 23 let a toto na Stovkách ještě nepamatuji a je to vítaná obměna. Velmi často jezdím na venkovní zápasy a pokřiky jsou skoro všude stejné, jen se v nich mění jméno klubu, ale toto nemají nikde !!! Ať si říká každý tomu jak chce třeba zmíňovaný "cirkus" to je jedno, ale je to určitě přínosem.

Dechovku Vám doufám na tribuně dopřejeme, ŠDB má i své CD, tak vám to může lahodit v obýváčku 24 hodin denně. 1 trumpeta udělá o 1/4 menší kravál než 4. To pro vysvětlení. Vám to na tribunce lahodí, Nám to řve do ucha. Jak píšete, jinde to nemají a vědí proč, my na výjezdech také ne a to je škoda můžeme dělat show pro místní důchodce i venku. Na domácích je to pouze šaškárna. V březnu jim začne sezóna a nebudou naštěstí chodit vůbec. Budete mít povinnou pauzu i Vy? po cca 23 letech? Cirkus je takovým přínosem, že to s fanděním nemá nic společného, ale věřím, že domácí pálenky, domácí klobásky a dechovka může zpříjemnit sobotní dopoledne. Jinak děkujeme za názor, bohužel na Lipině fandí pouze kotel a ten to touto pro Vás příjemnou změnou odnáší.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 21:14:28 
Stálý člen

maestro píše:
Musím říct.že Pes si je do kotle nepozval.Když přišli,tak jim říkal - dneska ne.Pak následoval rozhovor s jejich kapelníkem a z něho už jsem moc neslyšel.Nicméně třeba v Orlové, nebo v Prostějově fandili Hulisáci i Hujeři super, a šlo to i bez trúb.Akorát na domácích zápasech to vázne :naughty:

Ano, s tím naprosto souhlasím, pokud vyjede ven 20-ti člená fandící skupina je to super. Ještě nedávno se do mě i HsG rýpalo, že se na výjezdy nejezdí. Ale to, že je doma v kotli 7 hujerů to nikdo nepíše. Není to výmluva, já byl v kotli a 2 zápasy jsem si nezafandil. Osobně nebudu přeřvávat cirkus, aby měla tribuna zábavu. A kluky to taky nudí, přitom když se já a nytrák do toho opřeme je to slyšet. Škoda. Proto to na domácích zápasech vázne. Proto lepší jezdit ven , bez dechovky a s vyřvanýma hlasivkami domů. Mluví se tom měsíc a pořád se oficiálně neví kdo je iniciátorem, aby se mu to mohlo otřískat o hlavu. To mi příjde nefér Mluví se o politice, ale oficiálně nic není! Vzhledem k tomu, že se mohl hlasatel otlouct co nejvíce říct Šuba duba, a to že ve Zpravodaji je také zmínky, to bych i věřil. Ale tem reportér je taky.... co si budeme mluvit.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 21:18:25 
Věrný fanoušek Lipiny

Myslím, že by bylo dobré se soustředit na to hlavní - a to je zápas v Třinci. Je nutné, aby tam bylo aspoň 300 fandících Frýdečáků a vytvořili klukům ještě lepší atmosféru než byla v Holicích. Budou to sakra potřebovat.
No a k trumpetám - určitě se chystala nějaká schůze po sezóně, tak jestli to je životně nutné, ať se svolá před Kromcem a dořeší se to. Kvůli takové debilitě jako byla moje kritika výkonu v Zábřehu se schůze svolala z hodiny na hodiny, aby se domluvilo, co mi odpovědět. Tak proč ne teď když Drobek ( nebo HsG ) hrozí bojkotem ? Já budu fandit jak nejlíp umím, i kdyby se v kotli střídala cimbálovka s hausem prolínaná Alexandrovci.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 21:44:11 
Stálý člen

Šiga píše:
Myslím, že by bylo dobré se soustředit na to hlavní - a to je zápas v Třinci. Je nutné, aby tam bylo aspoň 300 fandících Frýdečáků a vytvořili klukům ještě lepší atmosféru než byla v Holicích. Budou to sakra potřebovat.
No a k trumpetám - určitě se chystala nějaká schůze po sezóně, tak jestli to je životně nutné, ať se svolá před Kromcem a dořeší se to. Kvůli takové debilitě jako byla moje kritika výkonu v Zábřehu se schůze svolala z hodiny na hodiny, aby se domluvilo, co mi odpovědět. Tak proč ne teď když Drobek ( nebo HsG ) hrozí bojkotem ? Já budu fandit jak nejlíp umím, i kdyby se v kotli střídala cimbálovka s hausem prolínaná Alexandrovci.

300 fandících nebylo snad nikde nikdy.navíc není autobus za 20,-. Bude tam tak 30 do prvních tónu trubkumetu, poté tak 15. Schůze bude jistě po sezóně na Kromec bych měl mít odpolední, takže na Stovkách budu a doufám, že ty trouby pošleme na tribunu, ať tak notují nad tunelem.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 22:15:25 
Věrný fanoušek Lipiny

V Povážské Bystrici 1976 bylo odhadem 4000 fandících Lipiňoků a pár set jich bylo ticho. Ale to už pamatuju jenom já. Všem bych Vám to přál zažít - i znovu sám sobě.
Trumpety na tribuně by byly to nejhorší, co by se dalo udělat. Působily by jako soupeřův kotel. Kvůli fyzikálním zákonům by totiž nemohli hrát s náma - vazba a časový posun. Byl by to jen hluk ala Střížkov. Kvůli tomu jsme se se Psem před Olmikem natlačili k Radkovi a přistoupili na nenáviděný kompromis. Všechno by se mělo vyřešit v klidu a hlavně k prospěchu Lipinky.

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 22:33:13 
Toto forum je můj domov

Smazal jsem slohovou práci cca na A4, protože já se dneska vyprovokovat nenechám. Napíšu jen tohle:

Drobku, nesuď lidi, které vůbec neznáš a neber jim jejich názor. Viz Martin_R. Zbytečně netapetuj, tvůj názor je jasný a známe ho. Nech také reagovat tvých 30 bojovníků protitrumpetářů, popř. také zastánce tohoto zpestření.

Doufám, že v Třinci nás bude hodně, bude fandit co nejvíce lidí a budeme mít domácí prostředí. Ti co fandit nebudou, tak nebudou. Je to každého volba a každý má nějaké důvody proč fandí či ne, doma či venku. Nikdo taky nebude nikoho vyhazovat a nikomu brát nástroj z ruky. Možná si zvyklý odjinud na něco jiného, zkus se přizpůsobit

PříspěvekNapsal: ned 04. lis 2012 22:39:32 
Věrný fanoušek Lipiny

hoši řeši se tu furt jedno a to same hovno :handgestures-thumbdown:
ja nevim ti kluci dělaj co umi kdybych uměl na něco hrat tak bych ten nastroj na lipině zavařil
ano na fotbale jsem se s timhle nesetkal ale alesmon jsme originalni :D a je nějaka sranda :lol: :music-rockout:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 229 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]