LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je úte 14. srp 2018 19:25:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 229 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kotel,fanousci,pokriky
PříspěvekNapsal: ned 31. bře 2013 11:49:15 
Pokročilý člen

tom píše:
:banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no já radši tohle :occasion-snowman: :occasion-snowman: :occasion-snowman: :occasion-snowman: :occasion-snowman: bo by to dopadlo po tomhle :banana-skier: :banana-skier: :banana-skier: nějak takhle :auto-ambulance: nebo takhle :angelic-halofell: :D :D :D

PříspěvekNapsal: úte 09. dub 2013 13:04:20 
Ultras fans Lipiny

Tak mam takove nejasne tušeni,že v sobotu se hrat nebude :think: :think: .Leda opět vyrazit do Vitkovic na B :mrgreen:

PříspěvekNapsal: úte 09. dub 2013 13:51:15 
Pokročilý člen

Na sobotu hlásí 18 stupňů,tak snad :?:

PříspěvekNapsal: úte 09. dub 2013 16:23:07 
Toto forum je můj domov

Já jsem taky pesimista. Pokud má ale být ta soutěž aspoň trošku regulérní, tak se už hrát bude a to všude, kdyby se všichni měli bořit po kolena v bahně. A opravdu nerad bych viděl hrát Třinec a u nás odloženy zápas. To by nemělo logiku. Vzhledem k neodklizenému sněhu, který v době utkani na hřiště napadl před 14 dny a vzhledem k už velkému počtu odložených utkání, se divím že ze svazu neni zmínka o možné kontumaci.!!! 3. liga neni 3. třída někde v Dolní Lhotě, kde se první zápas hraje az poté, co se na jaře třikrát poseče tráva :D

PříspěvekNapsal: stř 10. dub 2013 7:53:12 
Ultras fans Lipiny

Tak včera v On-Line rozhovoru řikal Skoty že to vidi tak 90/10 že se nebude hrat.Kurna trochu mě to sere,ale naděje umira posledni/v sobotu 10,15 :pray: /

PříspěvekNapsal: stř 10. dub 2013 20:39:30 
Pokročilý člen

Myslím že kdyby se ten sníh odklidil hned poté co přestalo sněžit (Jako v Hlučíně) tak je na sobotu hřiště v uspokojivém stavu, vzhledem k počasí které panuje tento týden :angry-tappingfoot: :handgestures-thumbdown:

PříspěvekNapsal: stř 10. dub 2013 22:15:19 
Ultras fans Lipiny

palfe píše:
Myslím že kdyby se ten sníh odklidil hned poté co přestalo sněžit (Jako v Hlučíně) tak je na sobotu hřiště v uspokojivém stavu, vzhledem k počasí které panuje tento týden :angry-tappingfoot: :handgestures-thumbdown:

Maš pravdu.Souhlas

PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 9:18:05 
Začátečník

Ahoj, taky se naprosto přikláním k tomu, že namísto řečem proč to nejde, stačilo vzít do ruky lopatu a klidně to uklidit. Já jsem doma (pro srandu) odklidil kousek zahrady (bylo to v pondělí) a dneska je ta tráva téměř suchá, možná bych řekl že v lepším stavu než když prší.

PříspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 13:46:19 
Začátečník

Martin Blahuta
http://martinblahuta8.webnode.cz
Už to vypadá nadějněji viz. fotky z dnešního poledne
http://blahuta8.rajce.idnes.cz/Zabreh_asi_bude

PříspěvekNapsal: stř 05. čer 2013 7:58:34 
Ultras fans Lipiny

Chčije a chčije.V sobotu to vidim ohroženě.Beztak pujdem na fotbal až ve středu.Bo jak sleduju tu předpověd :think:

PříspěvekNapsal: stř 05. čer 2013 17:39:58 
Věrný fanoušek Lipiny

No doufejme, .... V Orlové se hraje, tak snad i u nás v sobotu. Ale pro jistotu si na středu plánuju volný den.

PříspěvekNapsal: stř 05. čer 2013 17:40:13 
Toto forum je můj domov

pes píše:
Chčije a chčije.V sobotu to vidim ohroženě.Beztak pujdem na fotbal až ve středu.Bo jak sleduju tu předpověd :think:

pesimistům by měli odstřihnout internet :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 15:08:54 
Ultras fans Lipiny

Je vidět že fotbal se hraje předevšim pro fanoušky :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup: .Posledni kolo se mělo hrat v Sobotu v Břeclavi! Vysledek? Kluby se dohodly na velice atraktivnim terminu Utery :handgestures-thumbup: .V Sobotu nas mohlo jet,věřim i přes poražku s Třincem 10 možna i vic?? Vysledek? Ted abych si zajištoval na Utery volno,kdovi kolika z nas se to vubec podaři.Pro přiště doporučuju lepši termin !!! A to jakykoliv všedni den a to bud v brzkych rannich hodinach,nebo po 22 hodině večer.To se možna podaři,že nepřijde nikdo! Jak řikam.Do Břeclavi bych strašně rad jel,ale jestli se mi podaři v praci na posledni chvili vymyslet nějakou vymluvu abych nemusel do prace,nevim,nevim..

PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 16:41:32 
Věrný fanoušek Lipiny

Já chápu, že sezona byla dlouhá a přestávka bude kratičká, možná ještě kratší a hektičtější ..... Ale tohle je vyslovený podraz na fanoušky, kterých si "údajně" tolik náš klub váží. Proč se o tom nemluvilo aspoň týden předem ???? Chápete páni funkcionáři, že mezi námi je dost lidí, kteří pracují, studují nebo prostě mají taky své povinnosti ? My se chtěli důstojně rozloučit se sezónou, upřímně klukům i všem kolem poděkovat - a teď z toho bude fraška pro 4 lidi v kotli, pokud se nás sejde aspoň tolik. No nic, začínáme kutit.
Jo a nevím proč jsem si na to vzpomněl - v roce 1988 nastříkal někdo na policejní vodní dělo bolševiské heslo : Čelem k lidu !!!

PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 19:19:41 
Pokročilý člen

:handgestures-thumbdown: škoda,kdyby se hrálo alespoň ve středu.tak bohužel nemůžeme poděkovat za sezónu :(

PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 19:22:45 
Moderátor

Chce se mi s toho :puke-front: :puke-front: :puke-front: !!!

PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 19:28:49 
Ultras fans Lipiny

Chapu že hrači chtěji volno!!!! Ale co ja!!!!! a možna ostatni!!! Ja dělal i mezi vanočnimi svatky! Šichty si měnim vymyšlim volna! A vy si date Utery.Abyste se nedivili že budete hrat sve zapasy v absolutnim tichu,nebo pro nezaměstnane! Jsem hodně rozladěny.

PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 19:29:48 
Toto forum je můj domov

Chlapci, chlapci vy jste se mi nějak rozjeli a ještě navíc ve více vláknech :D Vždyť ty předehrávky posledního kola jsou spíše pravidlem než výjímkou. Jen loni jsme hráli v řádném termínu a to proto, že jsme hráli s HFK o postup na dálku. Stejně tak by jsme hráli letos, kdyby jsme Třinec porazili.
Před třemi roky jsme do Znojma vyráželi v devíti lidech taky ve středu, dozvěděli jsme se to v sobotu. Znojmo postupovalo a samozřejmě předehrávalo. Jestli ten postup na úkor HFK klapne, tak každý den volna, reps. přípravy navíc bude jen ku prospěchu věci. Druhá liga začíná neskutečně brzo letos.

Stáhněte si termínovou listinu pro MSFL a nižší soutěže a dorost
http://nv.fotbal.cz/scripts/detail.php? ... mplid=1775

tady nestahujem - přímo otevíráme - druhá liga 2013/14
http://www.fotbal.cz/img/dom/2013_2014/ ... 3_2014.pdf

Kdo nebude stahovat udělám výcuc. 1. kolo pohártu se hraje letos o 14 dní dříve než bylo obvykle - již 21. července. A zatímco 1. kolo MSFL začíná tradičně - letos 11. srpna. 1. kolo druhé ligy je na programu již o víkendu 27. července!!!
To jsou fofry

PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 19:58:36 
Ultras fans Lipiny

tom píše:
Chlapci, chlapci vy jste se mi nějak rozjeli a ještě navíc ve více vláknech :D Vždyť ty předehrávky posledního kola jsou spíše pravidlem než výjímkou. Jen loni jsme hráli v řádném termínu a to proto, že jsme hráli s HFK o postup na dálku. Stejně tak by jsme hráli letos, kdyby jsme Třinec porazili.
Před třemi roky jsme do Znojma vyráželi v devíti lidech taky ve středu, dozvěděli jsme se to v sobotu. Znojmo postupovalo a samozřejmě předehrávalo. Jestli ten postup na úkor HFK klapne, tak každý den volna, reps. přípravy navíc bude jen ku prospěchu věci. Druhá liga začíná neskutečně brzo letos.

Stáhněte si termínovou listinu pro MSFL a nižší soutěže a dorost
http://nv.fotbal.cz/scripts/detail.php? ... mplid=1775

tady nestahujem - přímo otevíráme - druhá liga 2013/14
http://www.fotbal.cz/img/dom/2013_2014/ ... 3_2014.pdf

Kdo nebude stahovat udělám výcuc. 1. kolo pohártu se hraje letos o 14 dní dříve než bylo obvykle - již 21. července. A zatímco 1. kolo MSFL začíná tradičně - letos 11. srpna. 1. kolo druhé ligy je na programu již o víkendu 27. července!!!
To jsou fofry

Nasrat :angry-extinguishflame: :angry-extinguishflame:

PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 20:03:13 
Toto forum je můj domov

pes píše:
Nasrat :angry-extinguishflame: :angry-extinguishflame:

snad nebudeš mít po třech letech na výjezdu absenci? :o no ber to taky jako druholigovou zkušenost :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 229 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]