LIPINA FANS FORUM

Forum pro všechny fanoušky Lipiny !
Právě je sob 20. říj 2018 17:35:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Výjezdy bez fanoušků.
PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 12:32:35 
Stálý člen

Když se pořád rozčilujete, kde jsou fanoušci (HsG) na výjezdech. Co jste udělali pro to, aby se o výjezdu někdo dověděl? To že pes napíše v sobotu v 10 na FB vlak 10:23 a Tom na píše vlak 11.? Já když dělám Busový výjezd je to týden každodenní 3 hodinové intenzivní práce, kutění, atd. To je co? Propagace. Práce navíc, to nikoho z vás nenapadlo, každý jen jebe!!!!! A napište mi někdo tu ohranou větu kdo chce jet spoj si najde a tím mě dostanete do kolen a umřu smíchem!!!! Kde máte propagaci posledního výjezdu, aby to fanoušci v sobotu věděli? Máte jako vždy to samé- nic, ale po výjezdu tu budu číst kopu sraček!
Čekám co z toho co jsem napsal není pravda, co nás čeká za příjemnou změnu?

Předmět příspěvku: Re: Výjezdy bez fanoušků.
PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 13:39:20 
Moderátor

Nevím kdo všechno má přístup na Fan Page, ale takové věci by měli být právě tam! Jestli to tak nebude ani v budoucnu, tak celý Fan Page ztrácí smysl. Zatím tam pro fanouška nic zajímavého není.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 13:46:45 
Stálý člen

Pepa (admin) píše:
Nevím kdo všechno má přístup na Fan Page, ale takové věci by měli být právě tam! Jestli to tak nebude ani v budoucnu, tak celý Fan Page ztrácí smysl. Zatím tam pro fanouška nic zajímavého není.

No původně bylo plánováno, ale během minulého týdne proběhla razantní změna. Tom má svůj píseček i přístup do fan page... ten to dobře ví. I jak a co se tam dělá. A to že tam nic není, zatím nebylo nic dodáno, opět sliby firmy, která měla udělat shop, spořiče, ij. Od podzimu začne tipovací soutěž, tu ale budu opět kutit sám, bo co si člověk neudělá... Popík mi dělá tapety, které budou ke stažení. Ono bylo překvapením, že to vůbec do konce sezóny rozjeli. Pomalu se tam syou fotky, něco se napíše, idkyž to není zajímavé, musí být za začátku vidět aktivita. Díky tomu jak se celkově stránky rozjeli 80% lidí neví, že je FP funkční

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 14:09:41 
Věrný fanoušek Lipiny

Sparks požádal v pátek Radka Myšku, aby mu uvolnil přístup na Fans Page a to jen kvůli informacím o výjezdech. Je to iniciatíva Šigova klanu, protože upřímně nechápeme, proč to pořád nefunguje. Chceme tam psát plán výjezdu, jakým jedem spojem, kolik je času na přestup, jak daleko je to na stadion atd. Podstatné je taky kdy bude sraz, aby se dala koupit levnější hromadná jízdenka. Cena je závislá na tom, kolik jede lidí. No a samozřejmě jak by to vypadalo se zpáteční cestou, pokud bychom jeli s hráčema.
Teď je balón na druhé straně.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 14:17:51 
Toto forum je můj domov

Nevidím důvod proč ne. Když mi daš mailovou adresu tak ti přepošlu mail, který jsem od admina dostal, včetně nějakých úvodních informací a můžete psát.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 14:18:44 
Stálý člen

Šiga píše:
Sparks požádal v pátek Radka Myšku, aby mu uvolnil přístup na Fans Page a to jen kvůli informacím o výjezdech. Je to iniciatíva Šigova klanu, protože upřímně nechápeme, proč to pořád nefunguje. Chceme tam psát plán výjezdu, jakým jedem spojem, kolik je času na přestup, jak daleko je to na stadion atd. Podstatné je taky kdy bude sraz, aby se dala koupit levnější hromadná jízdenka. Cena je závislá na tom, kolik jede lidí. No a samozřejmě jak by to vypadalo se zpáteční cestou, pokud bychom jeli s hráčema.
Teď je balón na druhé straně.

Radek přístup nemá. Pro přístup do FB kontaktuj mě, nebo Toma. máme přístupové údaje. Opět mě překvapuje, že to nikdo neví, když komunikace funguje.:-D pokud se bude 1 člověk starat o výjezdy bude jen dobře. A jednoduché pochopení nefunkčnosti, nebyly dány informace o časech, srazech, cenách. Věřím, že to je je jednoduše pochopitelné když nic není nemůže být jinde.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 14:40:10 
Věrný fanoušek Lipiny

Díky za vysvětlení. Já opravdu žádné informace nemám. Nikdy jsem na žádné schůzi nebyl a ze stránek se tyhle údaje nedozvím. Takže bych asi stejně jako Sparks taky kontaktoval Radka.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 14:45:44 
Stálý člen

Šiga píše:
Díky za vysvětlení. Já opravdu žádné informace nemám. Nikdy jsem na žádné schůzi nebyl a ze stránek se tyhle údaje nedozvím. Takže bych asi stejně jako Sparks taky kontaktoval Radka.

Od toho máš Toma, Psa aj. kteří jsou za Hujery na schůzkách. Stačilo napsat vzkaz na FP.Prosím o to všechny, aby psali na vzkazy. Jsou filtrace mezi fanoušky a vedením, ať nemusí ´´ řešit kde co´´ a může být i dřívější reakce. Jinak celý web má pod sebou Jan Smekal, taky komunikace přes vzkazy. vedení webem nemá v podstatě nic společného, krom toho, že to co tam mělo být stále není.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 15:34:22 
Začátečník

tom píše:
Nevidím důvod proč ne. Když mi daš mailovou adresu tak ti přepošlu mail, který jsem od admina dostal, včetně nějakých úvodních informací a můžete psát.

Ahoj Tome, napsal jsem už i na FP, ale pro jistotu to píšu i sem. Můj e-mail je kozel@lcngroup.cz, tak mi to tam prosím pošli a já se budu o tuto sekci starat společně s taťkou (Šigou).
Díky moc

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 15:37:59 
Toto forum je můj domov

DJSparks píše:
tom píše:

Ahoj Tome, napsal jsem už i na FP, ale pro jistotu to píšu i sem. Můj e-mail je kozel@lcngroup.cz, tak mi to tam prosím pošli a já se budu o tuto sekci starat společně s taťkou (Šigou).
Díky moc

A máš to tam. Posílal jsem to přes mobil tak snad to je OK

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 15:39:33 
Začátečník

tom píše:
DJSparks píše:
tom píše:

Díky moc

A máš to tam. Posílal jsem to přes mobil tak snad to je OK

Jo díky je to OK. Mrknu na to. Díky

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 20:04:00 
Ultras fans Lipiny

Drobku nezlob se na mě ale propagace vyjezdu neni prace na 3 hodiny. Prostě napišu na veb a na fejs jede se v tolik a v tolik a odkud a kdo si to neumi zpravně přečist a vyložit je nesvepravny a infaltilni hommo sapiens. To at se na mě nikdo nezlobi!!!! Doufam že muj přispěvek nikdo nevstahne na sebe. No a kolik mi to zabralo času?? možna minutu.a to pišu hodně pomalu :lol: :lol: :lol: Doted si myslim že všichni co tady diskutujem,nebo hulakame na hřišti mame iq celkem kštakš jakš :mrgreen: tak mi povidej.Jinač hrači i Radek se asi pěkně bavi co tu řešime :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 20:36:28 
Toto forum je můj domov

Lidi jsou líní kliknout na anketu natož někam jezdit :lol: :lol: :lol: Info o výjezdu bylo tady na fóru (jako již několik let pokaždé před zápasem venku), bylo na FB Hujer, které má zalajkované přes 300 lidí. Kolikrát jsem to dával i přímo na web. Ale to je stejně zbytečné, vždy s nulovým účinkem. Ten, kdo sleduje onlajny ví, že z Hulína a Kroměříže onlajny nefungují a ani to nepomohlo. Je to o pohodlí.

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 21:44:30 
Stálý člen

pes píše:
Drobku nezlob se na mě ale propagace vyjezdu neni prace na 3 hodiny. Prostě napišu na veb a na fejs jede se v tolik a v tolik a odkud a kdo si to neumi zpravně přečist a vyložit je nesvepravny a infaltilni hommo sapiens. To at se na mě nikdo nezlobi!!!! Doufam že muj přispěvek nikdo nevstahne na sebe. No a kolik mi to zabralo času?? možna minutu.a to pišu hodně pomalu :lol: :lol: :lol: Doted si myslim že všichni co tady diskutujem,nebo hulakame na hřišti mame iq celkem kštakš jakš :mrgreen: tak mi povidej.Jinač hrači i Radek se asi pěkně bavi co tu řešime :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Aktualizovat denně seznamy, kolik je volných míst, kolik lidí nastupuje tam a tam, každému odpovědět, potvrdit, odepsat na dotazy, volat na Stovky, kolik se ozvalo na výjezd lidí tam. Honit lidi co napíšou možná a pak se neozvou, bo jim držíš místo. Klidně ti to nechám, ať víš že to není minuta.(Může si to zkusit každý):-) Ano, už 14. dní tady píšeme úplně o hovně, ale rypat do HsG nenechám. Hráči, ti ať se baví. Alespoň mají i jiné myšlenky než na fotbal. Radek se asi moc nebaví už jen pro to, že sponzor utkání by jen jednou a taky to, že na webu je stále jen 70% hotových věcí (fanshop, stahování(zábava), nejsou vykutěné soutěže, ceny).Pískne se polední zápas a pak se bude všechno honit 3dny před startem nové sezóny.

Naposledy upravil Drobek Huli sGang dne pon 28. kvě 2012 21:51:29, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: pon 28. kvě 2012 21:47:06 
Stálý člen

tom píše:
Lidi jsou líní kliknout na anketu natož někam jezdit :lol: :lol: :lol: Info o výjezdu bylo tady na fóru (jako již několik let pokaždé před zápasem venku), bylo na FB Hujer, které má zalajkované přes 300 lidí. Kolikrát jsem to dával i přímo na web. Ale to je stejně zbytečné, vždy s nulovým účinkem. Ten, kdo sleduje onlajny ví, že z Hulína a Kroměříže onlajny nefungují a ani to nepomohlo. Je to o pohodlí.

ano je to o pohodlí, mít bus, tak je plný, ale dá to moc práce ho naplnit.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]