LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je stř 21. úno 2018 5:16:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: kotel
PříspěvekNapsal: pát 29. kvě 2009 23:03:01 
Pravidelný přispívatel

Atlas píše:
vdyt to rikam na co nam je spojenecvi v zdyt sme maly klub na nejake spojenecvis nekterima klubama co by se zmenilo jedno nanejvys by chdili s toho klubu 5nebo6 fanousku a byly by spojenecke saly a za to ze by sem chodili tak by sme museli taky chdit k nim a do neke cadse nebo anglickeho klubu se mi opravdu nechce a jeste bych tam musel povzbuzova jiny tym nez lipinu. No ja rikam jedine sem proti spojenecvim s jinymi kluby uz kvuli tomu ze nejsme tak ubozi aby smesi nevystacili sami sesebou protoze mame nadprumerny kotel na MSFL TEČKA :lol:

Kdyby mi koupili letenku tak jedu i na nějakou anglickou 8.ligu :lol:

PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2009 16:22:29 
Moderátor

Spojenectví by se mi zamlouvalo velice s Vlašímem :lol:! Ale vážně je to klub, který se mi velice líbí, dává hodně golu postupuje do 2.ligy a má skvělé fanoušku podle webu http://www.ultrasvlasim.cz !

PS: Tady je odkaz, kde je snad každý ultras web : http://www.thordivision.com/td/index.php?a=3 Dostal se tam i můj odkaz za co jsem rád.

PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2009 18:28:53 
Pravidelný přispívatel

To ale neni jen tak byt s nekym spojen respektive mit s nekym druzbu.Jste fakt vsichni tim nejaci posedli :D :D

PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2009 18:56:02 
Ultras fans Lipiny

ja a druzba :D :D , ja si nedokazu predstavit ze bych kricel neco jineho nez lipina dotoho!!. fandim jen jedinemu mansaftu na svete a to jsou VALCKY a tak to i zustane.. HAWKH :D :D :D

PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2009 19:35:07 
Moderátor

Já taky nejsem momentální sutiaci pro žádnou tružbu!!! :lol: To mněla být velká ironie !!! ;) :)

PříspěvekNapsal: stř 03. čer 2009 19:37:18 
Věrný fanoušek Lipiny

ja se znikym nechci zdruzovat ani na to nemyslete mysy vystecime sami

PříspěvekNapsal: sob 11. črc 2009 19:23:47 
Začátečník

Posílat mě do prdele není argument.To,že si s někým zvenčí píšu(přirůstek 2.francouzská liga-Chateroaux,Montpellier)ještě neznamená že hned uzavírám nějaké spojenectví a už vůbec ne družby ale když vidím že na druhé straně u kompu sedí fajn lidi se kterýma si mám,narozdíl zřejmě od vás,co říct,tak proč nepozdvihnout diskuzi na užitečnou uroven a výměnu názoru.Proč sakra neříct-tady se v třetí lize také fandí.Ted zkouším kontaktovat nějaký sever a exotiku ale jde jen o čistě moji aktivitu kterou mluvím jen sám za sebe a nikomu nic nevnucuji.Je směšné co se dočítám v příspěvcích před tímto(nepřímo to totiž ukazuje na inteligenci diskutérů).Chtěl jsem uveřejnit něco ve smyslu-"Představujeme toho a toho,odtud",včetně všech zajímavostí,fotek,rozhovorem s fandy atd.,ale jak vidím,zřejmě půjde o ztrátu času.Co na tom že oni by mohli udělat to samé o nás,ale kde není dobrá vůle......

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]