LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je sob 23. bře 2019 1:04:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 229 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kotel,fanousci,pokriky
PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 19:08:28 
Pokročilý člen

maestro píše:
:handgestures-thumbup: nebýt trumpet,fandilo by více lidí.

i bez trubek fandí stejný počet lidí takže to na trubky nesvádět!!!! :violence-hammer: :violence-hammer: :violence-hammer:

a mám li být upřímný jediné trubky jsme fakt asi my že tam děláme tu atmosféru :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot: :angry-tappingfoot:

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 19:21:14 
Stálý člen

Tak naposledy a s chladnou hlavou,
pokud jsou kladné ohlasy od lidí.Píšete, že ano, úplně bych myšlenku ´´dechovky nezatracoval´´. Co si budeme povídat, do kotle se to nehodí a to nejenom tím, že chceme, nebo ne. Jak jsem psal proti bandu nic nemám, dělají to dobře, jsou populární a rád si je poslechnu, jelikož jsem zastáncem podpory FM kultury kde se dá. Podle mě to byla i určitá propagace a reklama, jelikož se hlasatel mohla utlouct, aby jméno bandu zaznělo co nejvíce. Pokud by band, vedení a jiní nebyli proti navrhuji zlatou střední cestu. Band na ploše 9:55- 10:15 + poločasová přestávka. Je to 35 minut, které zaplní umění a ne nějaké klipy z youtube! Pokud se band sejde v 5 nebo 15 lidech tak je to jedno. Aparát se tahat nemusí, když to bylo tak dobře slyšet. Pokud na to bude kladná odezva, navrhneme vedení tuto variantu. Drobek

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 19:29:01 
Ultras fans Lipiny

Konečně to tady žije!!!! :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: . :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 19:32:32 
Pokročilý člen

Víš Drobku nejvíc mne dorazilo když jsem slyšel od lidí že to konečně mělo nějakou úroveň že bylo z našeho sektoru něco pozitivního což mne málem složilo do kolen když pomyslím kolik jsme toho za tu společnou dobu odfandili.Lidi říkali že to už poslední dobou celkem vázlo a tímto že to bylo velké zpestření a oživení kotle takže teď mi řekni co na toto odpovědět? pravda nějaké páprdy z tribuny neposlouchat O.K.

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 19:41:30 
Stálý člen

houba píše:
Víš Drobku nejvíc mne dorazilo když jsem slyšel od lidí že to konečně mělo nějakou úroveň že bylo z našeho sektoru něco pozitivního což mne málem složilo do kolen když pomyslím kolik jsme toho za tu společnou dobu odfandili.Lidi říkali že to už poslední dobou celkem vázlo a tímto že to bylo velké zpestření a oživení kotle takže teď mi řekni co na toto odpovědět? pravda nějaké páprdy z tribuny neposlouchat O.K.

Až budou chodit na Stovky lidi, co neodejdou v 80. minutě na bus, nebo do kaufu, budou aktivnějši s kotlem a né, že při 1 rohu z 5 zatleskají, tak mě bude zajímat jejich požadavek na dechovku. Mají nový stadion, vstupné za hubičku, soutěže,sponzory utkání, propagaci kde se dá a mají pořád málo.Problém jsou pořád rodiny s dětmi, nevím čím už lákat, to by měli být fanoušci do budoucna. Já než tribunu, poslechnu ochozy, kde si lidé platí vstupné, vypiji o 3 piva více na hlavu než tribuňáky a jsou to lidé kteří alespoň koupi nálepky!

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 19:44:12 
Toto forum je můj domov

1) Ti kluci z kapely, pokud se tedy nemýlím, nehráli ani před utkáním ani v poločase a (už jsem tam nebyl) ale určitě nevyhrávali ani po něm. Dohoda, jestli jsem to pochopil správně, byla ta, že pomůžou k lepší atmosféře. Oni nehráli žádné dechovkové šlágry k pobavení publika, ale drtivou většinu času rytmicky přizvukovali nebo jak to napsat tomu, co se křičelo.

2) Drobku zaráží mě, že ti je jedno, co říkají "důchodci" na toto oživení, ale na druhou stranu pokud by si měl tu moc, tak by si jim autobusovou zastávku strčil až pod hlavní tribunu...
to nejde dohromady

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 19:50:05 
Pokročilý člen

Drobek Huli sGang píše:
houba píše:

Až budou chodit na Stovky lidi, co neodejdou v 80. minutě na bus, nebo do kaufu, budou aktivnějši s kotlem a né, že při 1 rohu z 5 zatleskají, tak mě bude zajímat jejich požadavek na dechovku. Mají nový stadion, vstupné za hubičku, soutěže,sponzory utkání, propagaci kde se dá a mají pořád málo.Problém jsou pořád rodiny s dětmi, nevím čím už lákat, to by měli být fanoušci do budoucna. Já než tribunu, poslechnu ochozy, kde si lidé platí vstupné, vypiji o 3 piva více na hlavu než tribuňáky a jsou to lidé kteří alespoň koupi nálepky!

Tak osobně se mi to taky nelíbí když se lidi vytrácejí dřív než skončí zápas a na tom by se taky mělo něco udělat třeba dávat goly v posledních minutách(což je blbost bo by jsme už asi umřeli na infarkt) jediné řešení je opravdu postup do té druhé ligy aby lidi chodili na zajímavější fotbal ale tohle už my nesvedem to už je na hráčích a samozřejmě je třeba vychovávat nové fans nebudem tu přece stašit až do 100 let :D někdo to za nás bude muset převzít

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 19:55:29 
Stálý člen

tom píše:
1) Ti kluci z kapely, pokud se tedy nemýlím, nehráli ani před utkáním ani v poločase a (už jsem tam nebyl) ale určitě nevyhrávali ani po něm. Dohoda, jestli jsem to pochopil správně, byla ta, že pomůžou k lepší atmosféře. Oni nehráli žádné dechovkové šlágry k pobavení publika, ale drtivou většinu času rytmicky přizvukovali nebo jak to napsat tomu, co se křičelo.

2) Drobku zaráží mě, že ti je jedno, co říkají "důchodci" na toto oživení, ale na druhou stranu pokud by si měl tu moc, tak by si jim autobusovou zastávku strčil až pod hlavní tribunu...
to nejde dohromady

Mě u tebe taky zaráží věcí, ale pochopil jsem, že reagovat nemá cenu. Raději tě v tom nechat a dáš pokoj. Zastávka byla myšlena právě proto, aby nechodili do řiti, bo by to měli za rohem (opět z reakce vidím, že nebylo pochopeno- klasika). Zastávku pod tribunu ne, ty schody by pak nevyšli, uvažuj. Pokud se ti to líbí vem je za branku a my i vy budete mít klid. :handgestures-thumbup:

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 20:00:48 
Pokročilý člen

to Houba: mladí normálně fandí,tak mě neval do hlavy :lol:

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 20:02:39 
Pokročilý člen

maestro píše:
to Houba: mladí normálně fandí,tak mě neval do hlavy :lol:

sorrry za boule no :D :D :D

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 20:10:45 
Toto forum je můj domov

Ne Drobku, myslím, že si nepochopil ty mě. Ale hlavně, že to tady žije :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 20:15:28 
Stálý člen

tom píše:
Ne Drobku, myslím, že si nepochopil ty mě. Ale hlavně, že to tady žije :lol: :lol: :lol:

Janě, tak to končí vždycky... ale žije to tu na tom stojí Svět.

PříspěvekNapsal: ned 21. říj 2012 20:23:44 
Věrný fanoušek Lipiny

Ach jo, konečně se tady rozjede diskuse a já si nemusím sám na své příspěvky odpovídat. To by bylo super, ale už zase se diskuse zvrhla na urážky a žluč teče z monitoru. Proč ? Chcete se dostat do Senátu nebo do Bruselu ? Vždyť jde o hovno. Prostě přišli 4 chlapi se pokusit nám osamělým kotelníkům pomoct. Nehráli koncert ani Střížkov. Dělali naprosto odpovědně to, na čem jsme se domluvili a podle mého osobního názoru to dělali dobře. Jenom se musíme více sladit, což se fakt samo nestane. Teď je na nás si říct ano nebo ne. Ale nevidím důvod se hádat a už vůbec vytahovat nějaké kostlivce.
A jestli smím zareagovat i na další narážky :
- Kdo chce odejít dřív odejde, ať je zastávka u stadionu, na Sídlišti nebo 5 kilometrů. Mně by se ale zastávka u brány líbila.
- Na fotbal se dá lidi nalákat jen fotbalem, ničím jiným. Nějaká soutěž, štamprla zdarma nebo klobása za korunu přitáhne lidi jen na jeden jediný zápas a příště zůstanou doma. Proto si i já myslím, že pro MSFL jsme na maximu, více lidí příjde až na kvalitnější soupeře.

PříspěvekNapsal: sob 03. lis 2012 14:16:59 
Stálý člen

nový pokřik: cirkus Frýdek :clap: , cirkus Frýdek :clap: , cirkus Frýdek :clap:

PříspěvekNapsal: sob 03. lis 2012 21:58:54 
Věrný fanoušek Lipiny

spiš cirkus drobek

PříspěvekNapsal: sob 03. lis 2012 22:10:58 
Věrný fanoušek Lipiny

Drobku, už to vážně přeháníš, to je ubohé !!! Měl by sis srovnat v hlavě, jestli jsi fanoušek Lipinky nebo její nepřítel.

PříspěvekNapsal: sob 03. lis 2012 23:01:25 
Stálý člen

Šiga píše:
Drobku, už to vážně přeháníš, to je ubohé !!! Měl by sis srovnat v hlavě, jestli jsi fanoušek Lipinky nebo její nepřítel.

Právě, že jsem fanoušek Lipiny, ne trumpetek. A dokud tam budou, budu proti tomu, naštěstí nejsem jediný kdo to má v hlavě srovnáno, naneštěstí jako jediný o tom mluvím otevřeně. Je ubohé, že politik něco vymyslí a my (no jak kdo) jak ovečky kývneme, to jsem si nemyslel, že se nám do ultras bude srát politika(naštěstí doufám jen 2 roky, ale kdo ví co oranžáda dodá do kotle poté- orchestrión). A pokud to chcete prezentovat dále a být výsměchem nejen u Rosic, tak beze mne. Je to zkurvená šaškárna! Pokud tam budou, bude reakce, jakmile reakce nebudou. Mohli by si myslet, že je tam snad tolerujeme. Osobně si říkám, proč jsme to vůbec dávali dohromady, mohli jste je mít za brankou a byl by klid.Kdyby to bylo na 2 strany mohl jsem 2 zápasy fandit, a né usínat :-D Co je příští zápas nasadit nad tunel ať si politika užije, když to musí mí. A těch 5 jedinců z kotle co je podporují, by mohli jít s nima, když je tak moc podporují! byl by klid a konečně by fandilo více než 3 lidi. Na jednu stranu je podporujete, na druhou víte, že 2 zápasy je fandění v piči (v 1-4 lidech). Proto je ubohé je tam držet, a mělo by se srovnat v hlavě jestli je neposat konečně do řiti a fandit ve 25 lidech, když jde tak o Lipinu. Osobně se těším na schůzku s Myškou, doufám že brzy, ať si vyslechnu argumenty ze strany starých Hujerů, co je na tom tolik pozitivního a co vedlo vedení je tam nasadit! Pokud jsem dneska pochopil pokud je vedení neodvolá, budou tam trajdat pořád. Pokud to nejste společně s vedením pochopit, budu klidně sám, jako z 99% vytvářet plachty proti trubkám, možná to konečně pochopí. A jestli mi tu nějaký ... napíše, že jsem proti Lipině, tak bych mu ještě jednou zopakoval, že nejsem proti Lipině, ale trumpetkám. Šaškům zdar a do Třince :violin: s sebou, ať jsme pro legraci i tam :puke-front:

P.S. : díky jim za Beskyde, Beskyde :clap: byl to opravdu zážitek.

Naposledy upravil Drobek Huli sGang dne sob 03. lis 2012 23:21:05, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: sob 03. lis 2012 23:02:54 
Stálý člen

Atlas píše:
spiš cirkus drobek

3,2,1..... :D

PříspěvekNapsal: sob 03. lis 2012 23:24:42 
Pokročilý člen

mně tam ty trúby taky nepasujou,jak už jsem psal minulý týden.při nejhorším se s tím nějak vyrovnám.

PříspěvekNapsal: sob 03. lis 2012 23:28:44 
Stálý člen

maestro píše:
mně tam ty trúby taky nepasujou,jak už jsem psal minulý týden.při nejhorším se s tím nějak vyrovnám.

díky, že nejsem jediný

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 229 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]