LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je ned 16. pro 2018 2:40:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: kotel
PříspěvekNapsal: ned 05. dub 2009 11:49:53 
Ultras fans Lipiny

souhlas,fandilo se super.konfety se daji. jenom me sere ten mikrofon.venku mikrofon neni a slyset nas je vsude

Předmět příspěvku: Re: kotel
PříspěvekNapsal: ned 05. dub 2009 13:17:08 
Moderátor

Já jsem taky ANTIMIKROFONISTA :lol: :lol: :lol: Fakt na to jebejme je to umělé! Stačí to zařvat 40 hlasy a tribuna poslechne :P

PříspěvekNapsal: ned 05. dub 2009 13:36:19 
Pravidelný přispívatel

do repraku to slo asi tak za 3 sekundy pozdeji :roll:

PříspěvekNapsal: ned 05. dub 2009 15:52:51 
Pravidelný přispívatel

u nas se tribuna jen tak nerozerve aspon mi to tak prijde a roztleskavat pri standartkach se uz ´´navstevnici´´ tribuny naucili a je pravda ze poustet rvani kotle do repraku je blbost a ma to dost velkou ozvenu a stejne je to bezucelne :roll:

PříspěvekNapsal: ned 05. dub 2009 19:01:52 
Ultras fans Lipiny

tak si myslim ze z reakci na muj prispevek je to jasne. mikrofon uz ne!!! i tak vyhrajem 3:0 nejmin. LIPINA !

PříspěvekNapsal: ned 05. dub 2009 19:02:56 
Ultras fans Lipiny

tak si myslim ze z reakci na muj prispevek je to jasne. mikrofon uz ne!!! i tak vyhrajem 3:0 nejmin. LIPINA !

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 20:01:17 
Pokročilý člen

Víte je hezké ,že fandíme svému klubu jak jen to jde..Ale myslím že by to přece jen šlo zlepšit..O výkonech týmu můžeme debatovat můžeme nadávat,kritizovat nebo naopak chválit ale na tom nic nezměníme(dosavadní výsledky A týmu)..Změnit ale můžeme uroveň našeho fandění ať už vizuální nebo hlasovou.Ale to samodřejmě nejde bez lidí..Ano je to na lidech,proč lidi nechodí do kotle ??Toť dobrá otázka..Mám tady pár řešení které by lidi do kotle mohlo přilákat, když už to není vyšší soutěž tak aspoň todle..1.Nebylo by špatné kdybychom obměnili repertoár našich pokřiků ať už o kratší ale udernější pokřiky :lol: i o delší chorály..2.Před nedávnem se debatovalo o tom že by bylo hezčí i lepší si myslím kdyby se fandilo i rucema tím chci nabourat tvrdé jádro kotelníku aby místo opírání o zábradlí fandili i rucema :lol:..3.vizuální prezentace v podobě ultras akcí,choreografíí s části je už splněna(potlesk pro dawa a jeho ultra skupinu :lol: ;) )..Myslím že až budou tyto 3 body splněny lidí v kotli by mohlo přibýt je to jen moje teorie ale skuste se zamyslet jestli by to opravdu bylo možné ;)

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 20:04:12 
Pokročilý člen

Víte je hezké ,že fandíme svému klubu jak jen to jde..Ale myslím že by to přece jen šlo zlepšit..O výkonech týmu můžeme debatovat můžeme nadávat,kritizovat nebo naopak chválit ale na tom nic nezměníme(dosavadní výsledky A týmu)..Změnit ale můžeme uroveň našeho fandění ať už vizuální nebo hlasovou.Ale to samodřejmě nejde bez lidí..Ano je to na lidech,proč lidi nechodí do kotle ??Toť dobrá otázka..Mám tady pár řešení které by lidi do kotle mohlo přilákat, když už to není vyšší soutěž tak aspoň todle..1.Nebylo by špatné kdybychom obměnili repertoár našich pokřiků ať už o kratší ale udernější pokřiky :lol: i o delší chorály..2.Před nedávnem se debatovalo o tom že by bylo hezčí i lepší si myslím kdyby se fandilo i rucema tím chci nabourat tvrdé jádro kotelníku aby místo opírání o zábradlí fandili i rucema :lol:..3.vizuální prezentace v podobě ultras akcí,choreografíí s části je už splněna(potlesk pro dawa a jeho ultra skupinu :lol: ;) )..Myslím že až budou tyto 3 body splněny lidí v kotli by mohlo přibýt je to jen moje teorie ale skuste se zamyslet jestli by to opravdu bylo možné ;)

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 20:13:39 
Pravidelný přispívatel

dik :mrgreen: jinak dobry postreh dobre body ;) a my samozrejme chorea kreslit muzem jen se bojime jak by to vypadalo nepocitam chorea co jsme meli plachty max 6x6 m ale neco vetsiho skusit to chce... :idea: jinak s tou pyrotechnikou jsem spokojen doufam ze v tom vsem hodlate pokracovat!!! 8-)

PříspěvekNapsal: ned 24. kvě 2009 22:41:41 
Pravidelný přispívatel

Toto je podle mě nesmysl a pokud sis nevšiml tak na lipinu chodí pořádně jen malé děcka a dědci 50+ a ty do kotle nepřilákáš (ostatně ani mě ne :D ). Většina mladých 15-40 z Frýdku chodí na Baník a to je škoda :roll: A když tam uvidíš náhodou nějakého dospělého tak je tam s malým synkem a nechce s ním jít do kotle, kvůli některých individuí co tam chtějí dělat jen bordel.

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2009 6:59:52 
Pokročilý člen

zdenek píše:
Toto je podle mě nesmysl a pokud sis nevšiml tak na lipinu chodí pořádně jen malé děcka a dědci 50+ a ty do kotle nepřilákáš (ostatně ani mě ne :D ). Většina mladých 15-40 z Frýdku chodí na Baník a to je škoda :roll: A když tam uvidíš náhodou nějakého dospělého tak je tam s malým synkem a nechce s ním jít do kotle, kvůli některých individuí co tam chtějí dělat jen bordel.

Myslím že to co si napsal je blbost..Lidi co fandí baníku můžou přece fandit i lipině?..Ten případ sem zrovna já..Takže na to bych se nevymlouval...A zdeno můžu se zeptat proč ty nechodíš do kotle?

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2009 14:35:13 
Pravidelný přispívatel

Fanatik píše:
zdenek píše:

Myslím že to co si napsal je blbost..Lidi co fandí baníku můžou přece fandit i lipině?..Ten případ sem zrovna já..Takže na to bych se nevymlouval...A zdeno můžu se zeptat proč ty nechodíš do kotle?

Blbost to není... Znám lidi, co ti řeknou, že serou na MSFL, že se podívá na výsledek na teletext. Do kotle budu chodit, až jak tam půjde jen o fandění, ale ne o závod, kdo bude mít na konci zápasu více promile, nebo kdo hodí po rozhodčím nejvíce peněz. Fandit jde i z tribuny...

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2009 15:01:27 
Toto forum je můj domov

zdenek píše:
Do kotle budu chodit, až jak tam půjde jen o fandění, ale ne o závod, kdo bude mít na konci zápasu více promile, nebo kdo hodí po rozhodčím nejvíce peněz. Fandit jde i z tribuny...

Co to tady kydáš za nesmysly. To vypadá jako by každý z kotle byl na mol a nevěděl o sebe. Jedinými dvěmi případy z asi 20 lidí z kotle, na které to sedí je Smeták a jeho povedený kamarád. Mimochodem Smeták přišel v sobotu zcela střízlivý a jako z prádelny. :) Tak kdo soutěží v promilích? To že má někdo v ruce pivo neznamená, že je ožralý. A nepleť si kotel se skupinou naproti tribuně. To je tvůj další úlet

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2009 15:21:02 
Moderátor

Tome to je jasné, že to tak NENÍ! To jsou jenom výmluvy Palfyho a Zdeňka.... Nebo si radši sednou než aby povzbudili svůj tým. Samodřejmě když někdo nechce tak ať nechodí stím nic neuděláme...

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2009 15:35:24 
Pravidelný přispívatel

Taky mi vadi ti ozrali a ze jich neni malo :-D ale nevadi mi to do takove miry ze bych nechodil kvuli nim do kotle nahodou to k fotbalu patri nejake to pivo atak :) urcite lepsi nez na tribune a uz te vidim kdyz pises fandit se da i na tribune jak sam fandis beztak jenom tleskas...my jsme nahodou slusni fans :!:

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2009 17:52:05 
Ultras fans Lipiny

ja fandm lipince uz 30 let!NEJSEM!!!!!! notoricky alkoholik?jsem zamestnany,nekradu a jsem TVRDE JADRO kotle jak to pisete vy cumilve z tribuny!!!palfe,zdenku!!! a ti kluci co jezdi ven. neni nikdo hazlik a myslim ze my FANDOVE jsme ozdobou MSFL PEPO:PRIMLOUVAM SE U TVYCH RODICU AT TE PUSTI DO ZABREHU!!!!!!!!!.

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2009 18:02:47 
Ultras fans Lipiny

dawo.zavolej mi732173680.ohne na mutenky objednejte.ja ti dam prchy hned!zavolej,nebo prozvon.

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2009 18:25:19 
Ultras fans Lipiny

zdenek píše:
Fanatik píše:
zdenek píše:

Blbost to není... Znám lidi, co ti řeknou, že serou na MSFL, že se podívá na výsledek na teletext. Do kotle budu chodit, až jak tam půjde jen o fandění, ale ne o závod, kdo bude mít na konci zápasu více promile, nebo kdo hodí po rozhodčím nejvíce peněz. Fandit jde i z tribuny...

zenku ty fandit neprijdes nikdy! a vis proc? protoze ty valckam, nefandis! ty si jenom cumil!!!!!!!!!!!! a kritik!!!!!!!!!

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2009 19:46:05 
Pravidelný přispívatel

ok takze na mutenice by mela byt zas nejaka varka pyrotechniky 8-) diky pse :!:

PříspěvekNapsal: pon 25. kvě 2009 23:43:35 
Pokročilý člen

Celkem mě mrzí, že si myslíte že ten kdo není v kotli není fanda :( Jak sem psal, do kotle sem chodíval a dokonce i na výjezdu jsem byl (Možná si někdo vzpomene na Zlín B) ale jak sem psal, lidé kteří se motají okolo kotle mě opravdu odrazují :roll: Klidně to berte jako výmluvu, mě je to jedno, ale ani ne tak Smeták jako ti bezdomovci co tam do sebe valí krabicáky mě od kotle opravdu odpuzují... :roll: Skoro celý rok 2009 co jsem se pohyboval v kotli a poblíž něj sem si užil, ale už mě to tam tak netáhne :?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 47 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]